Here you can change website language:

Autor Wątek: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"  (Przeczytany 2869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Extreme

EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« dnia: 31 Marzec 2022, 14:30:28 »
Na expowiskach za zabicie 100 draganusów nie da się expić.
Postać 30k z full eq poda od 2 death draganusów więc jaki jest sens robienia takich expowisk? Zabijanie po jednym potworze nie ma większego sensu, gdyż dostajesz za mało expa a co więcej nie da się zrobić wp takich ,gdzie wychodzi tylko jeden potwór.
Na tym expowisku jest wieża gdzie znajduje się boss psalm który jest nie do zabicia (zabił mnie z ue na dwa hity)
Proszę o zmniejszenie obrażeń zadawanych przez death draganusy i zmniejszenia ich hp.
Proszę również o przenalizowanie hitów psalma tak aby dało się go zabić.
Moim zdaniem takie poświecenie jak zabicie bosa 100 razy który respi się co godzinę powinno zostać nagrodzone dobrymi expowiskami. Mam nadzieje, że jest to tylko błąd związany z niezbalansowaniem potworów.
Chętnie pomogę w testach wraz z moimi przyjaciółmi.
Pozdrawiam serdecznie.
 

KaKe HeRe

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2022, 15:03:49 »
Wszystko spoko, ale do testów lepiej się nie pchajcie bo będzie gorzej niż z Jerrym robione pod siebie.

Jeśli będą robione jakieś testy, chętnie wraz z moimi najbliższymi przyjaciółmi też weźmiemy w nich udział i udzielimy obiektywnej opinii.  ;)
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Extreme

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2022, 15:12:57 »
jak chcesz udzielić obiektywnej opinii na temat expowiska na które prawdopodobnie nigdy nie będziesz miał dostępu a w dodatku masz nie adekwatny lvl i nie posiadasz odpowiedniego eq. Jestem pewien, że administrator sam będzie w stanie stwierdzić czy potwory są odpowiednio zbalansowane, ja chce przeznaczyć do testów tylko swoje postacie aby administrator miał porównanie a co za tym idzie ułatwioną prace.
 

DOMINACJA REXII

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2022, 17:13:53 »
Właśnie nawet dostępu nie będziecie mieć a poerdolisz jeden z drugim ze chcecie testować zjebby genetyczne
 

Mrozu

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marzec 2022, 22:35:05 »
To jest na trochę większe poziomy, wbij 80k i daj znać.
 

KaKe HeRe

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marzec 2022, 22:56:17 »
IKS DE
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Extreme

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Kwiecień 2022, 08:14:38 »
To jest na trochę większe poziomy, wbij 80k i daj znać.

jaki 80k? czyli rozumiem że rebon chcesz wprowadzić na gwiazdkę 2030
 

ZIFFERO

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Kwiecień 2022, 09:20:21 »
To jest na trochę większe poziomy, wbij 80k i daj znać.


od 40k miales dodac reborn system, wiec kto bedzie wbijal 80k?
 

Mrozu

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Kwiecień 2022, 11:18:02 »
System będzie taki, że możesz wbić na 40k, ale możesz też expić dalej i dostać ich więcej:
 

KaKe HeRe

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwiecień 2022, 12:00:09 »
Ty jesteś chyba lekko upośledzony że chcesz dodać reborn system.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

ZIFFERO

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Kwiecień 2022, 12:08:39 »
Ty jesteś chyba lekko upośledzony że chcesz dodać reborn system.


ziomek na sandzie juz byly kiedys reborny i gralo sie zajebiscie, druga sprawa bylo glosowanie i wtedy mogles wyrazac sprzeciwy, a nie teraz xD. Zrozumcie, ze reborny sprawia, ze ten ots potankuje dluzej, przyklad rexi.
 
Osoby które lubią ten post: Omen

WIDIAN BOG

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Kwiecień 2022, 12:10:16 »
Tym KęKę jebany śmieciu utkaj już ryj. Chłopaki zawołali mnie kilka razy na bitkę z Wami to kurwa gorszych jebanych debili w życiu nie widziałem a gralem w tą grę 12 lat. Jebane przyczlapy po 20 ich online i na Evo grają żeby lvl bić xDD

Chuj cię interesuje czy będzie reborn czy nie skoro ty nawet 30klvla nigdy nie wbijesz.
Chłopy w 20 na Evo questów nawet nie potrafią zrobić ja pierdole skąd wy się urwaliscie xD
 
Osoby które lubią ten post: Extreme, ZIFFERO

Extreme

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Kwiecień 2022, 14:31:48 »
System będzie taki, że możesz wbić na 40k, ale możesz też expić dalej i dostać ich więcej:



Testowałeś kiedyś coś takiego na jakimś otsie? znając życie taki system rebonowy to będzie nie wypał.
Jest on zagmatwany i będzie słabo zbalansowany. jak zamierzasz porównać postać 80k do postaci 40k z 2 rebami XD?
Moim zdaniem system rebornowy ten co jest na rexii jest idealny pod zajebisty exp stage sand otsa.

Wystarczy tylko lepiej zbalansować najsilniejsze potwory.

Jak sobie wyobrażasz wbijanie 80k gdzie expiąc na najlepszym expowisku postacią powyżej 30k zobywasz około 15 lvl na godzinę?
A co więcej po wbici 40k expstage zmniejszy się jeszcze o połowe XD
Dodaj trochę kontentu do gry bo szczerze teraz to nam opłaca się chodzić tylko na bosy i robić taska za itemy bo te taski za potwory są takie chujowe że w 50% nie opłaca się ich robić. "zabij 10k marid lordów"
A wtedy gra się nudzi ludzie wychodzą.

Proponuje zrobić też jakiś system pvp aby oponenci nasi się stawiali do walki.  (bossy pvp, dobre najazdy, na które opłaca się chodzić)

A i oczywiście ZAMEK
Jak to jest że gildia która zabiła wszystkie osoby atakujące przegrała zamek?XD Jak już masz pomysł z zabijaniem tych aderionów to zrób tak żeby oponenci musieli zabić je wszystkie a nie zabiją sobie przypadkowo 3 i mają wygrany zamek XD

Pozdrawiam zapraszam do dyskusji,
 

ZIFFERO

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Kwiecień 2022, 15:03:28 »
Tych najazdow nie ma w ogole, widzialem dwa odkad weszly, a minely 2 tygodnie? Poza tym z tego najazdu procz dragonausa nie ma nic do zdobycia, a piszac do Ciebie zebys to dodal, myslalem bardziej o najazdach za ktore mozna zdobyc te 40-50lvli, zeby warto bylo chodzic i zachecac enemy gildie do pobicia sie na miescie.

Taski za potwory - do poprawy, tak jak kolega wyzej napisal, ponad 50% tych taskow nie oplaca sie w ogole robic, te water elementale, czy marid lordy do wymiany/usuniecia

Boss pvp obowiazkowo do dodania, zeby np. w kazda niedziele byl

 

Mrozu

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Kwiecień 2022, 15:11:24 »
Co do zamku to już komuś opisywałem, że najlepiej zostawić dwie osoby w środku zamku jak się go deffuje i one odpowiadają za bramę, maszyny ogniowe, kusze, a reszta gildii stoi przed zamkniętą bramą i deffuje, żeby nie rozbili murów.

Co do propozycji i systemu rebornów to w next poniedziałek to dodam, bo teraz mam na głowie aktualizację na rexii.