Here you can change website language:

Autor Wątek: Cos tu jest nie tak  (Przeczytany 19895 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Listopad 2018, 17:52:36 »
Widze typy z freestyle wbily mna forum i fala hate'u xD
Sprawdzcie kto co pisal i sprawdzice kto wyzywal a kto tu na spokojnie argymentuje
 

Mrozu

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Listopad 2018, 17:53:41 »
Nie czytałem jeszcze całości i jej nie analizowałem, ale odniosę do zamku. Mianowicie byłem AFK, kiedy walka o zamek się rozpoczęła i pojawiłem się dopiero 21:08 więc nawet nie mogę sobie wyobrazić jak miałbym kogoś teleportować, a co do Kinga to zostało mu zwiększone leczenie, aby był nieśmiertelny i wygrywała ta gildia, która faktycznie zdominuje zamek, a nie ta, która pierwsza dostanie się do Kinga i go zabije.

//zresztą pisałem to komuś od Was już wczoraj Galba.
 

Levusek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Listopad 2018, 17:54:18 »
Gdzie Ty podałeś chociaż jeden argument lecie. Znasz znaczenie słowa argument? :) "Bo tak" to nie argument PECIE
 

Ahmed Detonuje

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Listopad 2018, 17:55:10 »
Widze typy z freestyle wbily mna forum i fala hate'u xD
Sprawdzcie kto co pisal i sprawdzice kto wyzywal a kto tu na spokojnie argymentuje

Jebany dzieciaczku matka ci zdania składa i myślisz że jesteś kozak? weź kurwa kup sobie mózg bo widzie dzieciaczku że przegrać nie potrafisz i beczysz jak noworodek. Ciesz się ze dzisiaj miałeś wolne bo pewnie piotrek z 1b by ci zęby wykurwił
 

On_Wstal_stary_wstal

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Listopad 2018, 17:55:29 »
PLACZESZ A MOWISZ NA PRIV DO MNIE ZE ZERO PODJAZDU ROBIMY A PRZEGRALISCIE I TERAZ PALCZ CZY KTOS OD NAS PLAKAAL JAK PRZEGRALISMy x5 zamek? XD PIERDOL SIE NA LEB  GOSCIU BO TY NAJEBALES SIE CHYBA KURWA CUKREM I PLACZESZ O ZAMEK JEBANY JAK TEN ZAMEK SSIE PALE JAK GO ZDOBYLEM WBILEM TAM 1 TO MOWIE O JEBAC TO GOWNO I XLOG Z ZAMKU
 

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Listopad 2018, 17:55:54 »
Pisza tu typy co 250k ledwo wbily dopoki mrozu wam expa nie zmienil,
i tak king sie leczyl ale normalnie bysmy go latwo dobili gdyby nie to ze nagle nie dalo mu sie nic zrobic
Mowicie ze ja placze?
Mrozu mowil ze wy mu placzecie dzien w dzien ze galba za szybko expi ze nic sie zrobic nie da etc. xDD
 

Sung

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Listopad 2018, 17:57:39 »

i tak king sie leczyl ale normalnie bysmy go latwo dobili gdyby nie to ze nagle nie dalo mu sie nic zrobic
GOSCIU XD
NIE DOBILIBYSCIE GO BO WAS STAMAD WYJEBALISMY I NAWET DMG NIE ZADAWALISCIE XD
 

On_Wstal_stary_wstal

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Listopad 2018, 17:58:03 »
ANI RAZ TY KURWO DO TEGO MROZA NIE NAPISALEM ZE GALBA EXPI ZA SZYBKO BO TO JEBANA ORSHABUNDA TAKZE MROZ MOZE MNIE CMOKNAC BO CHUJA WKLADAM W TWOJEGO EXPA I TAK WPADNE PO CIEBIE ZA 15 K LVL KURWO I CIE SAM ZABIJE CZAISZ? JEBAC CIE NA LEB ELO
 

Ahmed Detonuje

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Listopad 2018, 17:58:46 »
Pisza tu typy co 250k ledwo wbily dopoki mrozu wam expa nie zmienil,
i tak king sie leczyl ale normalnie bysmy go latwo dobili gdyby nie to ze nagle nie dalo mu sie nic zrobic
Mowicie ze ja placze?
Mrozu mowil ze wy mu placzecie dzien w dzien ze galba za szybko expi ze nic sie zrobic nie da etc. xDD

Pierdolony dzieciaku idz tam wydawaj matki pln na inny server, a nie ludzi tylko wkuriwasz.
 
Osoby które lubią ten post: Rufik

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Listopad 2018, 17:58:58 »
Btw o tpaniu ja juz nic nie pisalem, wczoraj ludzie tak mowili to mowilem za nimi ale faktycznie wydaje mi sie ze tym dachem jednak weszliscie.

Wyzywajcie dalej i piszcie z capslockiem to napewno wszyscy was beda brali na powaznie bo tak duzo tak waznych rzeczy macie do powiedzenia.

Podjazdu nie macie dalej, i dobrze to wiemy jak myslicie ze jest inaczej to czekam dzisiaj o 21 na t4 i zobaczymy co mozecie zrobic na bitce bez pomocy Mroza.

Skoro nikt nic nie plakal to skad te nagle zmiany???
 

Hard Bass

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Listopad 2018, 17:59:50 »
Odpierdol sie od moich Harkow co jest na tym ss bilem kurwo tylko 2 harami i ssij me kule czule
 

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Listopad 2018, 18:00:25 »


Pierdolony dzieciaku idz tam wydawaj matki pln na inny server, a nie ludzi tylko wkuriwasz.
[/quote]

Chlopie mam 23 lata i jestem na swoim wiec skoncz to glupie pierdolenie bo nic o mnie nie wiesz, piszesz mi swoja historie chyba
 

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Listopad 2018, 18:01:00 »
Odpierdol sie od moich Harkow co jest na tym ss bilem kurwo tylko 2 harami i ssij me kule czule

ktos mi dal ssa i powiedzial zebym go wrzucil to wrzucilem, mnie na tym predatorze nie ma nawet
 

Ahmed Detonuje

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Listopad 2018, 18:01:37 »
Co ty pecie jebany sobie ujebałeś do głowy że Mrozu nam pomaga, jak ty kurwiu pierdolony domagasz się ciągle zmian bo nie potrafisz grać tym co jest, pierdolony szczawiu idz tam spłacz się do matki bo MROZU pomaga innej gildi niż ty jesteś łe łe łe. Weź typie wypierdalaj
 
Osoby które lubią ten post: Rufik

On_Wstal_stary_wstal

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Listopad 2018, 18:02:01 »
t4 XDDDDD DZISIAJ TO MIALA BYC USTAWA NA CARLIN ? A NIE SORY OSTATNI RAZ SIE BALES NA CARLIN WYJSC I DOPIERO DOBRALES 5 RANDOMOW I WYSZEDLES XD D
 
Osoby które lubią ten post: Ahmed Detonuje, Rufik