Here you can change website language:

Autor Wątek: Taski  (Przeczytany 8684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jughead

Odp: Taski
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Maj 2020, 11:20:58 »
Mając 705k nie jestem w stanie zrobić taska na inferanlisty, czemu nie zrobisz expów na ktorych się coś zbiera gdzieś obok, albo bramka levelowa przed taskami za które jest duzo lvl?
Marnuje 5 charow, zeby zblokowac te zjebane low lvle

Blokowanie z premedytacją, dzieci, które nie potrafią dać sobie rady na otsie, postanowiły być kurwami, i stawić postacie których nie da sie ubić na taski, Mrozu jak z tym nic nie zrobisz to bedzie jeden wielki żart.
Pozdro

Zobacz Grabciu bidulku, jak te życie jest przewrotne, wczoraj śmiałeś się że nooby placzą ze ich zabijacie, wbijacie rsy, a oni nie potrafią nic z tym zrobić, a dzisiaj ty płaczesz ze taska nie mozesz zrobić i to płacz skomlący, jeszcze głośniejszy niż oni wszyscy razem wzięci, Hipokrycja" śmieszny gościu jesteś. Ogarnij się chłopie i weź się w garść, przejdź się na spacer, pomyśl o życiu.
Ktoś zna wszystkie chary Grabka? prosze o wiadomość.
 

Pietrek Kogucik

Odp: Taski
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Maj 2020, 11:39:00 »
Gracze z tych potworów zdobywają potrzebne rzeczy po prostu A dostęp do domu w żaden sposób nie jest blokowany nie możecie po prostu z nimi latać ?

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

A ty musisz za każdym razem każdego obrażać i poniżać? Zastanów się trochę nad swoim zachowaniem, a dopiero potem się wypowiadaj, bo jeśli nie masz nic sensownego do skomentowania to lepiej zakończ na przeczytaniu postu.

Chuj ci na kurwe smieciu jebany - Tyle obrażania Ci wystarczy?

Jazda z kurwami Grabek
 

Grabek

Odp: Taski
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Maj 2020, 17:01:23 »
Mając 705k nie jestem w stanie zrobić taska na inferanlisty, czemu nie zrobisz expów na ktorych się coś zbiera gdzieś obok, albo bramka levelowa przed taskami za które jest duzo lvl?
Marnuje 5 charow, zeby zblokowac te zjebane low lvle

Blokowanie z premedytacją, dzieci, które nie potrafią dać sobie rady na otsie, postanowiły być kurwami, i stawić postacie których nie da sie ubić na taski, Mrozu jak z tym nic nie zrobisz to bedzie jeden wielki żart.
Pozdro

Zobacz Grabciu bidulku, jak te życie jest przewrotne, wczoraj śmiałeś się że nooby placzą ze ich zabijacie, wbijacie rsy, a oni nie potrafią nic z tym zrobić, a dzisiaj ty płaczesz ze taska nie mozesz zrobić i to płacz skomlący, jeszcze głośniejszy niż oni wszyscy razem wzięci, Hipokrycja" śmieszny gościu jesteś. Ogarnij się chłopie i weź się w garść, przejdź się na spacer, pomyśl o życiu.
Ktoś zna wszystkie chary Grabka? prosze o wiadomość.

OJOJOJ AUDI ALE SKOMLENIE, JUZ PO REBORNIE 350K ZARAZ BEDZIE A TY DALEJ NA WEDECZCE?

ojojo nic nie moga zrobic ze wbijamy im rsy!1!111!!!!!11! 
Wlaczyc anty rsa proste

Wy moglibyście na milion sposobów rozegrać wzsystko fajnie i by wam zapewnie wyszło zabijanie nam charow naprzyklad jak afczymy czy cos, a powiedz mi Audi, kurwo zaruchana na wedeczce co mam zrobic jezeli biega mi 75k lvl na tasku?
Wyjdz kurwo z wedki i idz zrobic taska :*

A tak apropo moich charow, pisz na pv wszystkie Ci podam