Here you can change website language:

Autor Wątek: Summon  (Przeczytany 1077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pokemon JKB

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Summon
« dnia: 26 Kwiecień 2023, 11:12:03 »
Siemano, mam propozycje, żeby dodać (niezależnie od profesji) dla każdego gracza summona którego będzie można przyzwać, by nam pomagał.

Summona by przyzywało komendą !summon, by od pomagał nam bić moby (tylko target) i innych graczy (PvP)

Dodatkowo byłoby kilka summonów które wraz z wbiciem promocji czy zarówno lvli i rebów by się zmieniały, dla każdego gracza początkowy summon, który by miał swoją liczbę hp i siłę atk. Dodatkowo quest (od wyznaczonego lvla) na zdobycie lepszego summona.

Summonów np. byłoby dziesięć. Od słabszego który na początek i tak jest słaby, ale dla każdego gracza niezależnie od lvla, po najmocniejszego, który jest silny i ma już hp, poziomu Bossa.

Summony by się odblokowywało runą (quest, bądź za pp) by można było wraz z wbijaniem lvla czy rebów, można było odblokowywać kolejne. Dodatkowo ten leczyłby nas na zasadzie mr czy uh.

Zachęcam oczywiście każdego do wyrażenia swojej opinii, temat założony z myślą o przychylności graczom.
Pozdrawiam serdecznie. Pokemon JKB (Mateusz) :)
Coco jumbo i do przodu. To moje motto, fajne no nie? 😁👌🏻
 

Mrozu

Odp: Summon
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwiecień 2023, 11:44:46 »
Są summony w postaci czaru od 500k, ale aktualnie nie wiem jak z ich siłą tankowania, są też pety i też nie wiem jak stoją na max lvlu  :D