Here you can change website language:

Autor Wątek: Randomy  (Przeczytany 5826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Odp: Randomy
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrzesień 2021, 16:10:50 »
Co do jednego z charów wymienionych gdzieś mam screeny na to jak gość się przyznaje innemu graczowi że jest z precedensu a jest bez gildi mając w niej inne chary i  udaje randoma do tego jedna osoba z adm. To potwierdziła i pokierowała do mroza zgłaszałem ale nw czy coś w tym kierunku jest robione
Z administracji to nikt na pewno nie jest, a co do tych ssów to nie kojarzę o jakie chodzi.

Jakiś czas temu pewien random prosił mnie o questy mi coś w nim nie pasowało i spytałem reksia czy może
sprawdzić  czy to random czy precedens powiedział mi że ip tego randoma są zalogowane inne postacie z gildią precedens
 

Mrozu

Odp: Randomy
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Wrzesień 2021, 16:28:34 »
Prosiłeś o te nicki, które tu były wypisane? Może się zmieniła osoba od jednego z tych nicków, bo teraz nie widzę żadnych powiązań.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Randomy
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrzesień 2021, 16:35:31 »
Ebe, wiem czemu się tak bardzo oburzasz a nigdy nie komentujesz, dostałem info ze to Twoje chary od kogoś od Was XD

@Mrozu nie wydaje Ci się ze to podejrzane ze ktoś ma 3x2 reborn chary i jest randomem? Pozatym taka osoba już nie powinna być traktowana jako random.

A czy czasem za zabicie na 4 chary nie jest ban ? Zobacz screena z początku.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2021, 16:37:07 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: DYMY

Simon

Odp: Randomy
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Wrzesień 2021, 16:40:12 »
Prosiłeś o te nicki, które tu były wypisane? Może się zmieniła osoba od jednego z tych nicków, bo teraz nie widzę żadnych powiązań.

Na screenie masz napisane co reksio sprawdzał i powiedział że są powiązania

Z tego co widze moja wiad. Na fanpage nie została odczytana
 

Nati

Odp: Randomy
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Wrzesień 2021, 16:42:28 »
Ebe, wiem czemu się tak bardzo oburzasz a nigdy nie komentujesz, dostałem info ze to Twoje chary od kogoś od Was XD

@Mrozu nie wydaje Ci się ze to podejrzane ze ktoś ma 3x2 reborn chary i jest randomem? Pozatym taka osoba już nie powinna być traktowana jako random.

A czy czasem za zabicie na 4 chary nie jest ban ? Zobacz screena z początku.

Bo mnie wkurwia twoje pierdolenie na każdym poście alkoholik ty masz jakies upośledzenie ? Aż tak bardzo nie dojebany jesteś?
Powiazujesz nicki które już do mnie czy tam do nas nie należą i na siłę starasz się coś zdziałać :) moje ip postacie może mrozu sprawdzać sam mu nawet informacji udzielę jak napisze nicki, ip , postacie w gildi itp a nie twoje wypociny wiecznie na tym forum
 

Mrozu

Odp: Randomy
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Wrzesień 2021, 17:03:07 »
Ebe, wiem czemu się tak bardzo oburzasz a nigdy nie komentujesz, dostałem info ze to Twoje chary od kogoś od Was XD

@Mrozu nie wydaje Ci się ze to podejrzane ze ktoś ma 3x2 reborn chary i jest randomem? Pozatym taka osoba już nie powinna być traktowana jako random.

A czy czasem za zabicie na 4 chary nie jest ban ? Zobacz screena z początku.
Jeden char jest kogoś innego tam.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Randomy
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Wrzesień 2021, 17:05:18 »
To nie wiem, wyjebane mam, kiedyś wpadną tak czy siak :) a od nas ludzi tez to będą wykorzystywać jak to ma tak wyglądać.


 

Krzychu

Odp: Randomy
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Wrzesień 2021, 17:08:03 »
tez mam kilka screenow co do "Twoja DED" :D
 

Nati

Odp: Randomy
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Wrzesień 2021, 17:22:05 »
tez mam kilka screenow co do "Twoja DED" :D

Co tam lizodupie? Dalej twardo randomem jesteś? Czy nagle okaże się że sprzedałeś się do tych pajaców
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Randomy
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Wrzesień 2021, 18:01:50 »
Screenow dużo ale jak co to random przecież, temat do zamknięcia bo i tak nic nie zdziałamy.


 

Simon

Odp: Randomy
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Wrzesień 2021, 18:24:36 »
Jeszcze nie do zamknięcia mrozu dalej nie odczytał screenów które mu wysłałem  ;D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Randomy
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Wrzesień 2021, 19:34:57 »
@Mrozu czyli jednak powiązania są?

@Ebe winny się tłumaczy a Ty ewidentnie jesteś winny :D


 

Nati

Odp: Randomy
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Wrzesień 2021, 19:38:18 »
Winni zawsze się tłumacza 😅😅😅😂😂😂
 

Simon

Odp: Randomy
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Wrzesień 2021, 19:50:52 »
@Mrozu I jak sytuacja wygląda bo sam przyznałeś nick pasuje z innymi ?
 

Sandal

Odp: Randomy
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Wrzesień 2021, 20:36:14 »
@Mrozu I jak sytuacja wygląda bo sam przyznałeś nick pasuje z innymi ?

idz tam tym DAULENTILEM ZAJEB BARANA W ŚCIANE ...... na tibi kaleczysz to na forum coś próbujesz ugrać .... postacie wymienione wyżej to nikt od nas ..... na pewno nie były u nas w team ani nikt nie ma takich mc ....

ps. Daulentil jak tam blokowanie questów ?? np. ostatnio widziałem blokowałeś elite bootsy  , DONE był QUESCIK ???
 
Osoby które lubią ten post: Kickdown