Here you can change website language:

Autor Wątek: szybkie pytanko  (Przeczytany 12239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nieznany

szybkie pytanko
« dnia: 14 Grudzień 2016, 19:08:16 »
Gra Tu ktoś jeszcze? czy biega tylko 50 botów na expie? a Mrozu to już ma całkiem wyjebane czy jeszcze zajmie się serwerem?
 

Mrozu

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2016, 17:25:21 »
A co mam zrobić? Wystartowały teraz dwa high exp serwery więc ludzie przeszli. Powiedz mi co mam zrobić bo widzę, że dużo wiesz.
 

Nieznany

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2016, 20:32:12 »
Brak eventów, dodajesz coś czego nie ma, ((Dodano NPC od dziennych misji za które otrzymacie lvl (pojawi się już jutro w TEMPLE).)...
znikasz na kilka dni, tak więc sorry tak otsa nie utrzymasz. teraz to juz tylko resa możesz zrobić, dodac więcej expów, bo na te 200 osób co grały było ich za mało, wróć do poprzedniej wersji sanda z rebornami i high expem to będą ludzie
 

Mrozu

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2016, 12:13:10 »
Wszystko to co wymieniłes stało się po fakcie, tzn. po starcie owych serwerów. Co do edycji z rebornami to te reborny nic nie dawały i nie grało tam wcale więcej osób a mniej.
 

Virusek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Grudzień 2016, 12:06:52 »
A pwiem ci ze gralo wiecej osob jak byly reborny teraz to zmuliles serwa expiola wiecznie na tym samym nawet zamku niema. Usunac bramki na dragonausa bregona dodac reby takie jak byly by zwiekszaly tylko heal i mr dodac jakies questy na jakies ciekawe itemki. Metin stone event podobno jest na tym serwie nigdy nie widzialem tu metina wiele rzeczy powinno byc a nigdy ich nie bylo xd . Poprzednie edycje jakos bardzie  mi sie podobaly. Nawet system petow byla fajna sprawa jak undead gladiator sobie zapierdalal za mna xd
 

Ciastko

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudzień 2016, 12:59:41 »
Mrozu, pamiętam czasy, kiedy zostaliśmy tutorami. Było to u schyłku X edycji, ale nam to nie przeszkadzało. Organizowaliśmy eventy - serki, loterie - wszystko, żeby coś się działo na serwerze, żeby przyciągnąć ludzi. Do czego zmierzam? Gdzie się podział twój zapał? Z tego co wiem, to dużo ludzi odeszło, bo przestałeś się interesować tym, co się dzieje na serwerze. I wiesz co? Mają rację, bo tak jak powiedział mój przedmówca - nawet zamek nie jest odpalany, co świadczy o zerowym zaangażowaniu. Jeśli Tobie się tego nie chce - zrób jakiś nabór, weź młodą krew, która będzie miała chęci.

Już nawet nie wspominam o tym, że aktualna edycja nie jest powalająca. Expi się strasznie monotonnie, nie ma wielu alternatyw... Niemniej, żeby nie wyjść na hejtera - wróciłem do gry po długiej przerwie. Jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak wygląda mapa, jakie są nowe itemki. Widać, że włożyłeś w to sporo pracy. Musisz po prostu wsłuchać się w głos ludzi. Serwer musi być cały czas żywy, ciekawy. Nie może być tak, że ktoś wbija X lvl i już nie ma nic do roboty. Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że przemyślisz moje słowa.
 
Osoby które lubią ten post: Virusek

Mrozu

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień 2016, 16:28:56 »
Wszystko rozumiem, co do monotonii to tutaj się zgodzić nie mogę, przecież właśnie na poprzednich edycjach expilo się tylko na dragonausach i souleaterach więc albo nie rozumiem albo nie masz racji. Co do zapału to możesz mieć z dekka rację a to dlatego, że po tylu latach mam nadal duże chęci ale w momencie kiedy wylogowywuje 100 osób w 3 dni bo nie ma oporu to po prostu traci się zapał. Reborny, pety - zero balansu, może jakieś urozmaicenie to było ale zamiast tego został dodany autorski system taskow, usunięte outfity i zdobywanie ich oraz zmiana sposobu expa z only dragonaus na masę innych monsterow. Ogólnie mógłbym się bardziej rozpisać ale jestem dosyć zajęty. Piszcie dalej, serwera nie zamykam, będą aktualizacje i to na tej edycji ale nie teraz.
 

Virusek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Grudzień 2016, 16:42:08 »
Zamek ogarnij bo nie bylo od 2 tygodni a niemam castli xd
 >:(
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2016, 16:45:16 wysłana przez Virusek »
 

Ciastko

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Grudzień 2016, 16:55:45 »
Tak jak pisałem, wracam po przerwie, więc piszę z perspektywy gracza, który nie widział kilku ostatnich edycji. Jeśli mówimy o expowiskach - trochę zwiedzałem mapę, sprawdzałem co się zmieniło, a co nie. Zauważyłem, że cały czas istnieją expowiska ze starego zaginionego miasta. W nich drzemie ogromny potencjał, więc dlaczego nie są dostosowane do aktualnego modelu lvlowania? Jestem pewien, że wielu starych graczy z wielką satysfakcją pokatowałoby trochę Rotlordy... Z tego co widziałem ogromna część społeczności tego serwera to właśnie ludzie, którzy grają tu od bardzo dawna, więc może dobrze byłoby zrobić coś też dla nich? Jeśli chodzi o zapał, to tak jak mówiłem - nie musisz wszystkiego robić sam. Masz GM'a i dwóch ST. Dlaczego oni nie wchodzą na serwer, nie interesują się?
 
Osoby które lubią ten post: Virusek

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Grudzień 2016, 17:43:53 »
^^^^ :)

⚡GG:50619121
 

Nieznany

Odp: szybkie pytanko
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Grudzień 2016, 09:19:35 »
No wreszcie po 2 tygodniach pojawił się dawno obiecany NPC :D :D