Here you can change website language:

Autor Wątek: MS/ ED BALANCED  (Przeczytany 2213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ledi

MS/ ED BALANCED
« dnia: 18 Sierpień 2017, 12:24:50 »
Witam. Ostatnio zacząłem dosyć głębiej interesować się tym, że MS na o wiele mniejszym lvl biegający po expie staje się o wiele twardszym orzechem do zgryzienia od np. RP. Wiadomo, dużą zaletą MS oraz ED jest posiadanie dużej ilości many (30many na poziom), a w przypadku paladyna jest to tylko 10hp na poziom. Każdy dobry gracz profesji magicznej gra posiadając "MANA SHIELD" tzw. zaklęcie "utamo vita". Czyli widzimy tu przewagę przyjęcia obrażeń na daną profesję. Ale do sedna, ten post ma na celu pokazaniu, że mimo tej przewagi czarodzieja posiada on lepszego seta (oczywiście jest to moje zdanie). SOUL SET posiada następujące bonusy. http://ifotos.pl/z/qhxpapw. Przeszukałem również większość high lvl RP na Rexii i okazuje się, że każdy posiada taki sam set jakim jest http://ifotos.pl/z/qhxpahs.
Jak można zauważyć buty posiadają takie same statystyki, legi również, zbroja jest bardzo zbliżona w statystykach, ale przyjrzyjmy się helmetowi, każdy paladyn nosi "SILVERS HELMET" absorbujący 5% obrażeń. W przypadku Soul Helmeta magiczna profesja dostaje dodatkowo 20% many. Moim zdaniem paladyn jest w tej sytacji osłabiony o 1/3 otrzymanych obrażeń w porównaniu do MS or ED. Powiedźcie co o tym sądzicie oraz czy się z tym zgadzacie. Pozdro  600!
 
Osoby które lubią ten post: Dark Soldier

KaKe HeRe

Odp: MS/ ED BALANCED
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Sierpień 2017, 16:31:29 »
Ninja armor dodaje % do HP to samo Legi

Ale ja wciaz uwazam ze Rp jest smieciowaty tutaj
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Ledi

Odp: MS/ ED BALANCED
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień 2017, 16:44:54 »
Tak, ale zaznaczyłem tutaj sprawę tylko helmetu, jakim jest brak bonusu w przypadku RP.
 

Dark Soldier

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: MS/ ED BALANCED
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Wrzesień 2017, 08:48:29 »
nic dodac nic ujac ! powiedziane dobrze... ale nie wszyscy ten problem widza,a przewaznie ci co graja ms ;]