Here you can change website language:

Autor Wątek: trapowanie  (Przeczytany 10852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Luty 2021, 17:09:18 »
ziomek potrapowany za ucho przez samgolda i placze xD

jak sie dales tak porobic to siedzisz w dziupli jaki punkt regulaminu ktos narusza?
 

HaloPolicja

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Luty 2021, 17:10:59 »
zostaly jakies randomy na otsie i szczekaja bo wyexpili 20 charow po 3 rebornach

Samgold - ty bez skryptow nawet mw rzucic nie umiesz, ostatnio jak mnie goniles to musiales sobie podejsc pod drzwi zeby ci skrypt mw rzucal bo z reki bys nie poprawil a co do anty parala, to polecam pobiegac na paralu a pozniej gadac


piszecie tutaj jakbyscie byli tibijskimi bogami a jestescie gownami na skryptach a niektorzy tak jak ten mlody to nawet i na skryptach poza -1 bez siocha nie wychodza

kazdy dobry gracz od was nie gra juz na tym otsie zostaly jakies rpg grajki ktore pilnuja bota od 8 do 23 a raz dziennie ktos ich wybiega lurowac x D

Aż się uśmiałem :D Mówi to osoba która biega na auto 200 bugmap, skrypcie na 1 platynke, bez anty parala i pcha na max pushu XDDDDDDDDDD i Ty nazywasz siebie tibijskim bogiem XD tfu
A co do charków to wyexpiliśmy sobie nie 20 a z 35 3 rebornów essa

dzieciaku na zdalnych gdzie napisalem ze jestem bogiem? biegam na bugmapie i pcham na maxpushu mam anty parala i anty pusha, tyle

a ty biegasz z bug mapa, max pushem, anty paralem, zbieraczka (bo tak ciezko desi rzucic), auto mw, auto paral, zmiana itemow na lost - cos jeszcze pominalem ?

wyjebane mam ile macie skryptow i jakie ale chce wam uswiadomic ze poza rexia np na karamy jestescie gownami ktore stoja w ostatniej linii i doklejaja sd bo tam skrypty sa nie potrzebne, a wy sie poczuwacie jakbyscie poziom pvp punia albo cinka mieli najbardziej ten mlody ktory jest najwiekszym kiepem
 

Cynio

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Luty 2021, 17:17:11 »
Chcialbym poznac twoj nick xD desi nie dziala na tym otsie i exhausta na anty nie ma to mozesz sobie pozwolic na taki bieg
 

HaloPolicja

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Luty 2021, 17:22:04 »
Chcialbym poznac twoj nick xD desi nie dziala na tym otsie i exhausta na anty nie ma to mozesz sobie pozwolic na taki bieg

to niezly brak exhausted na anty pusha gdzie jedna zbieraczka zbiera te wasze anty pushe


jest i cynio legenda jednego otsa
 

Samgold

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Luty 2021, 17:22:08 »
No jeszcze parę skryptów mam w zanadrzu których nie wymieniłeś.
Beka bo piszesz jakbys był nie wiadomo kim a jesteś zwykłym gównem które biega codziennie na rexii od 8-17 i sie cieszy, że zabiło kogoś na afku XDDDDDD
 

Cynio

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Luty 2021, 17:26:24 »
Chcialbym poznac twoj nick xD desi nie dziala na tym otsie i exhausta na anty nie ma to mozesz sobie pozwolic na taki bieg

to niezly brak exhausted na anty pusha gdzie jedna zbieraczka zbiera te wasze anty pushe


jest i cynio legenda jednego otsa

ziomek jestes tragiczny, co ty piszesz xDD piszesz do ludzi ze bez bota nie potrafia grac a wymieniasz 17 skryptow dzieki ktorym pchniesz chlopa bo odpali 1gp a prawda jest taka ze chuja mu obciagniesz

"jest i cynio legenda jednego otsa" - r.i.p.
"dzieciaku na zdalnych gdzie napisalem ze jestem bogiem? biegam na bugmapie i pcham na maxpushu mam anty parala i anty pusha, tyle" - x D
 

HaloPolicja

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Luty 2021, 17:31:16 »
Przymykam nie bede pisal z hipokrytami ktorzy placza o bugmape i 1pt bo przeciez jestescie takimi kozakami ze wy na loscie na strzalkach biegacie
 

Cynio

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Luty 2021, 17:36:44 »
Przymykam nie bede pisal z hipokrytami ktorzy placza o bugmape i 1pt bo przeciez jestescie takimi kozakami ze wy na loscie na strzalkach biegacie
ziomek jestes przyjebany jakis piszesz do ludzi na forum ze sa gownami i nie potrafia grac jak sam sie zajezdzasz tym, ze przyznajesz sie do biegania na bugmapie jak najgorszy random

xDD kto tu jest hipokryta? Przymkniete jak chuj, nastepnym razem to Cie przymkne w tym trapie i bede tam trzymal tydzien xDDD
 

GrubasQ

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Luty 2021, 17:44:30 »
Każdy z was używa skrypta na 1pt, oraz bugmapa, a wy się o to spinacie xD

Az szkoda to czytac.
 
Osoby które lubią ten post: HaloPolicja

HaloPolicja

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Luty 2021, 17:50:30 »
Przymykam nie bede pisal z hipokrytami ktorzy placza o bugmape i 1pt bo przeciez jestescie takimi kozakami ze wy na loscie na strzalkach biegacie
ziomek jestes przyjebany jakis piszesz do ludzi na forum ze sa gownami i nie potrafia grac jak sam sie zajezdzasz tym, ze przyznajesz sie do biegania na bugmapie jak najgorszy random

xDD kto tu jest hipokryta? Przymkniete jak chuj, nastepnym razem to Cie przymkne w tym trapie i bede tam trzymal tydzien xDDD

Wrzucaj cama jak przebiegasz na -5 bez bugmapy ekiem max lvl
 

Rumeye

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Luty 2021, 18:16:53 »
Dobra bo chyba ci się coś popierdolilo w główce randomie
Pisałeś rzeczy w stylu ze bez bota wyjść z pz nie potrafimy, a sam używasz skryptu na zasypywanie, zamiast wyjść z full trapa to telepiesz się na bugmapie prawo i lewo (obstawiam ze zamykasz oczy i składasz modlitwę bo tak to wyglada)
Chyba zdarzyło się tez ze używałeś max pusha

Uswiadom sobie jedna rzecz, jesteś gownem

Po drugie sam na własne życzenie wpierdoliles się na tamtego defa i mając nick na forum „HaloPolicja” wysyłasz screeny ze cię blokujemy XD

Jesteś chyba mistrzem hipokryzji, gorszego ścieka oprócz widiana nie widziałem gutaj

Zalecam iść do sklepu, kupić linę i się powiesić
 

HaloPolicja

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Luty 2021, 18:21:54 »
o jest i najstarszy stazem i najgrubszy gracz na otsie

Ciezko wyjsc z full trapa jak wy pierwsze co robicie to w 3 odpalacie skrypt na spamowanie fire bomby i rzucacie kwiatki ale ty jestes takim kotem ze pewnie bys wyszedl z takiego trapa

Same kozaki w tych szwedach gosc potrafi z full trapa z kwiatkami wyjsc, bez bugmapy na loscie na easy biegac
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: trapowanie
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Luty 2021, 18:30:26 »
Też Wam Messenger nie działa ?


 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

exori boli

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Luty 2021, 18:59:19 »
pamieci na dysku zabraknie jak tyle tych zdjec z rexii bedziesz robil dziennie psycholu

@Mrozu zrob ferie na otsie gas go na 2 tygodnie bo bedziesz za glowe siedzial
 

Rumeye

Odp: trapowanie
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Luty 2021, 19:09:18 »
Też Wam Messenger nie działa ?

Ziomeczek najpierw IP młodego shackowal teraz messengera nam wyłączył
Ale proszę zostaw mi pyszne.pl albo ubereats chociaż co bym spadków na masie nie miał
Płace w punktach
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik