Here you can change website language:

Autor Wątek: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..  (Przeczytany 3786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« dnia: 08 Kwiecień 2020, 16:29:07 »
Witam,

Jestem nowym graczem na tym serwerze, który już ma jakieś tam postacie i widzę trochę niedogodności które chciałbym jakoś w tym temacie wyjaśnić co, jak i dlaczego.

1. Reborn - jak wiemy trzeba uzyskać 717217 level, żeby zrobił się reset lvla, owy level wbija się bardzo ciężko zwłaszcza przed rebem wiec moje pytanie jest takie, po rebornie dostajesz 20% expa + nie powinno czasem to być przed rebornem a po rebornie exp powinien się zmniejszyć ? Pewnie "Mrozu" napisze: możliwe ze tak ale to nagroda za wbicie reba. Jesli chodzi o bonus po rebie to samo dmg jest tym bonusem.

2. Ded - po dedzie na 600k+ trzeba ten level nie wiadomo ile odrabiać przed rebornem, jak ktoś padnie 1x to masz cały dzień expienia lub, boss na którego trzeba czekać do wieczorka. Nie lepiej żeby spadało tego levela mniej?
Mozna było by dodać na przykład nowego droższego blessa ze zamiast tych 700lvli na 600k+ spada tylko 350 leveli, a tak zwany "!superbless" kosztowalby zamiast 55dc, 110dc? Czy czasem to nie bylo by fajne rozwiązanie ? I na dodatek latwe w wykonaniu oraz liczba DC by się zmniejszyła bo przecież niedawno do tego mrozu darzył ?

Dziękuję za przeczytanie tego jak oto długiego wpisu, i zapraszam do wypowiadania się "BEZ PŁACZU"

Pozdrawiam!
 

czitosy serowe

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2020, 17:14:31 »
wszystkie postacie pojda za elite punkty to mzoe zacznie cos robic pod graczy bez reborna cierpliwosci
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2020, 17:17:55 wysłana przez czitosy serowe »
 

DOminadokozak

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2020, 11:41:51 »
Bardzo dobre rozwiązanie jest z tym superblesem i zmniejszeniem expa po rebornie ponieważ po rebornie postać wyexpisz szybciej niż gracz który zaczyna dopiero grę tak być nie powinno . Wrócę do tematu tego superblessa gdyby zostało to wprowadzone w końcu gra nabrała by sensu bo co raz więcej osób skarży się na to i naprawdę za jednego zgona odrabiać 700lvl cały dzień to jest przesada ,
Mam nadzieje ze Mrozu w końcu coś z tym zrobi .
Pozdrawiam .
 

Creatine

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2020, 16:05:24 »
Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D
 

Simon

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwiecień 2020, 16:31:25 »
Zmniejszenie expa po rebornie to jest bez sensu chyba po to gracze wbijają reborna by rozwijać postać. Gracz który wbija reborna powinien mieć jakieś wyróżnienia konkretne jeśli te 20% dodatkowego expa miałoby zostać nawet usunięte to powinna być rekompensata w postaci +20% do defensywy :)
 

Zenek Smieciuch

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2020, 17:28:52 »
Jak dla mnie to wystarczy ze zrobi cos z tymi drakonixami bo taki palek expi po 2 ktos lurnie jednego jeszzce i palek juz caly dzien expienia w plecy. Powinny mniej bic tym bardziej ze latwo nalurowac
 

GrubasQ

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwiecień 2020, 18:04:06 »
Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D

Sorry ale ze tak nie ładnie powiem, jesteś idiota czy idiotę udajesz? Ja mam wywalone w te tracenie lvla odrabiam to raz dwa, nie chodzi mi o mnie ale o innych wiec temat nie dotyczy striktet mnie, ale was i innych te idioto, tak dla ciebie zabicie drugiego w tibi to pól sukcesu w swoim marnym życiu. 
 

Zenki

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwiecień 2020, 13:45:03 »
Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D

Sorry ale ze tak nie ładnie powiem, jesteś idiota czy idiotę udajesz? Ja mam wywalone w te tracenie lvla odrabiam to raz dwa, nie chodzi mi o mnie ale o innych wiec temat nie dotyczy striktet mnie, ale was i innych te idioto, tak dla ciebie zabicie drugiego w tibi to pól sukcesu w swoim marnym życiu.

Chodzi tylko i wylacznie o ciebie ;) grasz dla siebie czy dla kogos ? mysle ze dla siebie wiec powiem tak, w chu.. masz czy inni padaja elo
 

GrubasQ

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwiecień 2020, 14:24:15 »
Jestem na nie bo kolega jest gnojony, pada od sztywno i już płacze na forum że za dużo traci :D

Sorry ale ze tak nie ładnie powiem, jesteś idiota czy idiotę udajesz? Ja mam wywalone w te tracenie lvla odrabiam to raz dwa, nie chodzi mi o mnie ale o innych wiec temat nie dotyczy striktet mnie, ale was i innych te idioto, tak dla ciebie zabicie drugiego w tibi to pól sukcesu w swoim marnym życiu.

Chodzi tylko i wylacznie o ciebie ;) grasz dla siebie czy dla kogos ? mysle ze dla siebie wiec powiem tak, w chu.. masz czy inni padaja elo

Kazdy gra dla siebie, ale mi lvl kolo chuja lata ile razy padnę i ile stracę xD nawet na rlu nie ma tak ze expisz caly dzien i po jeden dedzie tracisz 1 dzień expa. W sumie co ja ci się będę tłumaczył.
 

czitosy serowe

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Kwiecień 2020, 14:28:27 »
 ten reborn jest o pizde rozbic, hp/mana sie zeruje przeciez na takich 10 rebornach to pvp nie bedzie mialo sensu jak kazdy sie tam bedzie na ue wybijal bo beda mieli 300% wiecej dmg  porazka..

chyba ze hp/mana sie stakuje z rebornem a o tym nie wiem to sory:)
 

Pietrek Kogucik

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Kwiecień 2020, 09:08:03 »
Serwer high Evo ots exp ratę x99999 czy chuj wie ile, lvle po kilkaset tysięcy i reborny, a jak padniesz to tracisz więcej niż na rl XDDD topka nie jest aktualnie w zasięgu ręki jakichś 95% graczy, zwiększ ten exp powyżej 600k i zmniejsz karę za zgona żeby nie trza było odrabiać pół dnia, a reszta się wyrówna Ci co mają już reby pójdą wyżej, a Ci co nie mają będą mieli po 1-2 na to samo wyjdzie jeśli chodzi o balans. Niech np. wbicie tych 17k lvli będzie wyzwaniem, a do 700k coś trzeba zmienić.
 
Osoby które lubią ten post: Arecki

czitosy serowe

Odp: Exp,Reborn - Tracenie Lvla? Ilosc koszta za bless..
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Kwiecień 2020, 17:35:31 »
Exp pojdzie w gore to cena postaci pojdzie w dol wtedy nie bedzie elite punktow za postacie wiec  pewnei takie cos odpada:)