Here you can change website language:

Autor Wątek: Knight obecnie  (Przeczytany 12419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NiktWazny

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Kwiecień 2020, 21:20:57 »
No to grajcie RP, w czym problem? ;)
Nigdzie nie ma tak żeby ek leczył się 2 spellami całe hp, czy to real tibia, inne otsy..
Zawsze palek miał lepsze leczenie, ek więcej hp.
Ulepszy eka, to znowu inne profesje będą spierdolone i tak bez końca..

A to wszystko przez te nowe eq, cały balans siadł, dopierdalanie więcej protectiona, tam więcej dmg i są efekty  :P

Zamiast tego może warto zbalansować questy skoro eki padają na hita.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2020, 21:24:06 wysłana przez NiktWazny »
 

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Kwiecień 2020, 22:28:35 »
Gdzieś tam możesz mieć rację ale to nie tu leży problem. Problemem jest to że te zmiany nie są testowane odpowiednio i potem są wprowadzane następnie dopiero są poprawki
 

Grabek

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Kwiecień 2020, 22:51:10 »
Knight  jest kurewsko op, a wy checie go ulepszać?
jak juz cos zmieniac to znerfic mu hp, jak my w 6 osob musimy isc na eka ktory ma 100k mniej od nas lvli, to jest żart
 

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Kwiecień 2020, 02:04:34 »
Knight  jest kurewsko op, a wy checie go ulepszać?
jak juz cos zmieniac to znerfic mu hp, jak my w 6 osob musimy isc na eka ktory ma 100k mniej od nas lvli, to jest żart

Wiesz pytanie czy on był po rebornie a jest to nie możliwe bo jak teraz jest łatwo wywalić 650 eka chyba że podstawie mu sie 2x sio wtedy sie zgodzę ale samego kina wywalić teraz jest banalnie proste kiedyś było ciężej był jak to mówili gracze wyżej krową
 

Riss

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Kwiecień 2020, 02:27:25 »
Knight  jest kurewsko op, a wy checie go ulepszać?
jak juz cos zmieniac to znerfic mu hp, jak my w 6 osob musimy isc na eka ktory ma 100k mniej od nas lvli, to jest żart

100k mniejszy? ;d wpadają po mnie chłopy 100k mniejsze i ubijają w 6 a ja nie jestem w stanie nic im zrobić, także nie wiem czy taki op xd
 

Riss

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Kwiecień 2020, 02:30:07 »
jeśli mrozu nie chce ulepszyć eka to niech osłabi questy, bo aktualnie padam od 3 impów co jest zabawne przy eku z full eq 616k
3 drakonixy combo rzuca, a ja często nie jestem w stanie się wyleczyć bo leczenie po 15% jest strasznie "op" nawet uciekając nie daje rady się uleczyć, gdzie rp ubije je 2x szybciej i wyleczy 2x tyle hp w tym samym czasie
 

Zenki

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Kwiecień 2020, 03:33:11 »
jeśli mrozu nie chce ulepszyć eka to niech osłabi questy, bo aktualnie padam od 3 impów co jest zabawne przy eku z full eq 616k
3 drakonixy combo rzuca, a ja często nie jestem w stanie się wyleczyć bo leczenie po 15% jest strasznie "op" nawet uciekając nie daje rady się uleczyć, gdzie rp ubije je 2x szybciej i wyleczy 2x tyle hp w tym samym czasie

knight z 1 sio jest juz kozakiem, a to ze w 6 cie ubijaja to jak dla mnie i tak w chu. dobrze ;) mi wpadali po 620k RP z full eq i ubijali mnie w 6 jakimis 460k lvlami a ty placzesz ze cie 6 osob po 600k+ ubija ? knight stoi nawet bez sio jak bog na tym otsie :) macie bol dupy o chu.. wie co
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Riss

