Here you can change website language:

Autor Wątek: Balans Postaci  (Przeczytany 2575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PallekEktoSciek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Balans Postaci
« dnia: 11 Listopad 2020, 03:24:39 »
A co powiecie na to aby Pallek miał zwiekszony damage z racji ostatniego nerfu ? Powinien mieć cos z tego a ek leciutko zwiekszone uchanie ? Wiem że balans tu ssie i mrozu się na tym nie zna ale może pójdzie po rozum do głowy :>
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2020, 03:35:45 wysłana przez PallekEktoSciek »
 

Rumeye

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2020, 10:31:33 »
No nie wiem, widziałeś kiedyś jakiegokolwiek palka po rebornie który bije z kuszy i flam shena?
Widziałeś ile charów trzeba, żeby eka ubić?

To aktualnie server pod reborny.
Na eka 3 reb max lvl potrzebowaliśmy 12 charów ( w tych high lvl rebornowe )

Palek po rebornie bije jak pojebany.

Moją jedyną uwagą byłoby znerfić trochę knighta
 

PallekEktoSciek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2020, 10:36:53 »
A widziałeś jak sorc stoi na utamie teraz ? :>
 

Checiu

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2020, 11:13:59 »
A widziałeś jak sorc stoi na utamie teraz ? :>
a co ma bez utamy stac?
 

Jerzy

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopad 2020, 11:27:09 »
Ja jedyne czego nie rozumiem to okej dalliscie nerfa rp poprzez leczenie okej to po co jeszcze mieszac w eq po dodaniu nowego helmu w takim razie ek i ms oraz ed tez powinni dostac nerfy skoro tez dostali nowe itemy.
 

Anonimowy

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2020, 16:31:47 »
Macie takie problemy ze wszystkim, system Mroza jest prosty i chyba wszystkim znany, tu doda 5% dmg, tam 5% prota i wszystko się wyrównuje wg niego. Tak samo nowe itemy, usunie w starym, doda w nowym xd, cyrk na kołach. Te nowe itemy są tak kurwa drogie, a niewiele wnoszą.
Proponuję wbić charka 600k lvl bez reborna i nimi się napierdalac, ludzi jest pełno, eq stosunkowo przystępne, blessy tanie, wszyscy zadowoleni oprócz 1 godusa  ;)
 

Samgold

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopad 2020, 10:11:38 »
Macie takie problemy ze wszystkim, system Mroza jest prosty i chyba wszystkim znany, tu doda 5% dmg, tam 5% prota i wszystko się wyrównuje wg niego. Tak samo nowe itemy, usunie w starym, doda w nowym xd, cyrk na kołach. Te nowe itemy są tak kurwa drogie, a niewiele wnoszą.
Proponuję wbić charka 600k lvl bez reborna i nimi się napierdalac, ludzi jest pełno, eq stosunkowo przystępne, blessy tanie, wszyscy zadowoleni oprócz 1 godusa  ;)

+1,polecam kupic chara do 600k i zapraszam na walki na ptero bo nudy na otsie a killersi nie potrafia postawic oporu w 10 osob.
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba