Here you can change website language:

Autor Wątek: Sztywno - bezsens gry  (Przeczytany 9616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jughead

Sztywno - bezsens gry
« dnia: 24 Kwiecień 2020, 15:31:59 »
Miałem o tym nie pisać ale może otworzy to komuś oczy, a nowych graczy uchroni od straty czasu, gdzie dowiedzą się ze gra kończy się do jakiegoś lvl, aby uchronić przed swego rodzaju patologii tego serwera. Nie tajemnicą jest że dużo osób opuszcza serwer i rezygnuje z gry pomimo tego, że okres korona wirusa powinien mocno sprzyjać Rexii, spędzenia wolnego czasu. Robi się zupełnie odwrotnie z powodu monoplii na serwerze którą tworzy ten cały bezsens i nawet Ci co monopol uprawiają zgodzą się z tym że już gra ich na tym serwerze nie cieszy, ale panowie/dzieci to wszystko dzięki wam. To wy wprowadzacie ten bezsens którego po prostu szkoda… szkoda czasu, poświęcenia, nocek i pieniędzy. Szczerze śmiem wątpić że wy się przy tym dobrze bawicie. Powiedzmy otwarcie że do określonego wyższego lvl nie masz co marzyć o aktywnej grze, chyba że kupisz postać od monopolistów co później i tak nie pozwolą Ci grać. Co z tych tasków które oferuje serwer, co z questów i ekspowisk jak wszystko jest zajęte kolejnym MC gildii która uważa że dominuje, okej to prawda dominujecie, ale w głupocie i wprowadzaniu bez sensu gry. Przez was serwer spada na dno, traci ludzi i nie sprzyja nowym graczom. Nie polecę tego serwera swoim znajomym bo szkoda ich czasu. chociaż miałem ambitny plan zwerbować swoich znajomych bo Rexia był naprawdę fajnym ots, jeżeli nie najlepszym ots na którym grałem, gdzie czas się nie liczył. Nie jestem Hejterem ale osobą która rozmawia i obiektywnie ogląda to co się dzieje. Rexia traci ludzi, wyprzedają postacie, ceny itemów spadają na leb na szyje.
Zgodzą się ze mną wszyscy gracze którzy nie należą do pseudo Teamu. Piszę to bo Rexia to za fajny ots żeby go tak zmarnować. Nia ma tu absolutnie pretensji do GM bo fajnie ogarniają Eventy służą pomocą. Ale chyba nadszedł kryzys w którym należy podjać jakieś kroki.
Mam nadzieje ze wypowiedzą się inne osoby których już jest niewiele na tym serwerze, niż te które będą chciały zdominować nawet forum  ;D tworząc tą patologie.
 
Osoby które lubią ten post: Elvin

Elvin

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2020, 15:43:39 »
Masz rację bo praktycznie każdy resp zajęty więc taki nowy gracz będzie expic 15 razy dłużej niż taki gracz z sztywno np a questy są tak trudne że mając 400k nie da rady zrobić questu na np armor od 400k broń czy tarcze i potrzeba pomocy paru osób 550k+ którzy za pomoc chcąc dc które nie jest łatwo zdobyć bo kasyna są pełne a nie każdy ma czas stać i czekać aż miejsce się zwolni więc aktualnie ten serwer jest nastawiony do osób które grają od początku albo chcą wydawać pieniądze aby kupić za pkt itemy z marketu
 

Samgold

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2020, 15:46:55 »
Chlopie, ale na kazdym otsie tak jest, ze jest gildia, ktora dominuje otsa i to chyba oczywiste, ze jezeli zdominowali otsa to moga sobie bezkarnie expic i wybijac innych graczy. A co do tego otsa to on juz upadl dawno. Dziwicie sie, ze ludzie wyprzedaja postacie i wszystko traci swoja wartosc a jest tak przez nowe expowiska tzn Stone czy Drakonixy, na ktorych ludzie wbijaja po 15k dziennie i pozniej w ciagu miesiaca cena 500k spada z 15k pp na 7k pp, a 600k na 25kpp. Po drugie wprowadzenie tych elite boxow to tez slaby pomysl bo co to za frajda z robienia questow jak inni maja juz te itemy zanim jakas gildia zdazyla zrobic tego questa, a potem sie ludzie dziwia czemu w ciagu tygodnia czy dwoch ceny nowych itemow spadaja o 30k pp.
#ROB#RESTART
 
Osoby które lubią ten post: Christ Almighty, Grabek

Daniel Piaskowski

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwiecień 2020, 15:56:04 »
Za ru ch ani

na każdym otsie jakaś gildia dominuje, musicie się pogodzić albo postawić opór o to chodzi chyba w tej gierce, bilismy się prawie 5 miechów i mamy dla jakiś 'randomowych' gostkow dawać bezkarnie expic przecież to bezsens
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2020, 15:59:59 wysłana przez Daniel Piaskowski »
 
Osoby które lubią ten post: Endd, Samgold

Szybki Majkel

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwiecień 2020, 15:58:04 »
za ru cha li cala reksianke!
 

