Here you can change website language:

Autor Wątek: Skromne Pytanie.  (Przeczytany 2363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Earante

Skromne Pytanie.
« dnia: 28 Kwiecień 2020, 20:40:45 »
Moje Uszanowanie @Mrozu.
Zdaję sobie sprawę, że masz dużo na głowie. Poczekam na odpowiedź od Ciebie ponieważ jest to istotna kwestia dla mnie.

You see a pirate backpack (Vol:20). - ID 5926

Wiem, że posiadasz spis przedmiotów. Spis z czego dany item dropi bądź jak go można zdobyć.

Nie znalazłem go na mapie, nie znalazłem go na queście, nie znalazłem informacji na forum o tym przedmiocie - Więc proszę o udzielenie mi skromnej odpowiedzi przy chwili wolnego, jakim cudem mogę zdobyć tak zacny BP jakim jest Pirate.

Pozdrawiam, Earante.
 

Pentar

Odp: Skromne Pytanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2020, 23:06:56 »
Siema, wydaje mi się że jest w ciele szkieleta w drodze na poi quest
 

Simon

Odp: Skromne Pytanie.
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwiecień 2020, 23:14:12 »
A czy ktoś ma ten item bo wiele itemow tutaj nie ma z real tibia ale jeśli gdzieś on leży i widnieje napis piątek naciskać a nie item coś tam znaczy że raczej go można skądś wytropić
 

Grundi

Odp: Skromne Pytanie.
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwiecień 2020, 23:26:33 »
A nie wypada on z mobkow na Golf City, w exp roomie samej górze, środkowy teleport? Tam są jakieś potwory piratopodobne
 

Earante

Odp: Skromne Pytanie.
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwiecień 2020, 23:55:10 »
Rzecz w tym, że spędziłem dużo czasu żeby uzyskać ten przedmiot - pomagało mi wiele osób. Kilku ludzi z administracji nie potrafiło udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie stąd właśnie ten post.
Owszem, jeden gracz posiada taki backpack

Nie znając konkretnej odpowiedzi mam miliard możliwości więc może zająć mi to rok.
Spróbuję uzyskać trafną odpowiedź - Ale dziękuję za odzew

Pozdrawiam, Earante
 

Grabek

Odp: Skromne Pytanie.
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2020, 00:46:29 »
Plecak przekazany Earante, gdyby ktoś chciał kupic owy backpack, do kolekcji czy coś to śmiało pisać do mnie.
Pozdrawiam
 

Earante

Odp: Skromne Pytanie.
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Kwiecień 2020, 02:58:46 »
Odzew był większy niż myślałem.
Dobrzy ludzie tu grają, dzięki i Pozdrawiam!