Here you can change website language:

Autor Wątek: System bankowości  (Przeczytany 1987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonimowy

System bankowości
« dnia: 20 Listopad 2020, 03:31:40 »
Zamiast odpierdalać jakieś śmieszne questy, zrób npc, który by działał jak bank.
Przelewy do innych graczy, sprawdzanie stanu konta, topka na stronie kto ma najwięcej?
Plus fakt żeby nie nosić przy sobie kasy na blessy tylko ma pobierać z konta, tak samo wejścia na płatne expowiska czy zakupy u npc.

Wprowadź opłaty za domek. Wszystkie są zajęte, ludzie mają na 20mc i je chomikują, a jak zacznie się płacenie to myślę, że rozwiąże to w znacznym stopniu problem. 350dc na tydzień albo od wielkości smq. Tak samo zwiększ ceny domków z śmiesznych cc na dcki żeby to miało sens.

Dodaj więcej expowisk za dcki.
Ogarnij wreszcie to jebane temple, zrób na to oddzielny budynek czy coś, bo jak jest dużo graczy albo ktoś pushuje na 1 smq to są debugi i nie można się zalogować.
@up jak nic z tym nie zrobisz to sam odpalę 100mckow, postawie w temple i nikt się nie zaloguje 😉
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2020, 03:36:56 wysłana przez Anonimowy »
 

GalAnonim

Odp: System bankowości
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2020, 07:57:26 »
Dobre propozycje, ogólnie to proponuje zrobić temat na forum z propozycja zmian.

Co do tych domków to prawda, ludzie trzymają najlepsze domki jak np ten w temple, dol depo itp. tacy którzy nawet nie grają a wchodzą tylko zalogować zeby domku nie usunęlo.
 

Wedkarz

Odp: System bankowości
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2020, 10:08:40 »
Bardzo dobry pomysł z Bankiem jak i czynszem w DC za domek.
Tylko aby to było kurwa w normalnej daninie bo mam prawie 500 Zamek a chce go rozbudować do 1.000 SQM . Mnie tam stać nawet i rzucić Backpack DC ale nie kurwa 10 bo to się mija z sensem. Kolejna sprawa zakup domku w DC a nie jak dotychczas GN. 
 

Abraham

Odp: System bankowości
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2020, 13:26:30 »
nie przesadzajmy z tym czynszem za domek xddd