Here you can change website language:

Autor Wątek: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis  (Przeczytany 6247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bicz Plis

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Listopad 2021, 17:00:42 »

Randomy to do nas piszą i pytają co i jak na serwerze trzeba robić bo oni nie umieją pomóc blokować questy itp do nas. Od czego jest support?

Jak chciałeś kiedyś awans to musiałeś pomagać tym randomom nie pomagałeś wylatywałeś ale no cóż lepiej mieć no name'ow na tronie którzy jedynie co osiagnieli na serwerze to kupiony 1 reborn ms 600k z full eq bo nawet questow na elite nie zrobili więc jak tu pomagać graczom ? XD
po 1 swojego MS od 0 prowadze. po 2, wg mnie czynnie pomagam ludziom, bo jak ja nie odpisze to bedzie echo  w 99% przypadkowXDD. po 3, co mam tutorem im questy bloczyc?xD po 4, mrozu jak widzisz jednak uznal ze moge byc tym tutorem:D no i po 5 jak widzisz mnie w grze to jestem a nie jak koledzy po fachu tylko bije godziny xddddd
19:24 BICZ WAKACJE [237]: bez pierdolenia xD
19:24 [GOD] R: wyjebane w leszczy
19:24 BICZ WAKACJE [237]: 16:38 [GOD] Reksio: frajernia pod sciane
19:24 BICZ WAKACJE [237]: ESSA
19:25 [GOD] R: esa
 

OMEN KOCUR

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Listopad 2021, 08:49:30 »
Ale zejdźcie już z tego omena bo wszyscy go już cisną

spokojnie alkus ani ciebie ani jakis aruniokow nikt nie bierze na powaznie nawet
 

OMEN KOCUR

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Listopad 2021, 08:52:39 »
No ja tez nie kojarzyłem żebyś był w Szwedach dlatego nie ciągnąłem dalej tematu xD

Ale omen tak ma 80% postów co pisze to jakieś wyssane z palca

Dwubiegunowosc paranoidalna


ee ale to ty siedzisz nad postem zeby kogos podpierdolic po 5h od 4 rano po czym okazuje sie ze pierdolisz smuty i kazdy ma to kolo chuja XD ale ty lubisz byc mieszany z blotem, latwiutko wyjasniany po czym piszesz kolejne bzdury i myslisz ze nadal masz racje :D:D takze podsumowujac latasz kazdemu kolo chuja, jestes zwykla kurwa ktora poklocila sie z bracmi i chciala do nas zeby nam pomoc (XDD) na co nasralismy ci na klate i wyslalismy spowrotem. Mam nadzieje ze rozumiesz, ze nic nie znaczysz na tym otsiku ale co ja bym bez ciebie na forum zrobil <3
 
Osoby które lubią ten post: Lays, SIRONLY

OMEN KOCUR

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Listopad 2021, 09:00:47 »
Nie nadajesz się na tutora i sam ci to pisałem w temple, nie masz pojęcia o 60% serwera kiedyś to było nie do pomyślenia. Mrożek sam zmienia zasady ale to jego domek z kart i on go układa jak chce, co do "Pani" senior tutor flexy to śmiech z kosmosu się pojawiła nic nie robi chyba że robienie serka raz dziennie liczymy jako odbębnione to sztos.

Randomy to do nas piszą i pytają co i jak na serwerze trzeba robić bo oni nie umieją pomóc blokować questy itp do nas. Od czego jest support?

Jak chciałeś kiedyś awans to musiałeś pomagać tym randomom nie pomagałeś wylatywałeś ale no cóż lepiej mieć no name'ow na tronie którzy jedynie co osiagnieli na serwerze to kupiony 1 reborn ms 600k z full eq bo nawet questow na elite nie zrobili więc jak tu pomagać graczom ? XD

@Mrozek tu braciak ma racje, nikt z randomow nie napisze do supportu bo ci ludzie nawet drogi na lost ringa nie znaja wiec w po co jest ten support i w czym on niby pomaga? eventy serkowe, krzeselka (moj event), parcel (alkus i mlody event) sie nie licza. Kto testuje te nowe super questy, ktore robisz solo na test serwerze?

@Flexy @Bicz Plis potrzebuje pomocy z lost mage armor, pomozecie?
 
Osoby które lubią ten post: Nightmares

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Listopad 2021, 10:00:42 »
Widzę omen kolejny gorszy dzień w swojej chorobie masz współczuje

Myślałem ze masz trochę więcej iq niż trawa i tropeheus ale jednak takie samo bo to samo pierdolicie w koło ze wyzywałem braci i się chciałem sprzedać a każdy i tak ma w to wyjebane kumasz, a Wy myślicie ze coś zdziałacie xD



 

OMEN KOCUR

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Listopad 2021, 10:03:14 »
Widzę omen kolejny gorszy dzień w swojej chorobie masz współczuje

Myślałem ze masz trochę więcej iq niż trawa i tropeheus ale jednak takie samo bo to samo pierdolicie w koło ze wyzywałem braci i się chciałem sprzedać a każdy i tak ma w to wyjebane kumasz, a Wy myślicie ze coś zdziałacie xD


XDDD ty chyba nie rozumiesz powagi sytuacji, to ze sie poklociles i chciales odrazu do nas juz czyni cie psem, teraz ludzie moze i maja wyjebane ale pamietaja co do nas pisales ;)

takze z tym iq nie wyjezdzaj skoro masz mniej niz mlody policjant eoeo
 
Osoby które lubią ten post: SIRONLY

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Listopad 2021, 10:14:53 »
Szkoda ze po pierwszej klotni z moimi braćmi po 2 dniach miałem admina na tsie u was i wszystkie IP xD

No ale cóż tym razem się nie udało a Wy dalej się spuszczajcie ze chciałem wam pomoc a na nastepny dzień znowu z braćmi grałem

Ale tak jak już pisałem jesteś za głupi żeby zrozumieć pewne rzeczy, ty powinieneś mieć miano forumowicza bo spocony co minute na posty odpisujesz i 3 pod rzad

Z każdym postem coraz więcej osób ma z Ciebie bekę


 

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Grudzień 2021, 18:29:59 »
Nie nadajesz się na tutora i sam ci to pisałem w temple, nie masz pojęcia o 60% serwera kiedyś to było nie do pomyślenia. Mrożek sam zmienia zasady ale to jego domek z kart i on go układa jak chce, co do "Pani" senior tutor flexy to śmiech z kosmosu się pojawiła nic nie robi chyba że robienie serka raz dziennie liczymy jako odbębnione to sztos.

Randomy to do nas piszą i pytają co i jak na serwerze trzeba robić bo oni nie umieją pomóc blokować questy itp do nas. Od czego jest support?

Jak chciałeś kiedyś awans to musiałeś pomagać tym randomom nie pomagałeś wylatywałeś ale no cóż lepiej mieć no name'ow na tronie którzy jedynie co osiagnieli na serwerze to kupiony 1 reborn ms 600k z full eq bo nawet questow na elite nie zrobili więc jak tu pomagać graczom ? XD

@Mrozek tu braciak ma racje, nikt z randomow nie napisze do supportu bo ci ludzie nawet drogi na lost ringa nie znaja wiec w po co jest ten support i w czym on niby pomaga? eventy serkowe, krzeselka (moj event), parcel (alkus i mlody event) sie nie licza. Kto testuje te nowe super questy, ktore robisz solo na test serwerze?

@Flexy @Bicz Plis potrzebuje pomocy z lost mage armor, pomozecie?

Hejo, hejo

Tylko jest maly problem, bo my na Tutorach/ST nie mamy dostepu do Lost City (nie mamy accessa).
Ja osobiście nie mam prywatnej postaci z dostępem do Lost City, także faktycznie mało się w tym orientuje, jedynie jak ktoś potrzebuje pomocy to tepne sie na lost (bezpośrednio do gracza), ale niestety przez żadne bramki lvlowe nie przejde bo na Tutorach/ST mamy ustawiony 100k lvl :)

Buziaki
 

Krzychu

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Grudzień 2021, 18:48:06 »
co z tego ze TY nie masz takiej mozliwosci? to oznacza ze masz wbijac raz na 2 tygodnie napisac jakis shit na chacie, odpowiedziec na 2 pytania na helpie. zrobic serek i wolne na miesiac?  :D
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Rstfj

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Grudzień 2021, 22:59:29 »
Pomógł mi dzisiaj z 5 czy 6 razy w ciągu jednego dnia, gość jest w porządku, a jak nie był to nadrabia ;)
 

Sensei Pedro

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Grudzień 2021, 04:49:37 »
Dla mnie duzy plus i pochwała dla tego Tutora dużo pomaga w questach oraz w grze
 

Neil

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Grudzień 2021, 12:54:43 »
No niestety ale poza brakiem jakiej kolwiek wiedzy na temat otsa, jedyne co potrafi to odesłać na forum po jakim kolwiek pytaniu do niego, nie raz się spotkałem z tym że chłop z tutora przerzuca sobie itemy na swoją postać i wcale się z tym nie kryje bo robi to w środku depo. W dodatku taki niby pomocny a wpada na expy i wybija boty low levelom.... Kto jak kto ale on totalnie nie nadaje się na to stanowisko  :'(
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Grudzień 2021, 14:28:26 »
Ze względu na wiele niefajnych zachowań ze strony Bicza zmuszony byłem go wyrzucić więc zamykam.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Bicz Plis, xoordis, Jukoslav