Here you can change website language:

Autor Wątek: Co to jest?  (Przeczytany 3277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Strażnik Teksasu

Co to jest?
« dnia: 01 Luty 2020, 23:19:39 »
Najpierw mi ginie 2 razy po 100 rc z domku w krótkim odstępie czasowym z domku. Na pytanie o to tylko "samo nic nie znika" bądź "to niemożliwe" albo "przecież nie wyparowało" tym bardziej, że ani konto nie zostało zhakowane, nikt oprócz mnie inva do domku nie ma, a jak widać nie tylko ja mam z tym problem, przykład z brzegu: https://mrozuots.pl/index.php?topic=1946.msg10063;boardseen#new

Poza tym trochę osób pisało, że i z depo rzeczy znikają. No faktycznie, skoro to niemożliwe to czemu ludziom giną przedmioty, a skoro samo nic nie znika, to gdzie rc?(dla upewnienia sprawdziłem na wszystkich swoich postaciach wszędzie gdzie się dało a przed zniknięciem miałem tyle samo pp jak i po zniknięciu)  Ale dobra już w du**e z tymi 10kpp (zresztą sam twierdzisz, że punktów na serwerze jest za dużo, więc...)

Sytuacja sprzed chwili, wchodzę na elite chcąc iść do Pjotera i co? NIE MAM DOSTĘPU x kurwa D.

No już chuj z tym, że jak kupiłem postać, którą chciałem tam wejść ona ten dostęp miała, zresztą sam wielokrotnie tam bywałem. Sensu w kłamaniu moim nie ma9jakby komuś przyszło na myśl) bo exp quest oczywiście zrobiony(skoro dostęp BYŁ) a ilość pozostałych rzeczy jest śmieszna.

No ale Mrozu zamiast odpisać na CTRL+R to woli się chować na Wyspie Bossów. No tak.



 

Mrozu

Odp: Co to jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty 2020, 23:38:54 »
Jaki masz nick?
 

Strażnik Teksasu

Odp: Co to jest?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Luty 2020, 23:39:32 »
Chuck Norris. Pisałem z tego nicku na ctrl+r
 

Mrozu

Odp: Co to jest?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty 2020, 23:48:46 »
No tutaj faktycznie wystąpił błąd, dostęp przyznany.