Here you can change website language:

Autor Wątek: Morda mordy i siochanie supporta  (Przeczytany 8308 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Rumeye

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Październik 2020, 13:59:00 »
To akurat dobrze, ze jest możliwość wyczyszczenia supporta
 

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Październik 2020, 17:04:51 »
Nikt nie jest tak bardzo głupi jak Ty omen serio , conajmniej 3 osoby widza jak się wkurwiasz i 24/7 Ci cisną na forum a Ty to łykasz i siedzisz spocony i komentujesz XDD

Godusie tibijski 2 lata na jednym serwerze, tibia auto i bugmapa, bez bota bys tu smieciu 300k nie wbił a myślisz ze coś znaczysz XD

w iq cie przewyzszam dwukrotnie dlatego umiem w to grac za to ty jak grasz kazdy wie.
Bez bota to ty bys tu nie zalogowal nieudasie vestyjski
« Ostatnia zmiana: 18 Październik 2020, 17:11:48 wysłana przez Omen »
 

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Marzec 2021, 11:02:13 »
Nikt nie jest tak bardzo głupi jak Ty omen serio , conajmniej 3 osoby widza jak się wkurwiasz i 24/7 Ci cisną na forum a Ty to łykasz i siedzisz spocony i komentujesz XDD

Godusie tibijski 2 lata na jednym serwerze, tibia auto i bugmapa, bez bota bys tu smieciu 300k nie wbił a myślisz ze coś znaczysz XD

w iq cie przewyzszam dwukrotnie dlatego umiem w to grac za to ty jak grasz kazdy wie.
Bez bota to ty bys tu nie zalogowal nieudasie vestyjski
https://gyazo.com/951070a8759651038f33e559cbb464b1

niedawno pisales ze zdominowales vestie tak btw
 

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Marzec 2021, 11:10:12 »
Boże tym cyniem jebany zgnojeńcu szczekasz coś, że kogoś pushnąłeś raz na 10 lat xD

Kurwo jebana na Vestii dostaliście taką przekope, że xLoga daliśmy po tygodniu, bo nie było z kim się bić.
Jak tam realevo? Z tym twoim rozjebanym szwedem tak was zaruchałem, że chłop dał x loga na frostach, bo go wyjeśniłem 10:0, chłop bez rąk wołał jakiś dexów od warriora, huszcze, chłopy padały w 4, gdzie ja byłem sam xD Jedyne pvp jakie możecie pokazać to na tym rozjebanym dedzie, gdzie są jakieś frozenki, brak exhaustu na pushowanie, na zasypywanie się.

Normalny ots i chłopy rączki se łamią. vestia - nic nie pokazali, realevo - nic nie pokazali. Msg kurwo jak zbierzesz cos ludzi i zaczniesz grac to moze reload zrobimy.

ps. Tylko tu na tym forum jestes jebanym bogiem, bo masz jakiś przygłupów jebanym typu vitaminy, rumeye zajebane studenciki, co jak byłem jeszcze u huszczy to psy pod miotłą siedziały jak coś mówiłem albo z płaczem wychodziły z tsa jak dostały pocisk czyt. vitamins jebany hools co z ojcem na mecze chodzi.

Siedzisz ty jebany randomie na tym forum rexi od roku, spuszczasz się jaki to dobry nie jesteś, a wystarczy normalny otsik 8,6 nawet arcydzieło gacy i jestes jebanym randomem od kamysa. Skąd się urodziłeś tam zdechniesz. Tylko tu uważaja cie za boga, a normalni ludzie wiedza co i jak. Pjona randomie

Ujeb sie randomie, pisz dalej do mrożka zeby retro outficiki ci dodał i graj tu 10 lat bo na normalnym otsie nie masz podjazdu
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2021, 11:11:50 wysłana przez Zgnojonyerante »
 

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Marzec 2021, 11:18:15 »
Nikt nie jest tak bardzo głupi jak Ty omen serio , conajmniej 3 osoby widza jak się wkurwiasz i 24/7 Ci cisną na forum a Ty to łykasz i siedzisz spocony i komentujesz XDD

