Here you can change website language:

Autor Wątek: Nie dla 200 + dla jerrego  (Przeczytany 13512 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

POCZTA

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipiec 2017, 22:01:27 »
1. żadnej pucy nie waliłem wrecz przeciwnie wysmiewałem
2. chuj ze nie moj team po co miałem sie odzywać na walce która do zera przegraliscie ? to chyba + dla mnie ze sie nie odzywałem skoro was skopał cały server bo nie ja sie najadłem wstydu tylko wy
3. na vestyjce sam odszedłem powiedziałem ze nie bede grał z wladkiem pozniej wyjebali wladka i wrocilem a ty byles gownem ktore cisnalem i chuja miales do gadania memberku moj (cały ots potwierdzi)
4. W 2k17 smiac sie z anty pusha to tak jak z gimbusów smiać sie z e papierosa juz sie u kazdego przyjęło
5. mam cie na pstryczka wieszaczku robaczku polaczku pokaz fote
6. cisne z twoja matka bo jest kurwa z roksy a kurestwem sie brzydze pluje jej na muszelke i jade z nia
7. nie bylo sie jak pobic to wszedlem na 2 gejterki for fun
8. chuj ze cie na każdym otsie opluwam jak smiecia a cos sie prujesz
9. kolo gita to ty nawet nie stałeś frajerze z wolnosci
10. psycha to juz tobie klękła a jak widać moja jest nie do zajechania przeciwnie do twojej matki

1 -> Waliłeś puce.
2 - > To chyba nie w tym teamie grałeś bo nie dostawaliśmy "do zera" Ale co Ty możesz wiedzieć skoro siedziałeś ujebany na afk 100% i na vestii expiolka była albo na innym gównie.
3 - > Na vestii się spłakałeś i nie wal w chuja :) , Władka nie wyjebali tylko poszedł na 8.0 grać widać dobre info masz. Nawet nie wiedziałeś że to ja gram typeczku po 2 pytaj się Pedraka że zawsze grałem z nim na vestii więc nie trafiłeś.
4 - > Nie śmieję się z anty pusha tylko z Twoich nieudolnych ikon i lidowania ( już Malin lepiej liduje )
5 - > Ta z tymi Twoimi witami to możesz jedynie przez kabel się spinać.
6 -> Zostawie bez komentarza Tibia Ci dość zryła psychikę już nie muszę tego ja robić.
7 -> Szczerze gówno mnie to interesuje.
8 -> Na chwile obecna to na żadnym otsie Cie nie widzę ( i nie pisz że grasz na pod innym nickiem ). btw Czemu jak Mrozu chciał odpalić narvie nam i żebyśmy się tam pobili to nawet nie odpisałeś ? Nie tam nie trzeba expić przerósł by Cie ten otsik.
9 -> Pierw poczytaj co znaczy słowo "git" bo oglądanie filmów o wiezieniu nie czyni z Ciebie gita ;o
10 - > Idz do pracy albo coś a nie na zasiłku siedzisz ujebany na garnuszku matulki.


@edit To z Ciebie się cały ots śmieje nie ze mnie XDDD
 

Tejo

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipiec 2017, 22:38:57 »
Rozmowa z mcdonaldem jest bez sensu... jak braknie mu argumentów to wyzwie Ci matke, ehhh
 

Paranoia

  • Gość
Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipiec 2017, 22:58:53 »
Jakis tabo z last lajna u gowna danielosa mute masz gownie idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów


Ciśnienie skoczyło ? Przykro mi. Btw :

