Here you can change website language:

Autor Wątek: Status Randoma!  (Przeczytany 5287 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Listopad 2023, 15:54:04 »
Dodałem 8 punkt z lurowaniem.
https://mrozuots.pl/?topic=2927
Zajebiscie, to czyli nikt nikomu nie moze lurowac ?:)

No tak myślę skoro questy i tak są ciężkie, a tu jeszcze nagle 10 nagini czy bestii  ;D
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Listopad 2023, 15:55:01 »
Można też zrobić, że nie można zabijać na questach, żeby każdy miał szanse zdobywać tak itemki, a nie, że wybijacie takiego zajumanego na questach a on solo ich nigdy nie zrobi, hmm...
 

GrubasQ

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Listopad 2023, 15:57:20 »
Można też zrobić, że nie można zabijać na questach, żeby każdy miał szanse zdobywać tak itemki, a nie, że wybijacie takiego zajumanego na questach a on solo ich nigdy nie zrobi, hmm...
NonPVP zone na kazdym Quescie ? Jestem ZA!
 
Osoby które lubią ten post: Arahas

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Listopad 2023, 16:00:50 »
Można też zrobić, że nie można zabijać na questach, żeby każdy miał szanse zdobywać tak itemki, a nie, że wybijacie takiego zajumanego na questach a on solo ich nigdy nie zrobi, hmm...
NonPVP zone na kazdym Quescie ? Jestem ZA!
Bardziej w formie słownej zakazu, tak jak nagrania wysyłacie, że Was support luruje, bo zwykłe nonpvp powoduje, że można na siebie wchodzić, a to bardzo ułatwia  :D
 

GrubasQ

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Listopad 2023, 16:04:20 »
Można też zrobić, że nie można zabijać na questach, żeby każdy miał szanse zdobywać tak itemki, a nie, że wybijacie takiego zajumanego na questach a on solo ich nigdy nie zrobi, hmm...
NonPVP zone na kazdym Quescie ? Jestem ZA!
Bardziej w formie słownej zakazu, tak jak nagrania wysyłacie, że Was support luruje, bo zwykłe nonpvp powoduje, że można na siebie wchodzić, a to bardzo ułatwia  :D

Na twoje ostatnie Questy z iloscia Nagini 10 na ekranie nic nie pomoze -,-
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Listopad 2023, 16:45:57 »
Można też zrobić, że nie można zabijać na questach, żeby każdy miał szanse zdobywać tak itemki, a nie, że wybijacie takiego zajumanego na questach a on solo ich nigdy nie zrobi, hmm...
NonPVP zone na kazdym Quescie ? Jestem ZA!
Bardziej w formie słownej zakazu, tak jak nagrania wysyłacie, że Was support luruje, bo zwykłe nonpvp powoduje, że można na siebie wchodzić, a to bardzo ułatwia  :D

To możesz to chyba zablokować poza pz przecież xD nie zostawiaj furtek żeby później komus chara zajebac bo dobiegał na quescie i przypadkiem nagini ściągnął na jakiegoś randoma. XD


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

stivi96

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Listopad 2023, 16:48:47 »
Ale szybko sobie przypomniałem po co wprowadzałem supporta i że on jest aktualni w pełno nonpvp + są expowiska NOLOSS, Hunting Areny czy masa innych opcji na wbijanie lvla oprócz klasycznego expienia  :) Dlatego to z nonpvp na miesiąc nie ma zbytnio sensu, jeżeli faktycznie jest ktoś kto gnoi specjalnie nowych bez powodu to podajcie nick. Bo Stivi Ty wiem, że wyzywałeś nie jedną osobę więc stąd pewnie Twoje problemy na klasycznej profesji  :D

tak ale niewyzywałem bez powodu ,niektórzy z premedytacja robią zabijają i pózżniej wychodzi że ja najgorszy jestem. wtedy sie mnożą probloemy razy 3 bo ktoś powie tam i się zaczyna bonanza.
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Listopad 2023, 16:51:31 »
Można też zrobić, że nie można zabijać na questach, żeby każdy miał szanse zdobywać tak itemki, a nie, że wybijacie takiego zajumanego na questach a on solo ich nigdy nie zrobi, hmm...
NonPVP zone na kazdym Quescie ? Jestem ZA!
Bardziej w formie słownej zakazu, tak jak nagrania wysyłacie, że Was support luruje, bo zwykłe nonpvp powoduje, że można na siebie wchodzić, a to bardzo ułatwia  :D

To możesz to chyba zablokować poza pz przecież xD nie zostawiaj furtek żeby później komus chara zajebac bo dobiegał na quescie i przypadkiem nagini ściągnął na jakiegoś randoma. XD

No niby można, tylko wtedy niedzielę z pvp off tracą sens.
 