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Kwiecień 2020, 03:45:32 »
jeśli mrozu nie chce ulepszyć eka to niech osłabi questy, bo aktualnie padam od 3 impów co jest zabawne przy eku z full eq 616k
3 drakonixy combo rzuca, a ja często nie jestem w stanie się wyleczyć bo leczenie po 15% jest strasznie "op" nawet uciekając nie daje rady się uleczyć, gdzie rp ubije je 2x szybciej i wyleczy 2x tyle hp w tym samym czasie

knight z 1 sio jest juz kozakiem, a to ze w 6 cie ubijaja to jak dla mnie i tak w chu. dobrze ;) mi wpadali po 620k RP z full eq i ubijali mnie w 6 jakimis 460k lvlami a ty placzesz ze cie 6 osob po 600k+ ubija ? knight stoi nawet bez sio jak bog na tym otsie :) macie bol dupy o chu.. wie co

chciałbym to zobaczyć ;d
 

Kineker

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Kwiecień 2020, 07:30:31 »
Czytam wypowiedzi graczy i nie rozumie jak ktos moze sie wypowiadac na temat knighta jezeli nie ma o tym pojecia.Knight jest obecnie bez eq z losta najslabsza postacia.Proponowalbym ,zeby sie wypowiedzieli ludzie ktorzy graja to profesja.Pozdrawiam
 

Jaappe

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Kwiecień 2020, 08:09:05 »
ja to nie moge czytac co ten Zenki i ta banda debili pisze w 6 po eka chyba 300k lvllami bez defa a gosciu mial 650k eka.
jak 600k eka z full eq pada od 3 typkow z defami w full trapie te exori boli jest tak chujowe ze na 600k nie zabijesz nawet 450k msa ed.
700k ms i ed padaj tak samo od 3 typkow 500k  co z tego ze ma sie 53 mln many na 700k lvlu jak sie leczy 7% many a 2 bije na 500k tyle co sie leczysz najlepsza Profesia na tym serwie byl i bedzie zawsze Palek leczy sie za pol hp albo padnie na bule albo wogole wali z targeta wiecej niz ms 2 palkow 600k zabija 700k msa bez problemu a msami mozesz isc nawet po rebie 600k i nie zabijesz nigdy 600k rp z full eq jak dla mnie oslabic Palka poprawic exori boli leczenie i dla ms ed jakiegos nowego potka dac albo poprawic exsh na targetowke bo co ci to da ze masz 700k lvl jak i tak cie noobami w 3 wyjebia.
 

Korupcja

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Kwiecień 2020, 09:17:05 »
ja to nie moge czytac co ten Zenki i ta banda debili pisze w 6 po eka chyba 300k lvllami bez defa a gosciu mial 650k eka.
jak 600k eka z full eq pada od 3 typkow z defami w full trapie te exori boli jest tak chujowe ze na 600k nie zabijesz nawet 450k msa ed.
700k ms i ed padaj tak samo od 3 typkow 500k  co z tego ze ma sie 53 mln many na 700k lvlu jak sie leczy 7% many a 2 bije na 500k tyle co sie leczysz najlepsza Profesia na tym serwie byl i bedzie zawsze Palek leczy sie za pol hp albo padnie na bule albo wogole wali z targeta wiecej niz ms 2 palkow 600k zabija 700k msa bez problemu a msami mozesz isc nawet po rebie 600k i nie zabijesz nigdy 600k rp z full eq jak dla mnie oslabic Palka poprawic exori boli leczenie i dla ms ed jakiegos nowego potka dac albo poprawic exsh na targetowke bo co ci to da ze masz 700k lvl jak i tak cie noobami w 3 wyjebia.


To ty chyba nigdy nie byłeś na warze jak mówisz że RP albo padnie na hita albo wogole XD, a tak zapomniałem, siedzisz w tej gildii Rexia i nawet ts nie macie to co wy możecie o tym wiedzieć ;>. Jak się nie podoba to walcie xloga to wcześniej ten restart zrobi i może naprawi balans.
 

