Here you can change website language:

Autor Wątek: Lekka przesada?  (Przeczytany 2032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Issei

Lekka przesada?
« dnia: 25 Kwiecień 2020, 01:06:09 »
Witam wszystkich,
Chciałbym opisać dzisiejsze zdarzenie. Otóż niedawno wbiłem 450k lvl i pomyślałem że wybiorę się na staminer questa. Włączyłem mapkę z poradnika, quest o dziwo idzie nawet lekko lecz ku mojemu zaskoczeniu spotykam się z taką syutacją (link do zdjęcia na dole). Jest to gracz o nicku Achat z Sztywno. Ja rozumiem że server jest przez nich zdominowany. To że blokują expy to też można przeboleć (w końcu sami je sobie wywalczyli), ale nie mogę pojąć tego! Jak nowy gracz, który chce zrobić sobie questa, spotykając się z taką sytuacją ma sobie poradzić? Chciałbym zauważyć iż w opisie zmian widzimy "Od teraz ustawianie deffa blokującego expowisko, który nie jest do przebicia przez 10 graczy będzie karane teleportem do temple.". Pragę zauważyć, że quest to nie expowisko i w przeciwieństwie do niego powinien być dostępny dla każdego który spełnia wymagania (w tym wypadku lvl 450k+).
Proszę administrację, aby coś z tym faktem zrobić, a was Sztywno może trochę o odrobinę rozsądku i zrozumienia dla nowych graczy, którzy grają miesiąc/dwa, a nie od roku czy dłużej i chcą coś osiągnąć sami a nie kupując w markecie.

Link do screena z zaistniałą sytuacją:
https://zapodaj.net/a16ea05d17ee3.png.html

Pozdrawiam,
Gracz Rexii
 

Simon

Odp: Lekka przesada?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2020, 01:32:35 »
No powiem szczerze temat mnie zaskoczył to już nawet questy blokują ::) nie spodziewałem się takich akcji
 

Arecki

Odp: Lekka przesada?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2020, 01:53:13 »
Stare dobre „pay or die”. Pewnie Ci questa czyścił za DC i mu zapłacić nie chciałeś. Przyznaj się bo taki screen to nie dowód.
 
Osoby które lubią ten post: Tmc, Jim Lahey, Christ Almighty, Omen

Issei

Odp: Lekka przesada?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwiecień 2020, 09:51:28 »
Arecki

Po twojej reputacji i ilości postów wnioskuję że dość długo grasz na tym servie, więc nie raz robiłeś tego questa. Odpowiedz sobie tak szczerze teraz: Czy on jest tak trudny że nie da sie go zrobić ek 450k+ z eq? No chyba nie. Maksymalnie co może cię tam spotkać to 3 cyklopy naraz, co jesteś w stanie sam zbloczyć bez problemu, więc nie ma potrzeby proszenia kogoś o wyczyszczenie tego questa. Twój argument nie ma sensu.

A co twoim zdaniem byłoby dowodem? Godzinny film?
 
Osoby które lubią ten post: gajek098123