Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje dot. kopalni  (Przeczytany 2150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GalAnonim

Propozycje dot. kopalni
« dnia: 23 Sierpień 2020, 13:03:52 »
Siema Mrozu, wiem że masz już dosyć mojego pierdolenia i narzekania, ale szanuje Wasz czas poświęcony na dopracowanie i stworzenie tego zajebistego systemu.

Rozumiem że idea tego systemu była taka żeby było trzeba ręcznie napierdalać (kończący się kilof), ale żeby system nie był tak często używany jak system "łowcy głów" proponuje wprowadzić kilka zmian:

- Co do samego kilofa, zmniejszyć cenę jego odnowienia (dwa razy odnawiałem po 300pp czyli 600pp, a poleciały mi 3 rexia coiny i 2 event sticki czyli 200pp?) albo włączyć możliwość odnawiania go komendą.

-Albo zwiększyć loot, tym samym zwiększyć cenę kilofu (10 elite coinów czyli około 8k pp to nie jakiś majątek), bo bez sensu system którego nikt nie będzie używał bo prościej postawić wędkę i mieć wyjebane

-Usprawnić działanie kilofa, nie wiem co poblokowaliście ale nie da się go nawet używać z hotkeya, nie mówiąc już o napisaniu skryptu do elfa , nie każdy napierdala na myszce razera z sensitive 2000, na touchpadzie jest to ciezkie w chuj


Bo jak narazie ten system to jedna wielka porażka i każdy kto choć raz tam był i napierdalał ręcznie po tych skałach zajebanych chociaż 30 minut to Ci to powie, zresztą wystarczy wejść do kopalnii i widać ile osób tam zapierdala xD
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2020, 13:22:06 wysłana przez GalAnonim »
 

Ezio

Odp: Propozycje dot. kopalni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2020, 13:28:18 »
Nie no myszka za 25ziko z media wystarczy  ;)
 
Osoby które lubią ten post: GalAnonim

Wedkarz

Odp: Propozycje dot. kopalni
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2020, 14:05:19 »
Witaj @Mrozu

Po ostatniej aktualizacji dodano nowość do kopalni widoczne ID Skały jest to bardzo pomocne przy kopaniu to chyba jedyny Plus.

Wykopałem dość sporo Itemów, wydałem jakieś 4.000 run upijających na kopanie. Stwierdzam nadal, że nie opłaca się kopać bo: za ostatnie użycie całego kilofa 50 użyć wykopałem :
1 Sticka ! ( Po podobno poprawionym Loocie ) 

Wcześniejszy Loot mój był 1 Kilof ( 50 użyć ) : 3-4 EC , 3-4 RC + inne itemy to może i miało sens do kopania.

Wymagania na odnowę kilofa: na początku było 100 run upijających, następnie zmniejszyłeś wymagania na 50 run upijających. Nadal uważam, że 50 run to przesada bo twierdząc po ostatnim loocie to beka z tego sticka.
Aktualnie zmniejszyłem sobie ilość wędkarzy z kilkudziesięciu, zostawiłem sobie tylko 8. Sprawdź proszę sobie ile złowiłem w tym tygodniu run upijających i ile są wędkarze online. Nie każdy gra całą dobę i stawia wędki czy wykupuje vps.


Propozycje :
+Zmiana ilości wymaganych run przy odnowie lub zmiany itemu na dc czy coś ineego.
+ Odnowa poprzez komendę, bo ludzie co posiadają 1 kilof muszą aktualnie paść i często wracać 10 minut z powrotem do kopalnii ( Chyba, że ktoś posiada 10 czy 15 kilofów ) i ma wyjebane na powrót :D A szkoda bo widziałem tam początkujących górników i zrezygnowali po 1 użyciu kilofa.
* Usunołeś Bon na 100 zł , Lost SD z Loota. Nic nie dodałeś w zamian. EC czy RC to żadna zachęta do kopania i używania kilofa bo można to wyłowić wędką.

Aktualnie nie wiem ile osób kopie ale sądząc po liczbie wykopanych itemów zegar się zawiesił bo runy sie zapewne pokończyły i koniec z kopania. Pomysł fajny ale nadal niedopracowany. Jeżeli chcesz aby ludzie tam kopali nie 1 a kilkanaście czy kilkadziesiąt osób to pozmieniaj te rzeczy. Jeżeli nie to Wymień te kilofy ludziom i usuń tą kopalnie bo to nie ma sensu :D
 



 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Nieobliczalny, GalAnonim