Here you can change website language:

Autor Wątek: Co usunąć z Random Lost Item?  (Przeczytany 2247 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

Co usunąć z Random Lost Item?
« dnia: 21 Marzec 2023, 13:03:41 »
Tu macie na screenie co z niego może wylecieć, a jeżeli chodzi o zakresy itemów stackujących się to wyglądają tak:
rexia coin - od 100 do 200.
exp coin od 70 do 100.
upgrade +25 od 20 do 25.
booster od 20 do 30.
upgrade +30 od 15 do 20.


Proszę o info co byście wywalili (tylko nie przesadzajcie), a w itemach co się stackują jak byście zmienili zakres ile czego może wylecieć?
Można też coś dodać np vampire coiny, tylko w jakim zakresie?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Marzec 2023, 13:13:24 »
Lost legi, lost knight armor, lost bp, lost buty, lost shield - to bym wywalil

 lost mage shield, crossbow, wand, ring, skull - to tez z tanszych itemow ale jakby leciale same itemy po 7k+ to nie byloby takiej frajdy

dodalbym tez jakis outfit


 
Osoby które lubią ten post: Verin

j00g1

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Marzec 2023, 13:15:06 »
Wywalić lost legi, knight arma, lost backpack i lost mage shielda bo wszystkie poniżej 3k pp, reszta niech zostanie bo zawsze jakaś nawiązka hazardu powinna być   :D

Fajna sprawa z outfitem może dodać fluffy i kongra mounta, golden?


lost legi,lost sd i lost bp bym wywalil vc jak dodac to w zakresie moze 30-50 fishing boostera mozna by dodac upki +30
Wywalił lost sd? Przecież to jedyna opcja żeby go uzyskać xd a 30vc warte jest teraz 1,5-2k pp więc myślę że średnio, jak coś to bardziej 80-150
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2023, 13:21:40 wysłana przez j00g1 »
 

Vofeji

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Marzec 2023, 13:16:47 »
lost legi,lost sd i lost bp bym wywalil vc jak dodac to w zakresie moze 30-50 fishing boostera mozna by dodac upki +30
 

Mrozu

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Marzec 2023, 13:18:01 »
Jest upka +30, zakres podany w pierwszym poście jest jej.
 

Omen

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Marzec 2023, 01:56:08 »
Tu macie na screenie co z niego może wylecieć, a jeżeli chodzi o zakresy itemów stackujących się to wyglądają tak:
rexia coin - od 100 do 200.
exp coin od 70 do 100.
upgrade +25 od 20 do 25.
booster od 20 do 30.
upgrade +30 od 15 do 20.


Proszę o info co byście wywalili (tylko nie przesadzajcie), a w itemach co się stackują jak byście zmienili zakres ile czego może wylecieć?
Można też coś dodać np vampire coiny, tylko w jakim zakresie?

Na tym screenie co wstawiles nie widac upki +30 ani boostera wiec jak to jest
 

Verin

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Marzec 2023, 02:33:57 »
Moim zdaniem do wywalenie w pierwszej kolejności są lost legi, lost shield, lost bootsy.

Może z lost ring'a i lost skull'a zrobić zestaw? To znaczy, żeby te itemy wypadało razem jako pakiet, dalej ich wartość nie dochodzi nawet do połowy wartości lost boxa, ale zawsze było by to takie combo, które od razu jest użyteczne, praktyczne do gry.

Świetnym pomysłem jest dodanie do boxa outfitów, mountów.

Wiadomo, że w boxie nie może być samych drogich rzeczy bo ich otwieranie nie miało by sensu, a wszystkie przedmioty straciły by na wartości, ale może do tych skrajne tanich rzeczy dodać coś unikatowego, co w praktycznie nic nie daje, ale jest jakąś tam wizualną zabawką.
Np. Dodać jakiś % szans, że jeśli dropnie graczowi  Lost BP z boxa to może znajdować się w nim golden falcon, ale nie będzie złoty, tylko na przykład... fioletowy?
Niby taka pierdoła, a myślę że nie jedna osoba by chciała do domku taki unikat.
Albo dodanie jakiś customowych maskotek, które można zdobyć tylko z boxa, też uważam, że jest zajebistym pomysłem, który zachęcił by graczy do otwierania boxów, szczególnie kolekcjonerów.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

mortris

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Marzec 2023, 15:00:07 »
Dobrze napisał @Verin  o takiego czegoś dodaniu:

