Here you can change website language:

Autor Wątek: Rozjebany Regulamin.  (Przeczytany 1994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Perry Dinz

Rozjebany Regulamin.
« dnia: 10 Sierpień 2021, 16:03:13 »
Ogolnie To ten regulamin sie nadaje na chuj

Faworyzacja


Random wbije na expa gdzie expia bezprecedensu = ban za zabicie go (Nawet jak pisze sie zeby wyszedl i nie odpisuje to mrozu ma to w dupie)
Random wbija na expa gdzie expia szwedzi = Szwedzi kaza wypierdalac, jak nie wyjdzie moga zabic i nie ma bana

Wychodzenie postaciami z Guildi, zeby byc bezkarnym * Bicz Plis* = Bez bana majac to w dupie, ale jakby ja juz wyszedl z guildi, odrazu ban i char na nie uzywane leci

Random wpierdala sie pod UE bota a potem placze do mroza ze go zabili = Ban

Zlecenie randomowi zabicie randoma = Grozby banem dla Tego randoma co sie zglosilo zlecienie

Gdy Szwedzi zglaszaja Bez precedensu za zlamanie regulaminu = ban
Gdy bez precedensu zglasaja Szwdow za zlamanie regulaminu = Bez bana ( a jak dadza bana to po chwili Unban)

Padniecie 5razy w ciagu 10min = ban 24h ( Piszesz do mroza z wielkimi oczkami = Unban)


Wez mrozu ogarnij sie i nie wiem, dodaj do regulaminu cos w stylu
Jezeli random wejdzie na expa i widzi kogos z top guildi, to prosi tej osoby o zezwolenie na expa, jezeli zezwolenie jest dane moze expic jezeli nie ma zmienic expowisko

Lub wez zrob jakies Expowiska Tylko dla randomow, a na inne expowiska maja zakaz wstepu i chuj

Tak samo z tymi zgloszeneniami, chuj mnie obchodzi ile kto ci placi, ale rozwazaj raporty rowno, Bez Precedensu dostaja bany to Szwedzi tez powinni

I jak sie te randomy wpierdalaja pod UE to niech utkaja pizde i nie placza ;p


Tak samo wczoraj, Cynio blokowal questa Kwiatkiem (Nie da sie przebic) To ty zamiast banik, to stales obok nas i robiles jakiegos zajebanego SS'a zamiast banowac
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2021, 16:28:23 wysłana przez Perry Dinz »
 

Samgold

Odp: Rozjebany Regulamin.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2021, 19:57:36 »
Co to banów to i z jednej jak z drugiej gildii dużo charow powinno być zbanowanych ale Mrożek zamiast odpisywać ctr r to woli sobie robić ssy i wstawiać na fanpage i chwalić się że ots żyje a prawda jest taka że zdechł już w chuj dawno a tym swoim regulaminem to zamiast przyciągać graczy to tylko ich odpycha.
 
Zarówno od nas z gildii jak i od nich większość osób gra conajmniej rok/dwa a ty zamiast trzymać takich grajków to masz wyjebane jaja na nich i wolisz robić coś dla randomow którzy wejdą na otsa, zobaczą że sami nie są w stanie nic zrobić i dadzą xloga ale dalej pisz wszędzie że codziennie loguje 300 unikalnych adresów ip.

@Sandal @Omen jak będziecie chcieli walkę na dedzie to piszcie bo nikomu się juz nie chce biegać za botami i uważaniu na to kogo można zabić a kogo nie. Cya
 
Osoby które lubią ten post: Simon

OMEN KOCUR

Odp: Rozjebany Regulamin.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień 2021, 20:09:32 »
Co to banów to i z jednej jak z drugiej gildii dużo charow powinno być zbanowanych ale Mrożek zamiast odpisywać ctr r to woli sobie robić ssy i wstawiać na fanpage i chwalić się że ots żyje a prawda jest taka że zdechł już w chuj dawno a tym swoim regulaminem to zamiast przyciągać graczy to tylko ich odpycha.
 
Zarówno od nas z gildii jak i od nich większość osób gra conajmniej rok/dwa a ty zamiast trzymać takich grajków to masz wyjebane jaja na nich i wolisz robić coś dla randomow którzy wejdą na otsa, zobaczą że sami nie są w stanie nic zrobić i dadzą xloga ale dalej pisz wszędzie że codziennie loguje 300 unikalnych adresów ip.