Kineker

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Kwiecień 2020, 10:15:33 »
Musisz czytac ze zrozumieniem,zeby zawierac glos.Piszesz o jakis warach,gildiach,o ts .Co ma gruszka do wiatraka, musisz sie zapoznac z tematem dyskusji.Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Riss, Jim Lahey

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Kwiecień 2020, 14:18:47 »
ja to nie moge czytac co ten Zenki i ta banda debili pisze w 6 po eka chyba 300k lvllami bez defa a gosciu mial 650k eka.
jak 600k eka z full eq pada od 3 typkow z defami w full trapie te exori boli jest tak chujowe ze na 600k nie zabijesz nawet 450k msa ed.
700k ms i ed padaj tak samo od 3 typkow 500k  co z tego ze ma sie 53 mln many na 700k lvlu jak sie leczy 7% many a 2 bije na 500k tyle co sie leczysz najlepsza Profesia na tym serwie byl i bedzie zawsze Palek leczy sie za pol hp albo padnie na bule albo wogole wali z targeta wiecej niz ms 2 palkow 600k zabija 700k msa bez problemu a msami mozesz isc nawet po rebie 600k i nie zabijesz nigdy 600k rp z full eq jak dla mnie oslabic Palka poprawic exori boli leczenie i dla ms ed jakiegos nowego potka dac albo poprawic exsh na targetowke bo co ci to da ze masz 700k lvl jak i tak cie noobami w 3 wyjebia.

Pal nie wali z targeta więcej niż ms oraz msa 650 nie zabija 2x pal 650 paladun właśnie mało wali z targeta i jeśli chodzi o dmg z targeta to
1.ms
2.ed
3.rp
Więc skoro mniej wali z targeta musi być twardszy A bardzo często postać magiczną namiastką inni gracze bądź jego mc i takiego msa eda ciężej zabić od knighta
 

Riss

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Kwiecień 2020, 15:29:10 »
ja to nie moge czytac co ten Zenki i ta banda debili pisze w 6 po eka chyba 300k lvllami bez defa a gosciu mial 650k eka.
jak 600k eka z full eq pada od 3 typkow z defami w full trapie te exori boli jest tak chujowe ze na 600k nie zabijesz nawet 450k msa ed.
700k ms i ed padaj tak samo od 3 typkow 500k  co z tego ze ma sie 53 mln many na 700k lvlu jak sie leczy 7% many a 2 bije na 500k tyle co sie leczysz najlepsza Profesia na tym serwie byl i bedzie zawsze Palek leczy sie za pol hp albo padnie na bule albo wogole wali z targeta wiecej niz ms 2 palkow 600k zabija 700k msa bez problemu a msami mozesz isc nawet po rebie 600k i nie zabijesz nigdy 600k rp z full eq jak dla mnie oslabic Palka poprawic exori boli leczenie i dla ms ed jakiegos nowego potka dac albo poprawic exsh na targetowke bo co ci to da ze masz 700k lvl jak i tak cie noobami w 3 wyjebia.

Pal nie wali z targeta więcej niż ms oraz msa 650 nie zabija 2x pal 650 paladun właśnie mało wali z targeta i jeśli chodzi o dmg z targeta to
1.ms
2.ed
3.rp
Więc skoro mniej wali z targeta musi być twardszy A bardzo często postać magiczną namiastką inni gracze bądź jego mc i takiego msa eda ciężej zabić od knighta


manasuja^ taka poprawka ;D
 

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Kwiecień 2020, 16:10:27 »
Faktycznie telefon poprawił miało być inni gracze manasuja poza tym to jest temat eka nie msa eda ręka co z tego że ek ma dużo hp nic mu to nie daje powinno mu zostać leczenie zwiększone o 300k myślę że tyle na spokojnie wystarczy i każdy będzie zadowolony