Muhuhumu

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:00:56 »
BANA IM, MAM 250K LVL A GRAM TUTAJ 1,5 MIESIACA, ZABIJAJA CIAGLE MNIE TE KURWY
 

Roki Mag

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:13:46 »
Ludzie kurwa to jest ots pvp, tu się napierdala i walczy o expa. Ja was nie rozumiem hahha
 

Szybki Majkel

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:16:46 »
PLACZ PRZEGRANYCH I NIE ZORGANIZOWANYCH LUDZI
kurwy jebane tlumoki czemu dominujemy ? bo potrafilismy sie zebrac i ze soba wspolpracowac pajace jebany jajajaja *LOVE BRASILIA*
kurwy zepnijcie dupy zainstalujcie sobie JEBANE TIMSPIKI (TEAMSPEAK3) taki komunikator jakbys tlumoku nie wiedzial WCHODZISZ NA JAKIS SERVER ZBIERASZ LUDZI Z REXI ROBICIE GILDIE I WALCZYCIE KURWY bierzesz takiego franka marka i adama i kleicie team ! powiecie no ta zbierzemy ludzi ale poziomy macie TO KURWO JEBANA Z TYMI LUDZMI BIEGASZ I SNEJKUJESZ jednego NASZEGO CHARA w 10 OSOB ODPIERDALASZ I UCIEKASZ EXPISZ ILE MOZEsZ SIEDZISZ PRZY KOMPIE BOROWIKU JEBANY CO TY MYSLSIZ ZE MY PUSZCZAMY BOTA I IDZIEMY RUCHAC ZONE TWOJEJ MATKI? NIE SIEDZIEMY TWARDO I PILNUJEMY ESSA
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Cemazet

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:33:16 »
PLACZ PRZEGRANYCH I NIE ZORGANIZOWANYCH LUDZI
kurwy jebane tlumoki czemu dominujemy ? bo potrafilismy sie zebrac i ze soba wspolpracowac pajace jebany jajajaja *LOVE BRASILIA*
kurwy zepnijcie dupy zainstalujcie sobie JEBANE TIMSPIKI (TEAMSPEAK3) taki komunikator jakbys tlumoku nie wiedzial WCHODZISZ NA JAKIS SERVER ZBIERASZ LUDZI Z REXI ROBICIE GILDIE I WALCZYCIE KURWY bierzesz takiego franka marka i adama i kleicie team ! powiecie no ta zbierzemy ludzi ale poziomy macie TO KURWO JEBANA Z TYMI LUDZMI BIEGASZ I SNEJKUJESZ jednego NASZEGO CHARA w 10 OSOB ODPIERDALASZ I UCIEKASZ EXPISZ ILE MOZEsZ SIEDZISZ PRZY KOMPIE BOROWIKU JEBANY CO TY MYSLSIZ ZE MY PUSZCZAMY BOTA I IDZIEMY RUCHAC ZONE TWOJEJ MATKI? NIE SIEDZIEMY TWARDO I PILNUJEMY ESSA

Dokładnie taki Poziom sobą reprezentują
Kim wy jestescie dzieci ze nie pozwalacie innym bezkarnie expic? co to ma kurwa być? taki ots juz jest spisany na straty!
Jak chcesz zeby snejkować chlopczyku jak od razu nalot robicie i mają juz pograne nawet jak bedą chcieli sie wybić to was z góry już jest więcej. Nie dajecie nawet szans bo boicie się ze was obalą temu bijecie wszystkich high lvl. Tworzycie ten swój monopol bo strach was obleciał. Zaraz sami bedziecie rezygnować z gry jak już nie rezygnujecie. JESTEM ZA RESETEM!
 

Szybki Majkel

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:36:08 »
Wypierdalamy kazdego a ty mowisz ze sie boimy chlopie XD!
Nudzi nam sie bysmy byli w niebowzieci jak by sie pojawila gildia ktora by postawila nam opor zamknij pizde i idz wbijaj lvl na platnych death striker to moze nam cos zrobisz tak jak mowie placz przegranych i nie zorganizowanych ludzi i wracajac CZEMU MAMY DAWAC INNYM EXPIC JAK KURWA WALCZYLISMY O TO i to jest OTS PVP !?
 

Riss

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:38:20 »
'Postawcie opór' nie każdy ma takiego franka i marka na innym otsie bo nie napierdala w tibie 10 lat a np pare miesiecy xd

osobiscie wyjebane mam essa
 

Grabek

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:40:29 »
sam byłem bity przez dominujące gildie, i jakoś sie wyexpilem, dolaczylem do gildii i nie narzekam, wystarczy chcieć i mysleć z głową, bo jak ja widze takie przygłupy, które potrafia zabić moje mc pare razy WIEDZAC ZE TO JESTEM JA, a potem plakac wszystkim ze nie moze expic
 

Riss

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:42:32 »
Ja byłem bity i nadal jestem, a jakoś sobie radze i będę radził ez xd
 
Osoby które lubią ten post: Christ Almighty, piroca grossa, Grabek

Grabek

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:43:43 »
swoja droga, to jak tak bardzo chcecie tutaj grać to poczekajcie sobie z pol miesiaca czy coś bo gruby frosto puscil kiere i jego 100 charow kupione z auckji zaraz znowu tam wyladuja i sobie pokupujecie rebornowe konta itp, wtedy zapraszamy na pvp bo juz nuda
 

Szybki Majkel

Odp: Sztywno - bezsens gry
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:44:47 »
A JEBAC WAS NOOBY SIEDZCIE W PZ ELO