@Sandal @Omen jak będziecie chcieli walkę na dedzie to piszcie bo nikomu się juz nie chce biegać za botami i uważaniu na to kogo można zabić a kogo nie. Cya

Banicje leca z dwoch gildii nie wiem po co ten placz, ostatnio napisalem na forum to co mrozek mi napisal na pw to wyjebal mi bana pod pretekstem ze 'znow wyzywam' bo nazwalem jakiegos goscia kurwa bo na hydra slayerach gpki zbiera XD. Mi sie juz tu nawet ziomek nie chce wbijac przez te zasady wyssane z palca, a co dopiero mowiac o jakis walkach na loscie - gdzie zeby sie normalnie pobic musi byc 10 osob bo w 7 zabijasz eka 3reb max lvl. Juz na ptero sa lepsze walki :D. A no i ciekawe kiedy zrobicie questa na spelle 600k. Chyba dopiero wtedy jak randomy powbijaja 4 reby =] - dla sprostowania - nigdy bo sobie goscie z wiankiem nie radza, a co dopiero mowiac o lizardoxach/cycach gdzie wybiega chlop 2sqm od pz i pada na pizde.

_/
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Simon

Odp: Rozjebany Regulamin.
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień 2021, 21:09:23 »
Co to banów to i z jednej jak z drugiej gildii dużo charow powinno być zbanowanych ale Mrożek zamiast odpisywać ctr r to woli sobie robić ssy i wstawiać na fanpage i chwalić się że ots żyje a prawda jest taka że zdechł już w chuj dawno a tym swoim regulaminem to zamiast przyciągać graczy to tylko ich odpycha.
 
Zarówno od nas z gildii jak i od nich większość osób gra conajmniej rok/dwa a ty zamiast trzymać takich grajków to masz wyjebane jaja na nich i wolisz robić coś dla randomow którzy wejdą na otsa, zobaczą że sami nie są w stanie nic zrobić i dadzą xloga ale dalej pisz wszędzie że codziennie loguje 300 unikalnych adresów ip.

@Sandal @Omen jak będziecie chcieli walkę na dedzie to piszcie bo nikomu się juz nie chce biegać za botami i uważaniu na to kogo można zabić a kogo nie. Cya

Banicje leca z dwoch gildii nie wiem po co ten placz, ostatnio napisalem na forum to co mrozek mi napisal na pw to wyjebal mi bana pod pretekstem ze 'znow wyzywam' bo nazwalem jakiegos goscia kurwa bo na hydra slayerach gpki zbiera XD. Mi sie juz tu nawet ziomek nie chce wbijac przez te zasady wyssane z palca, a co dopiero mowiac o jakis walkach na loscie - gdzie zeby sie normalnie pobic musi byc 10 osob bo w 7 zabijasz eka 3reb max lvl. Juz na ptero sa lepsze walki :D. A no i ciekawe kiedy zrobicie questa na spelle 600k. Chyba dopiero wtedy jak randomy powbijaja 4 reby =] - dla sprostowania - nigdy bo sobie goscie z wiankiem nie radza, a co dopiero mowiac o lizardoxach/cycach gdzie wybiega chlop 2sqm od pz i pada na pizde.

_/

Co do spella to jest niewykonalny już to sprawdzałem no chyba że znajdzie ktoś sposób na wytankowanie od 3-5 bestii w roomie 10 sqm xD
 

Simon

Odp: Rozjebany Regulamin.
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sierpień 2021, 21:10:31 »
I będzie miał czas bo ten quest jest inspirowany na spell 500k ja po 6h z ekipą nawet do połowy według mroza nie dotarłem xD
 

Kibic Stalii

Odp: Rozjebany Regulamin.
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpień 2021, 22:41:55 »
wiecej osób pasuje trzeba czekać aż sie wyexpią
 

Cynio

Odp: Rozjebany Regulamin.
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2021, 23:24:30 »
+1 co do wszystkiego ale nie wprowadzaj teraz zadnych przywilejow dla randomow bo my nie moglismy ich bic tez wiec byloby to nie fair, niech tez sie mecza