Here you can change website language:

Autor Wątek: Jesienna aktualizacja  (Przeczytany 4862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Październik 2023, 18:44:05 »
jedyne co namieszales to trapka, a wypierdoliles 80% swoich rozjebanych propozycji ?

to jak to jest?
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Październik 2023, 18:58:03 »
Sprościłem abyś mógł zrozumieć. Oddzieliłem babę od lekarza żebyś wiedział gdzie jest żart, a gdzie propozycja.
Mam nadzieje, że teraz choć trochę już zakumałeś?
I różnica między nami jest taka, że Ty jesteś debilem i nim zostaniesz, a ja mimo wszystko potrafię kulturalne prowadzić dyskusje
 

Ursula von der Leyen

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Październik 2023, 19:00:02 »
Kilka osób ci już napisało że twoje propozycje są do śmietnika a ty dalej ciągniesz temat xD ujeb się w tej norze swojej i naucz się najpierw chodzić po grze zanim zaczniesz wysnuwać jakieś propozycje które mają zmienić otsika
 
Osoby które lubią ten post: Eniu

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Październik 2023, 19:02:05 »
Sprościłem abyś mógł zrozumieć. Oddzieliłem babę od lekarza żebyś wiedział gdzie jest żart, a gdzie propozycja.
Mam nadzieje, że teraz choć trochę już zakumałeś?
I różnica między nami jest taka, że Ty jesteś debilem i nim zostaniesz, a ja mimo wszystko potrafię kulturalne prowadzić dyskusje

Ale ty kurwo zrozum ze jedynym zartem jaki jest na tym forum to wszelkie wypowiedzi omena i twoje, bo z tego co widze wasza inteligencja jest na podobnym poziomie. Nie mam zamiaru pisac zadnych propozycji odnosnie tego otsa, a tymbardziej dlatego bo jakis odklejeniec tak sobie napisal. sell lost wand bo ostatnio sobie fajnie poradizles ezezez
 
Osoby które lubią ten post: Eniu, Ursula von der Leyen

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Październik 2023, 19:02:19 »
a co do kultury to pluje na ciebie chuju
 
Osoby które lubią ten post: Eniu, Ursula von der Leyen

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Październik 2023, 19:03:53 »
mam w chuju twoje zarciki o lekarzach czy zartobliwe propozycje bo poprostu jestes dla mnie nikim, a ty mi napisales 10 posta ze nie zrozumialem zartu odnosnie pierdolonej rozprawki na fourm odnosnie aktualizacji

wez sie kurwo lecz
 

Ursula von der Leyen

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Październik 2023, 19:05:50 »
Ten Krzysztof chyba zostanie nowym przewodniczącym komisji europejskiej bo jedzie ładnie z kurwami z Erytrei
 

Vofeji

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Październik 2023, 19:06:35 »
Wprowadzenie Item shopu Item marketu do klienta
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Październik 2023, 19:18:57 »
Sprościłem abyś mógł zrozumieć. Oddzieliłem babę od lekarza żebyś wiedział gdzie jest żart, a gdzie propozycja.
Mam nadzieje, że teraz choć trochę już zakumałeś?
I różnica między nami jest taka, że Ty jesteś debilem i nim zostaniesz, a ja mimo wszystko potrafię kulturalne prowadzić dyskusje

Ale ty kurwo zrozum ze jedynym zartem jaki jest na tym forum to wszelkie wypowiedzi omena i twoje, bo z tego co widze wasza inteligencja jest na podobnym poziomie. Nie mam zamiaru pisac zadnych propozycji odnosnie tego otsa, a tymbardziej dlatego bo jakis odklejeniec tak sobie napisal. sell lost wand bo ostatnio sobie fajnie poradizles ezezez
Kilka osób czyli kto? Ty i Twoje alter ego, czy Ty i Twoi koledzy? Oddzieliłem już propozycje od żartu, a Ty dalej swoje xD i do jakiegoś Omena mnie porównujesz. Chyba coś Cie mordzia zabolało w tej dyskusji. Nie potrafisz logicznie pisac to utkaj pizde i tyle xD
 

Ursula von der Leyen

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #54 dnia: 03 Październik 2023, 19:22:06 »
Napisałam ci naucz się najpierw chodzić po grze a następnie wypowiadaj się na ważne tematy śmieciu
 

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Październik 2023, 19:24:40 »
po pierwsze tak jak wspomnialem mam totalnie w chuju twoje zarty i nie musisz juz o nich pisac
po drugie jezeli myslisz, ze "moi koledzy" na moje polecenie pisza posty na forum to jestes jeszcze bardziej popierdolony niz myslalem
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Październik 2023, 19:35:16 »
Odezwij się jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia bo poki co odechciało mi się z Tobą pisać xD
Tak mi Franc nadawał na SZTYWNO, a widze że Ty wcale lepszy nie jesteś. Nie pisz już nic, bo wstyd im przynosisz.
Jak chcesz z kimś pisać na tym poziomie to celuj w Maszka, Oberka, czy innego Ressiera a nie mordzia do mnie. I zluzuj gumkę bo kolejne 500+ Ci wpadnie
 

bozena dykiel

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Październik 2023, 19:39:22 »
Odezwij się jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia bo poki co odechciało mi się z Tobą pisać xD
Tak mi Franc nadawał na SZTYWNO, a widze że Ty wcale lepszy nie jesteś. Nie pisz już nic, bo wstyd im przynosisz.
Jak chcesz z kimś pisać na tym poziomie to celuj w Maszka, Oberka, czy innego Ressiera a nie mordzia do mnie. I zluzuj gumkę bo kolejne 500+ Ci wpadnie
pies ci morde lizal
 

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Październik 2023, 19:47:40 »
Odezwij się jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia bo poki co odechciało mi się z Tobą pisać xD
Tak mi Franc nadawał na SZTYWNO, a widze że Ty wcale lepszy nie jesteś. Nie pisz już nic, bo wstyd im przynosisz.
Jak chcesz z kimś pisać na tym poziomie to celuj w Maszka, Oberka, czy innego Ressiera a nie mordzia do mnie. I zluzuj gumkę bo kolejne 500+ Ci wpadnie

oki juz sobie ide nie zapomnij tylko zapisywac propozycje do rexi jak na kiblu bedziesz siedzial zeby pozniej obrocic to w zarcik dobra?

no ta, nafuranca ciagnie do nafurancow, to moze sa lepsi

A co do maszka i oberka to dalej maja wiecej do powiedzenia o tym otsie niz ty, nie wiedzialem kim jestes przed odpaleniem forum, a teraz wiem ze jestes odklejencem i randomiskiem najgorszym.
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Październik 2023, 20:00:18 »
Oczywiście, że tak biorąc pod uwagę że gram tu niecałe pół roku gdzie Ty i inni po pare lat. Tym bardziej śmieszne, że z takim "randomem" wdajesz się w dyskusje i Ci nerwy puszczają. W grze nic udowadniać nie muszę. Wystarczy, że zrobiłem to tutaj. A teraz wraz z kolegami napiszcie jeszcze parę komentarzy 😉 Czuje się jak na debacie Mentez vs Kononowicz i zgadnij "kolego" którym jesteś.
Pozdrawiam