Here you can change website language:

Autor Wątek: PORADNIK jak zresetować sobie questy  (Przeczytany 4110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Najt

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwiecień 2022, 11:42:28 »
Nawet jeżeli byłeś pośrednikiem to co z tego rozjebałeś się i tyle
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Kwiecień 2022, 11:52:42 »
Chłopie zamknij cipe piszesz do chłopa na tibi ze go na psy sprzedaż o rodo bo na tibii twoje imię i nazwisko wysłał, sprzedales gościa z teamu bo ci dla beki dupe pocisnął

Wogole nie powinieneś się na ten temat wypowiadać bo jesteś największym rodjebancem jakiego znam

Miałem „najlepszy” od nas kontakt z mrozem wiec jak była jakaś akcja to mu podsylalem cos co kto mi wysłał, tak jak u was omen

Poczytajcie sobie pseudogity co to konfident albo 60 a później pierdolcie

Sandał z wisly to cos wie od kolegów o rozpierdalaniu się i sam spróbował


 

Najt

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Kwiecień 2022, 11:56:47 »
Ziomek jak nie wiesz istnieje takie coś jak rodo jak ochrona danych osobowych. Wyzywa mi dupe przez ponad pół roku to każdy może mieć tego dość, ale Ty tego nie zrozumiesz stracil jakieś tam charki expione na randomie i tyle za to Ty się rozjebałeś już konkretnie, ale nie mnie to oceniać. Życzę Ci powodzenia. Tymczasem jak tam na otsiku?
 

Sandal

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Kwiecień 2022, 12:06:56 »
Chłopie zamknij cipe piszesz do chłopa na tibi ze go na psy sprzedaż o rodo bo na tibii twoje imię i nazwisko wysłał, sprzedales gościa z teamu bo ci dla beki dupe pocisnął

Wogole nie powinieneś się na ten temat wypowiadać bo jesteś największym rodjebancem jakiego znam

Miałem „najlepszy” od nas kontakt z mrozem wiec jak była jakaś akcja to mu podsylalem cos co kto mi wysłał, tak jak u was omen

Poczytajcie sobie pseudogity co to konfident albo 60 a później pierdolcie

Sandał z wisly to cos wie od kolegów o rozpierdalaniu się i sam spróbował

Alkoholik pisze o rozpierdalaniu się a sama dupa pęka do  mroza na PW albo CTRL

NACZELNY PSUDO FORUMOWICZU dużo czytałeś/oglądałeś o 60 i konfidentach ale chyba nie masz pojęcia o tym ;)

Sandał z WISŁY ?? a co ma Wisła do tego i koledzy ?? XD  , z Wisły rozjebał się misiek a nie Wisła i koledzy XD

Coś ci na mózgu się UJEBAŁO , bo nigdy nie widziałem takiej osoby , która tak szybko odświeża stronę i odpisuje

Ps. byłeś pośrednikiem czy nie puściłeś fante xd
A po 2 to co ja tam dałem na cyrkawe to nic to nie dało XDE elo...



ALKOHOLIK NA TUTORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2022, 12:09:03 wysłana przez Sandal »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2022, 12:08:48 »
Ziomek jak nie wiesz istnieje takie coś jak rodo jak ochrona danych osobowych. Wyzywa mi dupe przez ponad pół roku to każdy może mieć tego dość, ale Ty tego nie zrozumiesz stracil jakieś tam charki expione na randomie i tyle za to Ty się rozjebałeś już konkretnie, ale nie mnie to oceniać. Życzę Ci powodzenia. Tymczasem jak tam na otsiku?

Wstaw dowody na konkretne rozjebanie się, chyba ze uważasz ze rozjebanie na Ciebie to konkretnie rozjebanie się? To akurat była przysługa dla twojej drużyny i innych graczy na których w przyszłości się rozjebiesz, ale niestety tak kochasz otsika co już nie raz pokazywałeś przepraszając mroza jak ostatnia pizda niemal go prosiłeś żeby ci chary oddał.

Jak tam na otsiku? Zajebiscie pół roku charow nie expie a dalej mam 3 razy tyle co Ty.

Po roku bezkarnej dominacji pozbierali randomow i jakiś oldow usranych w 30 osób masówkę zrobili i piszesz coś o dominacji xD


 

Najt

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Kwiecień 2022, 12:23:04 »
Skoro nie grasz na tym otsiku to chociaż farmazonów nie rzucaj na prawo i lewo bo już Ciebie, się czytać nie da 😂 takiego farmazona nie widziałem w zyciu. Mówisz o przy słudze czy czymś innym bo miałeś stracić charki razem z Twoim teamkiem to raczej zrobiłeś, przysługę ludziom z Twojego teamku. Poza tym sami zraziliscie do siebie tych randomów. I pseudo grajku randomy was skopaly także przestan już wysnuwac domniemania i już bądź cicho chociaż jeden jedyny raz
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Kwiecień 2022, 12:27:04 »
Skoro nie grasz na tym otsiku to chociaż farmazonów nie rzucaj na prawo i lewo bo już Ciebie, się czytać nie da 😂 takiego farmazona nie widziałem w zyciu. Mówisz o przy słudze czy czymś innym bo miałeś stracić charki razem z Twoim teamkiem to raczej zrobiłeś, przysługę ludziom z Twojego teamku. Poza tym sami zraziliscie do siebie tych randomów. I pseudo grajku randomy was skopaly także przestan już wysnuwac domniemania i już bądź cicho chociaż jeden jedyny raz

Widzisz, ciagle wyzywasz od farmazonów a nie masz na to żadnych dowodów, a takowe lubisz podobno gromadzić jak mówiłeś o nagraniach i trzymałeś jakieś rozmowy z tsa na mlodeho sprzed roku xD

Niby czemu miałem chary stracić, sam jesteś największym farmazonem i konfidentem co udowadniasz w każdym poście pisząc jakieś głupoty na które nie masz żadnych potwierdzeń.

Czekam na dowód gdzie jest info ze jak nie sprzedam to tracę chary inaczej po raz 15 udowodnisz ze jesteś farmazonem i jak zwykle pierdolisz jakieś zmyślone głupoty które nie maja pokrycia
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2022, 12:30:15 wysłana przez Alkoholik »


 

Najt

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Kwiecień 2022, 12:59:59 »
Ziomek Ty zmyślasz, że mam jakieś rozmowy z mlodym na ts XD jakieś nagrania. Ziomek ja nic nie mam nawet także tutaj udowadniasz swoje farmazony. Każde Twoje słowo to jest bajeczka podziwiam, że można być takim bajkopisarzem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Kwiecień 2022, 13:01:26 »
Ziomek Ty zmyślasz, że mam jakieś rozmowy z mlodym na ts XD jakieś nagrania. Ziomek ja nic nie mam nawet także tutaj udowadniasz swoje farmazony. Każde Twoje słowo to jest bajeczka podziwiam, że można być takim bajkopisarzem

Wstawiaj ssy ze miałem stracić charki, a nie mąć tematu standardowo :D


 

Najt

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Kwiecień 2022, 13:13:15 »
Ziomek to Ty mi pokaz gdzie ja niby pisałem czy mówiłem że mam rozmowy z mlodym na tsie nagrane czy coś podobnego. Jakbyś stracil chary może byś przestał myśleć na kiblu o rexii i jaki by tu post na forum wrzucic. Czym tu podbić swoje niskie ego
 

Omen

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Kwiecień 2022, 16:57:01 »
Chłopie zamknij cipe piszesz do chłopa na tibi ze go na psy sprzedaż o rodo bo na tibii twoje imię i nazwisko wysłał, sprzedales gościa z teamu bo ci dla beki dupe pocisnął

Wogole nie powinieneś się na ten temat wypowiadać bo jesteś największym rodjebancem jakiego znam

Miałem „najlepszy” od nas kontakt z mrozem wiec jak była jakaś akcja to mu podsylalem cos co kto mi wysłał, tak jak u was omen

Poczytajcie sobie pseudogity co to konfident albo 60 a później pierdolcie

Sandał z wisly to cos wie od kolegów o rozpierdalaniu się i sam spróbował

Tak jak u was omen? Ogólnie to ja byłem ostatni do takich rzeczy ale ok
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Kwiecień 2022, 17:07:04 »
Chłopie zamknij cipe piszesz do chłopa na tibi ze go na psy sprzedaż o rodo bo na tibii twoje imię i nazwisko wysłał, sprzedales gościa z teamu bo ci dla beki dupe pocisnął

Wogole nie powinieneś się na ten temat wypowiadać bo jesteś największym rodjebancem jakiego znam

Miałem „najlepszy” od nas kontakt z mrozem wiec jak była jakaś akcja to mu podsylalem cos co kto mi wysłał, tak jak u was omen

Poczytajcie sobie pseudogity co to konfident albo 60 a później pierdolcie

Sandał z wisly to cos wie od kolegów o rozpierdalaniu się i sam spróbował

Tak jak u was omen? Ogólnie to ja byłem ostatni do takich rzeczy ale ok

Chodzi mi o to ze Mrozu zawsze pisał „omen pisał, omen gadał” itp.

A pozatym nie ma u was nikogo innego oprócz ciebie co logicznie myśli i potrafi jakoś sensownie zdanie złożyć i coś wywnioskować


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Harfik

Odp: PORADNIK jak zresetować sobie questy
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Kwiecień 2022, 19:56:00 »
 :o