Np. Dodać jakiś % szans, że jeśli dropnie graczowi  Lost BP z boxa to może znajdować się w nim golden falcon, ale nie będzie złoty, tylko na przykład... fioletowy?
Niby taka pierdoła, a myślę że nie jedna osoba by chciała do domku taki unikat.
Albo dodanie jakiś customowych maskotek, które można zdobyć tylko z boxa, też uważam, że jest zajebistym pomysłem, który zachęcił by graczy do otwierania boxów, szczególnie kolekcjonerów.

Fajne pomysły dał i muszą być wprowadzone przez @Mrozu
 

Mrozu

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Marzec 2023, 15:08:14 »
Tylko, że wtedy osoby, które nie chcą mieć unikatowej lalki, która jest tylko do domku płakaliby, że czemu takie rzeczy są w boxie skoro żaden z nich pożytek, a niewiadomo czy się sprzeda i za ile  :D
 

mortris

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Marzec 2023, 15:11:01 »
@Mrozu to wymyśl coś żeby te maskotki miały też inne zastosowanie niż tylko ozdoba i dodać to do wiosennej aktualizacji

 

Verin

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Marzec 2023, 15:32:08 »
Tylko, że wtedy osoby, które nie chcą mieć unikatowej lalki, która jest tylko do domku płakaliby, że czemu takie rzeczy są w boxie skoro żaden z nich pożytek, a niewiadomo czy się sprzeda i za ile  :D

Zgadza się @Mrozu dlatego napisałem, żeby te itemy pokroju unikatowego golden falconu, czy mastkotki były dodatkiem do czegoś w lost boxie, tak jak wspomniałem o lost bp, że istniał by jakiś % szansy, że wraz z tym przykladowym lost bp jest szansa, że będzie się w nim znajdował golden falcon, lub maskotka i dzięki temu popyt na otwieranie lost boxów na pewno wzrośnie, nawet mając chujowy drop zawsze będzie szansa na coś fajnego, a te miłe dodatki może będą na rynku wysoko cenione? kto wie, to już wolny rynek zadecyduje :D Jak dla mnie same plusy ;)
 

szympeqq

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marzec 2023, 16:27:10 »
Proponuję wywalić lost legs, lost bp, lost sword, lost wand. Zamiast lost knight armor dodać lost mage armor? Lost shield i lost boots bym zostawił, żeby pozostawić też wątpliwość, że jednak poleci coś gorszego.
VC bym nie dodawał bo musiałoby być ich 200? 300? 400?

Ilości upgrade oraz rc, ec itp raczej są okej.

Do przemyślenia jack frost doll, który miałby najniższy % szans? Dream access chyba zbyt rare jeszcze, żeby go tu dodawać.
 

Verin

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Marzec 2023, 00:33:08 »
Inspirując się ligą legend i tym jak tam działają openingi skrzynek przyszło mi do głowy, że do tych najtańszych przedmiotów, które zostaną w boxie i powodują, że gracz na openingu jest stratny te 70-80% premium punktów można dodać szanse, że wraz z tym tanim itemem poleci kolejny Lost box, ale tego boxa nie będzie się dało sprzedać, będzie on przypisany do osoby, która otwierała poprzedniego i jedynie co może zrobić to go otworzyć.
Nie wiem jak to od strony technicznej wygląda, czy coś takiego jest bardzo trudne do realizacji, ale moim zdaniem ten pomysł ma potencjał :D
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Marzec 2023, 01:41:21 »
lost sword,buty,bp(zwykly)legi,knight armor,shield,wand,kusza <- jak na moje calkowicie do wyjebania te itemy, sa warte ulamek wartosci boxa a i tak sie nie sprzedaja xD
 

Krzychu

Odp: Co usunąć z Random Lost Item?
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Marzec 2023, 01:46:50 »
Tylko, że wtedy osoby, które nie chcą mieć unikatowej lalki, która jest tylko do domku płakaliby, że czemu takie rzeczy są w boxie skoro żaden z nich pożytek, a niewiadomo czy się sprzeda i za ile  :D

ogrodnik by skupywal hurtowo  ;D