1 - > Skoro gówno danieloss to czemu puce waliłeś do nas na 10+ ?
2 - > Siedziałeś u nas na tsie to nawet się nie odezwałeś ale coś o mutach pierdolisz
3 - > Na vestijce chłopaczku się spłakałeś bo Cie Pedrak wyjaśnił z Władkiem i sie sprzedałeś do małego ( pół otsa potwierdzi )
4 - > " last lajna " Nie mam takiej twardej psychiki jak Ty wiesz ? :< Widziałem na "streamie" u Ciebie jak stoisz w 1 lini xDDDDDDD i tylko ikona na anty pusha klikana ciągle xDDD ( ośmieszasz się )
5 - > Ten tego czoło to masz jak lotnisko ale coś na innych pierdolisz co ich nigdy nie widziałeś
6 - > Chłopie masz ileś tam latek a tylko po starych ciśniesz potem się dziwisz że Cie pół otsa wyzywa i beke ma z jakiejś myszy jerrego stfu.
7 - > Kamys to by Cie skopał xDDD Zreszta sam u niego grałeś więc utkaj pizde.
8 - >  " idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów" Typie gram z danielossem od dawna nie latam po teamach jak Ty XD
9 - > Co do "gitów" Gita to Ty widziałeś jak symetrie oglądałeś.
10 - > Nie pozdrawiam i utkaj już tam mordke bo serio psychika Ci wysiądzie i nie bd miał kto grać na tych orshabalach.

Pozamiatane, a argumenty tego gałgana jerego to nadal twoja mama, twój tata gadasz o tych kurwach z roksy gdy tymczasem twoja dziewczyna ma na imię Roksana, przypadek? Nie sądzę... Gościu jesteś tak pusty jak about:blank nie pozdrawiam ciebie i twojej tibijskiej psychiki gicie z internetu   ::)
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2017, 23:02:32 wysłana przez Paranoia »
 

POCZTA

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Lipiec 2017, 17:04:10 »
Jakis tabo z last lajna u gowna danielosa mute masz gownie idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów


Ciśnienie skoczyło ? Przykro mi. Btw :

1 - > Skoro gówno danieloss to czemu puce waliłeś do nas na 10+ ?
2 - > Siedziałeś u nas na tsie to nawet się nie odezwałeś ale coś o mutach pierdolisz
3 - > Na vestijce chłopaczku się spłakałeś bo Cie Pedrak wyjaśnił z Władkiem i sie sprzedałeś do małego ( pół otsa potwierdzi )
4 - > " last lajna " Nie mam takiej twardej psychiki jak Ty wiesz ? :< Widziałem na "streamie" u Ciebie jak stoisz w 1 lini xDDDDDDD i tylko ikona na anty pusha klikana ciągle xDDD ( ośmieszasz się )
5 - > Ten tego czoło to masz jak lotnisko ale coś na innych pierdolisz co ich nigdy nie widziałeś
6 - > Chłopie masz ileś tam latek a tylko po starych ciśniesz potem się dziwisz że Cie pół otsa wyzywa i beke ma z jakiejś myszy jerrego stfu.
7 - > Kamys to by Cie skopał xDDD Zreszta sam u niego grałeś więc utkaj pizde.
8 - >  " idz pograc u kamysia to twoje realnia a nie sie prujesz do gitów" Typie gram z danielossem od dawna nie latam po teamach jak Ty XD
9 - > Co do "gitów" Gita to Ty widziałeś jak symetrie oglądałeś.
10 - > Nie pozdrawiam i utkaj już tam mordke bo serio psychika Ci wysiądzie i nie bd miał kto grać na tych orshabalach.

Pozamiatane, a argumenty tego gałgana jerego to nadal twoja mama, twój tata gadasz o tych kurwach z roksy gdy tymczasem twoja dziewczyna ma na imię Roksana, przypadek? Nie sądzę... Gościu jesteś tak pusty jak about:blank nie pozdrawiam ciebie i twojej tibijskiej psychiki gicie z internetu   ::)


Ja tam śmieje z chłopa jak większość ludzi xD

Gra typ na otsie gdzie liczy się lvl a pierdoli że jest "bogiem" a prawda taka że na tym otsiku wygrywa ten co ma wakacje / wolne i siedzi i bota pilnuje. Oczywiście to drugie się jego nie dotyczy.

A gdy Mazur grał i Mrozu chciał nam odpalić narvie i tam pójść się bić to cisza było zero odzewu XD Mrozu potwierdzić może.
 

Tejo

Odp: Nie dla 200 + dla jerrego
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Lipiec 2017, 19:43:30 »
On jest BUGIEM a nie Bogiem  ;)