Here you can change website language:

Autor Wątek: I znowu o sztywniakach  (Przeczytany 6221 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #105 dnia: 25 Grudzień 2023, 14:21:23 »
Tak Mrozu sprawdź buma czy to raptusek :d proszę mnie nie obrażać bo buma to dla mnie śmieć. Mam dwa chary Raptus i Raptusek i proszę może Mrozu sprawdzać ip czy co tam chce. Wali mnie ogólnie to ale zachowujecie się jak leszcze gnojac randoma, ja sobie poradzę, ale sa ludzie którzy dadzą xloga i tyle. pozdrawiam panie Sandał

Kiedy byłeś gnojony? Padłeś 2x w przeciągu 3 dni  i to nazywasz gnojeniem?
 

Rapti

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #106 dnia: 25 Grudzień 2023, 14:32:43 »
Na dwóch charach dziwnym trafie akurat po queście z "żydami" xD Sandał nie ma tematu od nowego roku będę robił questy bezkarnie i mam nadzieję, że też będziesz chętny pomoc randomom jak te żydy xD
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #107 dnia: 25 Grudzień 2023, 14:46:24 »
Na dwóch charach dziwnym trafie akurat po queście z "żydami" xD Sandał nie ma tematu od nowego roku będę robił questy bezkarnie i mam nadzieję, że też będziesz chętny pomoc randomom jak te żydy xD
Jak będziesz robił? Xd
 

Rapti

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #108 dnia: 25 Grudzień 2023, 14:52:15 »
Czytać nie umiesz ? Bezkarnie czytaj z świadomością że nie wpadniecie i wybijecie ludzi bo wam się nudzi. Rozrusza się może w końcu coś w tym temacie bo ludzi jest masa chętnych na questy ale żal im EP i czasu żeby weszli na questa i zaraz padli bo podbijacie swojego ego zabijajac ludzi jak leci . Wyczerpałem temat z Tobą już chyba do końca. Wesołych świąt dla Was wszystkich :)
 

vitamins

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #109 dnia: 25 Grudzień 2023, 15:21:03 »
jeszcze jest pare sposobow zebys nie zrobil quescika bezkarnie :** pozdrawiam
 

Rapti

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #110 dnia: 25 Grudzień 2023, 15:28:10 »
Ok
 

Bajamor

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #111 dnia: 27 Grudzień 2023, 21:34:30 »
chodzi o gang sztywniakow z biedry?
 

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #112 dnia: 27 Grudzień 2023, 22:35:29 »
nie czytam bo za duzo spamu, ale nabije posta, pozdrawiam :D
 

Rapti

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #113 dnia: 06 Styczeń 2024, 11:36:31 »
Dzien dobry. Mrozu chcialem sobie zrobic task na lizardoxy i przyszedlem dzis na lost bp sobie pobic troche i byl tam jakis Arbajt to sie grzecznie spytalem kiedy zwolni resp ,a a on zaproponowal zebym razem z nim bil to szybciej pojdzie no i sobie bilismy i nagle znow sandal z kolegami wpadli i zaczeli bic i krzyczec cos o essa czy jakos tak i zebym dal opor ? czemu opor dac ? gidli dominujacej z 6 rebami grajac solo ? robi sie to juz niesmaczne, expic na no lossach wkolko, taska zrobic nie mozna w spokoju to co my randomy mamy stac w temple i patrzec jak ludzie chodza ? Pozdrawiam

dodatkowo agresywnie do mnie wypisuja

11:28 Random [646]: a co stara ci pozbierac ?
11:28 Random [646]: kurwe jebana opluta
11:28 Random [646]: jebana nich zdechnie na raka kurwisko
 

Woopsik

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #114 dnia: 07 Styczeń 2024, 00:58:59 »
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Krzychu

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #115 dnia: 07 Styczeń 2024, 01:11:44 »
Dzien dobry. Mrozu chcialem sobie zrobic task na lizardoxy i przyszedlem dzis na lost bp sobie pobic troche i byl tam jakis Arbajt to sie grzecznie spytalem kiedy zwolni resp ,a a on zaproponowal zebym razem z nim bil to szybciej pojdzie no i sobie bilismy i nagle znow sandal z kolegami wpadli i zaczeli bic i krzyczec cos o essa czy jakos tak i zebym dal opor ? czemu opor dac ? gidli dominujacej z 6 rebami grajac solo ? robi sie to juz niesmaczne, expic na no lossach wkolko, taska zrobic nie mozna w spokoju to co my randomy mamy stac w temple i patrzec jak ludzie chodza ? Pozdrawiam

dodatkowo agresywnie do mnie wypisuja

11:28 Random [646]: a co stara ci pozbierac ?
11:28 Random [646]: kurwe jebana opluta
11:28 Random [646]: jebana nich zdechnie na raka kurwisko





kulturalny chlopak, polecam tropeheusa