Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje  (Przeczytany 2527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GalAnonim

Propozycje
« dnia: 17 Lipiec 2020, 13:10:22 »
Hej, mam dwie propozycje które na pewno polepszyły by grę na serwerze.

1. Stworzenie coś w stylu "Shops", tyle że teleport "Łowisko", zrobić jakieś jeziorko duże prostokątne na kilkadziesiąt sqm i tam każdy śmiało mógłby się ustawiać, bez szukania łowisk po respach, lagowania temple, wyciągania kogoś z łowiska z temple żeby strapować, narzekania ludzi że im chary na afku przesunęło itp.

2. Dodanie więcej Expowisk Sea Serpentów do 400k+ albo i nawet 400k+. Jest dużo niepotrzebnych i nieużywanych expów w exp roomie w których mogłyby być właśnie serpenty, na których latają po 3 osoby jednocześnie.
 

Grabek

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipiec 2020, 22:22:51 »
MROZU DODAJ KAJAKI, I JAK SIEDZISZ NA KAJAKU TO MASZ +10 DO FISHINGU, TAKIE BOGACZE JAK EARANTE SOBIE BEDA NA MOTOROWKACH SMIGAC, A MY BIEDAKI BEDZIEMY W KOPALNI PRACOWAC KILOFEM ZA 40 ZIKO
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2020, 22:25:54 wysłana przez Grabek »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Elvin, Riss, Zgnojonyerante, Omen Xd Here

Earante

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipiec 2020, 23:01:51 »
MROZU DODAJ KAJAKI, I JAK SIEDZISZ NA KAJAKU TO MASZ +10 DO FISHINGU, TAKIE BOGACZE JAK EARANTE SOBIE BEDA NA MOTOROWKACH SMIGAC, A MY BIEDAKI BEDZIEMY W KOPALNI PRACOWAC KILOFEM ZA 40 ZIKO

Mam fajne prywatne łowisko i spore fishingi

Dzięki za troskę
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Creatine

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipiec 2020, 19:53:40 »
MROZU DODAJ KAJAKI, I JAK SIEDZISZ NA KAJAKU TO MASZ +10 DO FISHINGU, TAKIE BOGACZE JAK EARANTE SOBIE BEDA NA MOTOROWKACH SMIGAC, A MY BIEDAKI BEDZIEMY W KOPALNI PRACOWAC KILOFEM ZA 40 ZIKO

Mam fajne prywatne łowisko i spore fishingi

Dzięki za troskę


Czekam na odpowiedź w tamtym temacie (:
 

Elvin

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lipiec 2020, 01:54:19 »
Expy 400-500k byłby super sprawą bo na 500k expisz 300 lvl na 1h bo wszystkie dobre respy są zajęte i takie 600k+ wbijają na godzinę więcej lvl niż taki 400-500k