Here you can change website language:

Autor Wątek: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE  (Przeczytany 5809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elvin

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Maj 2020, 19:04:22 »
Witam wszystkich , oraz nasza Administracje . Gram na tym ots troche czasu (i z dnia na dzien widze co sie dzieje ) więc mam takie swoje dwie propozycje odnośnie mcków , oraz fragów :



1) Zobaczcie dlaczego sie ludzie dziwią że z dnia na dzien ceny wszystkich item spadaja , nie wspomnie po ostatnim update , gdzie doszły nowe itemki , które do dziś dnia powinny mieć wartosc naprawde dużą , elite itemki gdzie np wartość elite boots była 5,000pkt to dziś mogę mieć takie buciki za 3,000pp , nie będę tu wymienial wszystkich item ale to tylko taki przykład .


2)Druga sprawa jes taka co doprowadziło do tego ze ceny kont gdzie kiedyś 500k ms kosztowal 20k pp a teraz ceny są nawet nie przekraczające 10k pp . Mianowicie dużo osób odeszło z ots po czym widac , statystyki które są na stronie ze jest 1000 ludzi online , 80 procent to są konta które stoją tylko i blokują miejsce na trainerach . Tu gra mysle ze 100 osob albo i mniej , a chyba chodzi o to żeby wiecej ludzi gralo tutaj .
3)Mrozu gdybyś zmniejszył ilość fragów nawet do 20 (aktualnie 50) , może sztywno by sie uspokoiło troche i dało expic nowym graczom , albo pomyśl im nad jakąś nową atrakcja ponieważ widze że oni to juz siebie na wzajem biją , a co ma powiedziec taki 400k lvl który się wybija , jak wpadaja na 5 charów 600+ i deska



4)Gdybyś zrobił ograniczenie na wedki oraz konta ktore sa zalogowane a robią tylko kase to ludzie bardziej by szanowali itemki , itemki by znowu były duzo wiecej warte a pkt by bylo ciężej zdobyć .
Może to coś da może niech sie ludzie wypowiedzą po tym postem , jak umialem tak wytlumaczyłem w czym tkwi problem od dłuższego czasu .


Nie możesz z góry założyć stylu gry danego gracza.

Nie możesz pisać, jak ma żyć.

Odniosę się do wędek połowowych - Wytworzenie wędki połowowej jest bardzo skomplikowane. Potrzebujesz postać z lite dostępem, 5000 DC, Faraon Talizman, 10 Exp Coin, 200 Demonic Es, 150 green dragon scale.

I teraz powiedz mi w ten sposób. Podam Ci przykład.

Zainwestowałem w Rexie 1000 zł - Właśnie dlatego, żeby mieć dużo wędek połowowych. W momencie Kiedy Ty nie inwestujesz - Nie masz znacznej możliwości włączenia ilości klientów (mcków ) - Ponieważ grasz na starym domofonie.

Najnormalniej na świecie próbujesz wymusić ograniczenie wędek połowowych bo raz, wyprodukowanie jest zbyt kosztowne dla Ciebie.
Dwa, Twój domofon nie pozwala na włączenie znacznej ilości clientów.

Tyle, ile poświęcisz czasu i potu na grę - Tyle masz.


Pozdrawiam, Earante.
Za kogo ty się uważasz? Piszesz, ze gra na domofonie nie znając go, skąd wiesz ze nie ma dobrego sprzętu do grania? Wydałeś 1000 zł na grę gdzie nie zwróci ci się to bo nie można sprzedać nic za pieniądze. Niektórzy chcą pograć dla frajdy więc weź to pod uwagę bo nie każdy chce wydawać pieniędzy na grę.
 

Riss

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Maj 2020, 21:33:19 »
Te 1000zł podał akurat dla przykładu panowie
 

Elvin

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Maj 2020, 03:28:14 »
Te 1000zł podał akurat dla przykładu panowie
Nawet jeśli to jaki sens ma wydawanie dużej ilości pieniędzy na pixele w grze gdzie nie odzyska ich. Lepiej te pieniądze wpłacić na jakiś cel charytatywny teraz się przyda bardzo w obecnej sytuacji
 

Grundi

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Maj 2020, 09:31:56 »
A Mrozu to robi charytatywnie?  ;D po części na pewno ale wydaje mi się że nie chce ciągle dokładać do serwera. Nie ma co ukrywać - też musi zarobić.

A czy ktoś wydaje czy nie to jego sprawa. I osobiście mi to wisi i jestem szczęśliwszy - spróbujcie xd
 
Osoby które lubią ten post: Simon

ToTerazJa

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maj 2020, 11:32:11 »
Kurwy jebane prujecie się o jakieś 1000zl, dla przykładu gra pod tytułem Cabal - zainwestowane 7000zl po sprzedaży wszystkiego 15000 zysku jka chce sobie chłop zarobić to i tak to zrobi a wam chuj do tego psy jebane co tylko szczekać na zjebanym forum na zjebanym ots potrafią, a jak na maturze będziecie musieli napisać rozprawkę to głową w ławkę przypierdolisz. Odjebac się od earante po 3/4 z was chciało by mieć to co ten chłop w tej jebanej pixelowskiej gierce ma, a jak jesteś na tyle zawistna i zazdrosna kurwa to zmień gierkę albo wogole przestań grać w tego typu gry bo ci się banka zagotuje i czachę rozpierdoli. Zamykam kurwy.

P. S DLA TYCH ZAWISTNYCH KUREW CO SA NA UTRZYMANIU RODZICÓW I NAJWIĘCEJ SZCZEKAJA
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2020, 13:06:44 wysłana przez ToTerazJa »
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Earante, Issei

Elvin

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Maj 2020, 21:35:40 »
Kurwy jebane prujecie się o jakieś 1000zl, dla przykładu gra pod tytułem Cabal - zainwestowane 7000zl po sprzedaży wszystkiego 15000 zysku jka chce sobie chłop zarobić to i tak to zrobi a wam chuj do tego psy jebane co tylko szczekać na zjebanym forum na zjebanym ots potrafią, a jak na maturze będziecie musieli napisać rozprawkę to głową w ławkę przypierdolisz. Odjebac się od earante po 3/4 z was chciało by mieć to co ten chłop w tej jebanej pixelowskiej gierce ma, a jak jesteś na tyle zawistna i zazdrosna kurwa to zmień gierkę albo wogole przestań grać w tego typu gry bo ci się banka zagotuje i czachę rozpierdoli. Zamykam kurwy.

P. S DLA TYCH ZAWISTNYCH KUREW CO SA NA UTRZYMANIU RODZICÓW I NAJWIĘCEJ SZCZEKAJA
Po twojej wypowiedzi wnioskuję że ty jesteś patusem a pisanie matury nigdy nie było ci dane bo użyłeś więcej przekleństw niż normalnych słów xD nie zazdroszczę typowo pixeli w grze tylko napisałem swoje zdanie na jego temat bo uważa się chyba za jakiegoś Boga bo ma itemy w grze a nie będę pisać czy coś więcej osiągnął bo nie znam go