Godusie tibijski 2 lata na jednym serwerze, tibia auto i bugmapa, bez bota bys tu smieciu 300k nie wbił a myślisz ze coś znaczysz XD

w iq cie przewyzszam dwukrotnie dlatego umiem w to grac za to ty jak grasz kazdy wie.
Bez bota to ty bys tu nie zalogowal nieudasie vestyjski
https://gyazo.com/951070a8759651038f33e559cbb464b1

niedawno pisales ze zdominowales vestie tak btw

ps. Co ma dominowanie vestii do tego, że kogoś ktoś pushął? Jebany imbecylu w tej grze już są takie skrypty i boty, że nie da się nikogo nie pushąć. Gdybym ja miał latać z camem i nagrywać ile razy byles ruchany albo twój dzieciak huszcza to zabrakłoby miejsca na forum.

Jesteś jebanym wyklutkiem kamysa, doszedłeś na vestie do timu bogów, padłeś 150x i zostałeś zbanowany jak najgorsze ścierwo. To wgl jest hit, w 2021 byc zbanowanym na tsie, bo jest się gównem xDD

A na koniec zostawwie tylko jeden filmik:

&t=145s

Przekopa do 0 od boga widiana. Do tego sie scieku tylko nadajesz, Bog widian doszedl do radnomów, którzy nigdy nie grali w dobrych timach - u psa huszczy 90% dobrych ludzi od malego, deja itd i chłop w pizde dostał do 0 xDDD Zdechnijcie we 2 jebane randomy
 

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Marzec 2021, 11:18:59 »
Boże tym cyniem jebany zgnojeńcu szczekasz coś, że kogoś pushnąłeś raz na 10 lat xD

Kurwo jebana na Vestii dostaliście taką przekope, że xLoga daliśmy po tygodniu, bo nie było z kim się bić.
Jak tam realevo? Z tym twoim rozjebanym szwedem tak was zaruchałem, że chłop dał x loga na frostach, bo go wyjeśniłem 10:0, chłop bez rąk wołał jakiś dexów od warriora, huszcze, chłopy padały w 4, gdzie ja byłem sam xD Jedyne pvp jakie możecie pokazać to na tym rozjebanym dedzie, gdzie są jakieś frozenki, brak exhaustu na pushowanie, na zasypywanie się.

Normalny ots i chłopy rączki se łamią. vestia - nic nie pokazali, realevo - nic nie pokazali. Msg kurwo jak zbierzesz cos ludzi i zaczniesz grac to moze reload zrobimy.

ps. Tylko tu na tym forum jestes jebanym bogiem, bo masz jakiś przygłupów jebanym typu vitaminy, rumeye zajebane studenciki, co jak byłem jeszcze u huszczy to psy pod miotłą siedziały jak coś mówiłem albo z płaczem wychodziły z tsa jak dostały pocisk czyt. vitamins jebany hools co z ojcem na mecze chodzi.

Siedzisz ty jebany randomie na tym forum rexi od roku, spuszczasz się jaki to dobry nie jesteś, a wystarczy normalny otsik 8,6 nawet arcydzieło gacy i jestes jebanym randomem od kamysa. Skąd się urodziłeś tam zdechniesz. Tylko tu uważaja cie za boga, a normalni ludzie wiedza co i jak. Pjona randomie

Ujeb sie randomie, pisz dalej do mrożka zeby retro outficiki ci dodał i graj tu 10 lat bo na normalnym otsie nie masz podjazdu

Ja sie podniecam bo kogos pushnalem raz na 10lat? Nie moj push, nie bylo mnie wczoraj na tej waleczce tylko szweduszek mi pokazal jak macha wami w tibii a jak wy szczekacie na forum o jakiejs vestii czy rlevo gdzie wygraliscie na jakichs randomow, uswiadom sobie ze na rlevo jak i na vestii nic nie znaczyliscie w tych teamkach graliscie tam w 5-6 i sd rzucaliscie nic wiecej.

Pomijajac fakt, ze widian pisal ze robi team 25 stalych grajkow na vestie i kopie otsa, a skonczylo sie na tym ze dorzucal sd z 7 linii xD

Ty no byku nie wiem kim jestes ale kazdy raczej ma o mnie lepsze zdanie jezeli chodzi o pvp niz o Tobie (kimkolwiek jestes)
 

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Marzec 2021, 11:21:09 »
Zbanowany za co? Wy sami sobie nie wierzycie co wy piszecie xDD Dostalem bana bo brat huszcza zruchal kefira w pysk na platnych i dostalem bana za to ze niby dalem info ze go nie ma xDDD

Ujeb sie juz koles // Nie wiem czy widzisz ale szwed biega z myszka przy nagrywaniu wiec ma szanse wam udowodnic ze macha wami recznie randomy, ja tak samo zreszta xd

Team bogow to moze by byl, ale bez wyklutkow z rexii xd
 

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Marzec 2021, 11:23:59 »
Boże tym cyniem jebany zgnojeńcu szczekasz coś, że kogoś pushnąłeś raz na 10 lat xD

Kurwo jebana na Vestii dostaliście taką przekope, że xLoga daliśmy po tygodniu, bo nie było z kim się bić.
Jak tam realevo? Z tym twoim rozjebanym szwedem tak was zaruchałem, że chłop dał x loga na frostach, bo go wyjeśniłem 10:0, chłop bez rąk wołał jakiś dexów od warriora, huszcze, chłopy padały w 4, gdzie ja byłem sam xD Jedyne pvp jakie możecie pokazać to na tym rozjebanym dedzie, gdzie są jakieś frozenki, brak exhaustu na pushowanie, na zasypywanie się.

Normalny ots i chłopy rączki se łamią. vestia - nic nie pokazali, realevo - nic nie pokazali. Msg kurwo jak zbierzesz cos ludzi i zaczniesz grac to moze reload zrobimy.

ps. Tylko tu na tym forum jestes jebanym bogiem, bo masz jakiś przygłupów jebanym typu vitaminy, rumeye zajebane studenciki, co jak byłem jeszcze u huszczy to psy pod miotłą siedziały jak coś mówiłem albo z płaczem wychodziły z tsa jak dostały pocisk czyt. vitamins jebany hools co z ojcem na mecze chodzi.

Siedzisz ty jebany randomie na tym forum rexi od roku, spuszczasz się jaki to dobry nie jesteś, a wystarczy normalny otsik 8,6 nawet arcydzieło gacy i jestes jebanym randomem od kamysa. Skąd się urodziłeś tam zdechniesz. Tylko tu uważaja cie za boga, a normalni ludzie wiedza co i jak. Pjona randomie

Ujeb sie randomie, pisz dalej do mrożka zeby retro outficiki ci dodał i graj tu 10 lat bo na normalnym otsie nie masz podjazdu

Ja sie podniecam bo kogos pushnalem raz na 10lat? Nie moj push, nie bylo mnie wczoraj na tej waleczce tylko szweduszek mi pokazal jak macha wami w tibii a jak wy szczekacie na forum o jakiejs vestii czy rlevo gdzie wygraliscie na jakichs randomow, uswiadom sobie ze na rlevo jak i na vestii nic nie znaczyliscie w tych teamkach graliscie tam w 5-6 i sd rzucaliscie nic wiecej.