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Listopad 2023, 17:04:48 »
Zrób test na miesiąc serwer non-pvp. W niedziele włączaj pvp dla odmiany XD
Oczywiście Zethar tez pvp bo w zwyczaju juz tak jest, że gildia dominującą go ma. Do tego predator.
Daj tylko okejke, a zaraz coś wymyślimy, aby każdej ze stron odpowiadało.

I jeszcze jedno.
Ktoś napisał, że gdybyś zrobił serwer non pvp na miesiąc to odeszłoby 80% graczy. Już nie chce cytować kto. Tylko odeszliby gracze ze Sztywno, a raczej zrobiliby sobie przerwę. W co i tak śmiem powątpiewać.
X % graczy ewentualnie chwile by odpoczęło od gry, a miałbyś szanse zyskać nowych graczy i Ci którzy obecnie grają i obijają się o Rexiańskie nizyny odzyskaliby chęć do gry.
Pozdrawiam serdecznie🍺
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Listopad 2023, 18:58:06 »
Ostatni status randoma wypadł bardzo dobrze, wróciło sporo nowych graczy, zrobił się drugi team były bitki, były live, wiec takie miesięczne lub więcej pvp off to wcale nie taki głupi pomysł. Ogólnie to ostatnimi czasy widziałem sporo Mrozu Twoich propozycji które mogłyby wpłynąć na rozwój otsa, ale placzki z sztywno zaczynaja swój lament i szybko odchodzisz od takich propozycji, bo oni patrzą tylko na to żeby oni mieli jak najłatwiej i nic nie stracili a nie pod katem rozwoju serwera, także taka dobra rada to słuchaj bardziej innych graczy czy realizuj swoje pomysły nie patrząc na płacze tych ludzi bo oni zawsze płakali, zawsze będą płakać, a gry nie skończyliby nawet jakbyś im na klawiaturę nasral, wiec bez znaczenia pozdrawiam


 
Osoby które lubią ten post: Tayanth

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Listopad 2023, 19:04:12 »
Ogólnie pomysł ma sporo plusów takich jak:

-bardziej zajebane respy co przełoży się na bardziej rozchwytywane inne sposoby expienia typu hunting areny
-możliwość wyexpirnia się nowego ruchu oporu
-możliwość wyexpienia się osób które płaczą po jednej desce na respie lub nie maja poprostu na blessy
-spowolnienie rozgrywki ze względu na większa ilość osób na expach

A minusy jakie? Trochę łez sandala i grubaska którzy grają tu 6 lat bez przerwy i nie zważając na okoliczności i tak będą grali xD


 
Osoby które lubią ten post: Tayanth

Najt

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Listopad 2023, 19:07:48 »
Pomysł może i okej , ale nie pvp off bo to zabiłoby piękno Tibii. Już chuj w ten status randoma jak już się dzieją takie rzeczy to niech wprowadzi ten sam status randoma co był kiedyś i tyle .pozdrawiam ciao
 

Tayanth

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Listopad 2023, 19:13:35 »
Tak na szybko policzyłem graczy grających aktywnie w gildii SZTYWNO i jest ich prawie 200.
Od osób ogólnie online odjąć zbieraczy, wybijakow, wędkarzy, afk okaze się, że jedna gildia stanowi większość serwera. I to ta większość Mrozu Cie blokuje w dalszym jego rozwijaniu. Przetrwałeś już tyle lat.. j zadaj sobie pytanie dlaczego? Kto robi Ci donate? Ci którzy grają od początku i mają wszystko, czy Ci którzy dopiero co wbija na serwer i chcą gonić resztę?
 

SiR mOST

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Listopad 2023, 19:16:02 »
"graczy aktywnie w gildii sztywno i jest ich prawie 200" WHAT XD, moze i jest 200 charow w tej gildii, ale aktywnie grajacych to moze z 10 osob tam jest xD
 

Najt

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Listopad 2023, 19:16:52 »
Skąd wziąłeś te 200 jak w tej gildii gra aktywnie 5 osób ? Może 6 . Gdzie na całej rexii z 50-60
 
Osoby które lubią ten post: Omen Xd Here