Here you can change website language:

Autor Wątek: MROZU WYJAŚNISZ?  (Przeczytany 5087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

domekulp

MROZU WYJAŚNISZ?
« dnia: 03 Wrzesień 2021, 19:12:39 »
no wiec tak mrozu wyjasnij mi po co kickdown nach berlin wyszedł z gildi skoro i tak pekuje z precedensami i wyjaśnij mi dlaczego biją nas charami bez gildi? plus dlaczego hugo boss (support) manasowal ludzi podczas walki na predatorze dodam że manasował normalne profesje wszystko w ss
https://imgur.com/qPemXs0
https://imgur.com/Qa1lMwt
 

Nati

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2021, 19:31:00 »
Kick nie jest z nami już i nie bedzie ;)
 

domekulp

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2021, 19:53:38 »
Kick nie jest z nami już i nie bedzie ;)
po pierwsze nie pytałem ciebie po drugie widać chyba że mnie bił
 

Simon

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2021, 20:24:17 »
Ostatnio dostałem odp. Od mroza że kick down nie jest randomem i był w gildi precedens
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2021, 20:25:50 »
Mrozu myśli ze kickdown jest randomem bo dzisiaj pisał ze „bez precedensu zabierają na questa randomow np. Kickdown” xD


 

domekulp

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień 2021, 21:29:04 »
no widze mrozu ze masz wyjebane totalnie a jakos kickdown nawet dzis na bossie byl z nimi a tak jak mówią przecież z nimi nie gra
https://imgur.com/L1NjDnz
 

Mrozu

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień 2021, 21:42:59 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D
 

domekulp

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień 2021, 21:53:19 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D
a sytuacja z supportem halo? manasowal normalne profesje podczas walki
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień 2021, 22:36:31 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D
[/quote

przecież dzisiaj był z nimi na walce na predatorze xD


 

Simon

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Wrzesień 2021, 23:17:26 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D

Kickdown był w precedensie a czemu nie jest w gildi nie wiem i nie jest randomem bo sam pozwoliłeś mi go zabić czy tam komuś kto ze mną był

Również może być tak że to nie jest jego main tylko noob char i ten char jest podkładką na questy czy coś bo jest niby randomem :) Skoro nie ma zgłoszenia na stronie że chce być graczem non pvp to jest coś na rzeczy tak jak np ten Flary który ma bank nie został kupiony tylko jakiś wał poszedł bo na nim siedział Freeps albo Sandał : p
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2021, 23:21:36 wysłana przez Simon »
 

domekulp

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Wrzesień 2021, 23:20:33 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D
[/quote

przecież dzisiaj był z nimi na walce na predatorze xD
no na zetharze na predatorze questy z nimi robi
 

Ashampoo

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Wrzesień 2021, 23:24:07 »
Masakra ale panikujecie to tylko Pixele :D .. Już nawet nie chcę wiedzieć co w prawdziwym życiu macie ;p
 

Sandal

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Wrzesień 2021, 23:37:36 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D

Kickdown był w precedensie a czemu nie jest w gildi nie wiem i nie jest randomem bo sam pozwoliłeś mi go zabić czy tam komuś kto ze mną był

Również może być tak że to nie jest jego main tylko noob char i ten char jest podkładką na questy czy coś bo jest niby randomem :) Skoro nie ma zgłoszenia na stronie że chce być graczem non pvp to jest coś na rzeczy tak jak np ten Flary który ma bank nie został kupiony tylko jakiś wał poszedł bo na nim siedział Freeps albo Sandał : p

Ziomek skończ pierdolić już o jakimś FLARYM bo to nawet nie moja postać ale ty dalej tam piszesz wypociny jakieś o wałkach itp ...
Gdzie byłeś na zetharze ? jadłeś zupkę ??!!
 

Sandal

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Wrzesień 2021, 23:42:39 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D

Mrozu sam mówiłeś że na zetharze można bić każdego .. więc w takiej sytuacji Kibic Stali też powinien dostać bana bo nie jest w gildi Nowa Gildia a z nimi zabijał na zetharze normalnie : 3 Sep 2021, 21:01   Zabity na poziomie 716506 przez MLODY MVP GUYS, Pot erydia ty kurwo, Sir Michu, Kristo, MSREBORNEQ, Razoll, Zbych, osakabe, Agniesia Karon, Rock i Kibic Stali [BLESS].

Więc nie wiem po co banujesz tego kick downa skoro on z nami już nie gra , nie siedzi na TS nawet gość , a to że przyszedł na zethara i bił to jego sprawa ( przecież tam można zabijać randomixów i odwrotnie ) ...

Skoro kick dostał bana to TEN KIBIC STALI TEŻ POWINIEN DOSTAĆ BANA :
Nazwa : Kibic Stali      Gildia:Leader of the Ultrasi Stali

 
Osoby które lubią ten post: Nati, Kickdown

Sandal

Odp: MROZU WYJAŚNISZ?
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Wrzesień 2021, 23:50:10 »
Kurcze, z nimi jest ciężka sytuacja, bo on z nimi niby nie jest, przynajmniej się tak zarzekał, ale widzę, że do bycia randomem dalej się nie zgłosił. Co do bossa no to tam to działa tak jak na predatorze czyli nie obowiązują te zasady z randomami. No zrobił niby to na co mu pozwoliłem, bo nawet mi screena podesłał  :D
a sytuacja z supportem halo? manasowal normalne profesje podczas walki

e gicie wstawaj tu mama zesrałeś się w pieluchę ..