Pomijajac fakt, ze widian pisal ze robi team 25 stalych grajkow na vestie i kopie otsa, a skonczylo sie na tym ze dorzucal sd z 7 linii xD

Ty no byku nie wiem kim jestes ale kazdy raczej ma o mnie lepsze zdanie jezeli chodzi o pvp niz o Tobie (kimkolwiek jestes)

1. Pomijając fakt, że huszcze pisał, że kopie vestie z ludźmi, a najpierw został zbanowany na tym dedzie przez swwoich ludzi, potem jak zrobił timek na Vestii to dostaliście od każdego do 0, potem musieliście dojść do dejów, bo sami nic nie znaczycie, a na końcu deje nie chciały z wami grac - so sad xD Juz nie mowiac, ze lizał dupsko widianowi, zeby jego ludzie doszli do huszczy xD
2. Chłop odpisuje na tym zdechłym forum po 3 min, siedzi jebany spociuch i odświeża otsa na którym zdechnie, patrzy to forum i spuszcza się, żeby tylko koledzy z evo go klepali po plecach
3. Ty a opowiadał ci ten twwój szwedzik jak został zaruchany na frostach na realevo?Widian sam vs 4 psów w tym ten szwedzik wynik 10:2 dla boga. Potem pies pisał, że realevo to zbugowany otsik, gdzie chłop gra na jakiejś rexi gdzie nie ma exhaustu na nic i sa jakeis frozenki pierdolone psy xDD
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2021, 11:27:37 wysłana przez Zgnojonyerante »
 

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Marzec 2021, 11:26:21 »
Zbanowany za co? Wy sami sobie nie wierzycie co wy piszecie xDD Dostalem bana bo brat huszcza zruchal kefira w pysk na platnych i dostalem bana za to ze niby dalem info ze go nie ma xDDD

Ujeb sie juz koles // Nie wiem czy widzisz ale szwed biega z myszka przy nagrywaniu wiec ma szanse wam udowodnic ze macha wami recznie randomy, ja tak samo zreszta xd

Team bogow to moze by byl, ale bez wyklutkow z rexii xd

Nic nie znaczysz jebany kiepie od kamysa. Razem z tym gnojem 16 letnim huszcza jesteście tibijskimi najmanami - wszystko przegrywacie, nikt was nie chce a i tak uważacie, że coś potraficie.

W sumie tamten ma taką samą historie jak ty - gra z tym warriorem, a 80% ludzi nie chce go tam i wychodzi z tsa jak on liduje. To samo jest u dejow slyszalem, ludzie przestali grac z dejem, bo ten spociuch tam doszedł xD Jebane randomy
 

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Marzec 2021, 11:31:54 »
ale to jest smutne ze ty piszesz tu ciagle jakies wyklady o tym ze ktos nei umie grac ale niestety nawet wasz team bogow i jego liderzy wiedza, ze jest inaczej xd koniec z wykladami bo nie chce mi sie odpisywac nawet na te wypociny, robicie random podryg w 15 i dostajecie w pizde od szweda ktory liduje po polsku i lamie was banda z drakonixow, mozecie juz sie upierdolic i wrocic dominowac vestie gdzie kimbok god wbil top1 i bezkarnie sprzedal postac, a na cylerii nikt nie gral oprocz ramzera i huszczy, nigdy nic nie wygraliscie to tak jakbym ja liczyl moje wygrane otsy gaca
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2021, 11:35:29 wysłana przez Cynio »
 

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Marzec 2021, 11:36:58 »
Widzisz jakim ty jesteś jebanym najmanem tibijskim? xD

1) Jeśli chodzi o wczorajsze wbicie, 4fun chłopaki wbili na tego zdechlaka, ale nikt ich nie przekopał. Przegrali na końcu jak ze szlochem i płaczem pisaliście do każdego w tym kimboka (który to powtwierdził), żeby każdy wbijał, bo myśleliście, że ktoś na tego szczocha reload robi xD Przed akcją na drakonixach dostaliście na pizde z 40:10 mimo ze przychodziliscie na mcekach 3 reby i było was z 18, a u nas było z 8 osób na 3 rebach, a ogólnie 12 xD Niech mrozu wyciągnie wczorajsze dedy i policzy kto ile padl, bedzie z 60:20 jebany randomie, nie mówiąc już, że nas było 11 was 17

2) Na cyleri gral tylko huszcza i ramzer - aha pierdolnij sie w glowe, szkoda nawet tego komentować

