Here you can change website language:

Autor Wątek: Powiększenie expowisk nie zdatnych do użytku  (Przeczytany 986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Verin

Powiększenie expowisk nie zdatnych do użytku
« dnia: 17 Luty 2023, 11:58:39 »
Siemka, zauważyłem jakich czas temu problem, że część expowisk jest tak mała, że nie wyrabia nawet dla jednej osoby, przez co są totalnie bezużyteczne.
Dzisiaj z czystej ciekawości wszedłem na płatne Achady i o ile niezadowalającą liczbę mobów da się przeżyć to fakt, że moby nie wyrabiają się respić bo wyspa jest za mała to już lekka przesada.
To samo tyczy się expowisk Achadów na Sand City.
Znajdują się tam 3 tp, jedno expowisko jest rewelacyjne, praktycznie cały czas full ekran potworów, a kolejne dwa są po prostu nie zdatne do użytku, są tak małe, że moby się nie respią i postać biega bez celu po pustej wyspie.
Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał, nie chodzi mi o zrównywanie każdego expowiska do poziomu Achadów z elity, bo wiadomo muszą być lepsze i gorsze, ale niech te słabsze będą chociaż zdatne do użytku dla jednej osoby.
Uważam, że istnienie expowisk, które nie wyrabiają z respem mobów, podczas gdy jest na nim tylko jedna osoba to abstrakcja i powinno być to zmienione.
Zwłaszcza kiedy mowa o płatnych expowiskach, gdzie 10 RX poszło w las, a robie na nim 400lv/h, na zielonej staminie, 690lv bez reba XD no tragedia, nie polecam.