Here you can change website language:

Autor Wątek: Luźne propozycje  (Przeczytany 1687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SzaloneMelodie

Luźne propozycje
« dnia: 22 Listopad 2019, 21:23:46 »
1.Witam , mam taką luźna propozycje , i liczę na konkretne wypowiedzi,
Aktualnie na servie widzę sporo pvp i było by ciekawie np gdy by za zabitego przeciwnika coś się jednak dostawało
np   postać z lvl 550k lvl zabije postac na 550k lvl z blesem ( traci ok 600 lvli ) taka osoba dostaje 50 % z tego czyli 300 lvl .jesli np gracza z poziomem 550 k zabije kilku graczy ilość straconego lvlu jest dzielona na tych graczy .
oczywiście taki system będzie dostępny dla graczy od +500 k lvl oraz w War guild . za wygrana wojne otrzymujemy np +3 % expa na 24/h , mysle ze było by to ciekawe rozwiniecie  War .
==================================================================================
2. Rework Spell 375 K , rozmawiałem z duza ilościa graczy i 90 % z nich mówi ( bez użyteczny Czar Spell nie warto robić )
tutaj każda profesja powinna się wypowiedzieć jaki czar byłby przydatny dal danej klasy np,
1 Druid , Sio Aoe ( leczy wszystkich graczy w Party zasięg 3 sqm  w każda stronę  Cd 5-7 s ?)
2 Mag , szczerze to nie mam zielonego pojęcia xd
3. palek zgubienie targetu CD 5-7 s ?
4. ryc coś w rodzaju ston skin czas trwania 5 s  cd 15 sec

oczywiście wymyśliłem to na poczekaniu , tutaj bardziej doświadczeni graczy powinni sie wypowiedzieć czego brakuje jakiej klasie





 

BYONE

Odp: Luźne propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2019, 10:54:18 »
Druid jak najbardziej za masowym mas resem w ulepszonej wersji / Sorc czar który uderza za 10% maksymalnego życia gracza *nie może być użyty 2krotnie na tej samej osobie w przeciągu 5 sekund* / Palladin Czar który dodaje 20 distance fighting / Rycerz masowa exeta res która się używa przez cały czas jak jest włączona czyli taki spam exety res tylko wiele większej i byłby taki to buff który by ściągał na nas potwory zapobiegał padaniu innych ludzi.
 
Osoby które lubią ten post: demian

demian

Odp: Luźne propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2019, 12:23:59 »
hmm a aury ? np

Druid Aura + 5-10 % max HP dla siebie / Party
Mag Aura +5-10 % max MP dla siebie /Party
Palladyn aura +5-10 % max dmg dla siebie/ Party
Khnite aura + 5-10 % max def dla siebie /party

aury nie kumuluja się
czas trwania aury 5 min albo do deski