3) nie masz czasu na odpisywanie, a od roku siedzisz na tym dedzie, co 4 min każdemu odpisujesz, odświeżasz forumke, patrzysz, czy może mrozu już dodał ci retro outfity i mounty (np, twoja starą niedźwiedzice)
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2021, 11:40:19 wysłana przez Zgnojonyerante »
 

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Marzec 2021, 11:44:10 »
Dobra daje x loga z tego ścierwa, a ty dalej pisz w temacie o aktualizacji, że prosisz o nowe questy, addony i outfity - boże ale trzeba być gównem, ale czego oczekiwać kogoś kto grał całe życie z kamysem, potem zakumplował się z zakompleksionym 15 latkiem, który uważa, że coś wygrywa, a nawet kamys zamyka go na open (nie wspominając, że ludzie z jego timku okradają go i pinguja xD).

Za 3 dni aktualizacja, 10 reborn zaraz kurwo bedziesz 24/7 pilnowała bota na otsie gdzie grasz z 4 osobami na 3 mc xD Bo wiesz, że na normalnym otsie jedynie do kogo masz wjazd to do kamysa lub warriorka, nikt inny cie nie chce.

Naura
 

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Marzec 2021, 11:45:24 »
z tego co wiem to na poczatku walczyli sobie w 6 ekow bez druida a potem jak przyszli normalnymi charami to was najebali do 0

w zalaczniku macie screeny 40:10  x D

kto pisal do kazdego? XD wzieli tylko kim boka nawet nie zdajesz sobie sprawy chyba kto na tym otsie gral oprocz niego XD

No gral huszcza i ramzer, kto wiecej gral? piszesz pierdolnij sie w glowie nie odpiszesz kto gral ani nic, typowy widianek ktory rzuca prace zeby wygrac rexie ktora przegral, najgorszy mozliwy zajazd zyciowy
 

divine

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Marzec 2021, 11:46:25 »
https://tenor.com/view/applause-leonardo-dicaprio-clap-gif-9602869

you are god widian, god of frost dragons on rlevo :D

same broken exhaust system on both servers - just proves me your iq once again

crushed by someone who dont know how to lead and dont know language, catch me on -2 nie mam blessa, nie mam clienta, nie mam internet, nie mam ekipe i nie mam equipment
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Marzec 2021, 11:50:21 »
Dobra daje x loga z tego ścierwa, a ty dalej pisz w temacie o aktualizacji, że prosisz o nowe questy, addony i outfity - boże ale trzeba być gównem, ale czego oczekiwać kogoś kto grał całe życie z kamysem, potem zakumplował się z zakompleksionym 15 latkiem, który uważa, że coś wygrywa, a nawet kamys zamyka go na open (nie wspominając, że ludzie z jego timku okradają go i pinguja xD).

Za 3 dni aktualizacja, 10 reborn zaraz kurwo bedziesz 24/7 pilnowała bota na otsie gdzie grasz z 4 osobami na 3 mc xD Bo wiesz, że na normalnym otsie jedynie do kogo masz wjazd to do kamysa lub warriorka, nikt inny cie nie chce.

Naura
tak, lepiej wejsc na vestie ktorej endgame konczy sie na 1500lvlu czy cos takiego i robi sie jednego questa i ots sie konczy po miesiacu niz na otsa ktory stoi se 2 lata i nie bedzie zamkniety w 2k21, jestescie tak spierdoleni i macie takie przyjebane myslenie, ze to sie przykre robi

co do teamow to to ze ktos kogos nie chce w jakims teamie z powodow personalnych nie oznacza ze ktos nie umie grac XD Pomijajac fakt, ze nie chcialem grac u zadnego mazura ze wzgledu na rozjebanca widiana i omena, bo nie moge na was patrzec nawet

juz nawet nie wspominajac o chujowym balansie vestii, gdzie top1 ci wali exori maxa za fullhp+500many i moze cie najebac solo na frontline xDD
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2021, 11:53:39 wysłana przez Cynio »