Here you can change website language:

Autor Wątek: Pytanko  (Przeczytany 3500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Pytanko
« dnia: 23 Wrzesień 2021, 09:47:31 »
Ee @Mrozu to wkoncu jakie nicki udające randoma są do rozjebania

Twoja ded, pacyfikator , szybki, myniek ?

I przy okazji zbanuj ta kurwe co mój nick hańbi „Sprzedwczyk Alkoholik” albo namelocka mu


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Wrzesień 2021, 10:08:05 »
Dobra już znalazłem wystarczy sprawdzić fragi „twoja ded” z kim zabijał, myniek, pacyfikator i twoja ded do odjebania


 

SIRONLY

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Wrzesień 2021, 10:22:50 »
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Omen

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień 2021, 10:33:56 »
Napisz w tym temacie : https://mrozuots.pl/index.php?topic=2948.msg17152#msg17152

Tylko alko jest takim zdolniacha zeby w zamknietym topicu posta napisac
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2021, 10:36:58 wysłana przez Omen »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień 2021, 10:52:37 »


 

Nati

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień 2021, 12:09:19 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Wrzesień 2021, 12:39:43 »
Nieudacznikiem to Ty jesteś z 60 iq ze jesteś tak przyjebany, ze odrazu zacząłeś komentować obsrany, tylko idiota by się nie zorientował ze coś jest na rzeczy.

Jesteś tak zajechanym śmieciem ze musisz udawać randoma żeby expic wiec zatkaj pizde i sprzedawaj te charki.

Masz szczęście kurwo ze donejty dla mroza dajesz bo pewnie gdyby nie to to za te farmazony bys perma dostał


 
Osoby które lubią ten post: Simon, Krzychu

Simon

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Wrzesień 2021, 13:31:56 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Wrzesień 2021, 13:49:52 »
Kurwa w temacie dla 60, 80% teamu się wypowiedziało, tropeheus zrobił wypracowanie na cała stronę, codziennie coś do mroza skrinujecie a kurwa jak ktoś coś na Was napisze to każdego od konfidentów wysyłacie jebani hipokryci

Chuj wam na łeb ja jak wale z dupy to chociaż mówię o tym otwarcie, a wy jak jebane szczury dziennie Mrożkowi na fp spamujecie a na forum piszecie „jebac konfidentow” i inne zjebane teksty pseudo rozjebane gity

Ten ots od dawna od tych zjebanych zasad to walka na bany, bo na normalne walki z wami nie ma co liczyć
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2021, 14:02:05 wysłana przez Alkoholik »


 

miekkiefaje

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Wrzesień 2021, 14:07:01 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?


Bo to konfident i ten nick jest na miejscu bo wali z dupy jak kurwa przydrożna,gdyby miał z tego profit pewnie i swoją własną stara sprzedał na psach,kto uważa że ten pajac jest nie tylko w grze jak i w życiu konfitura daje like,płuc w pysk sprzedajnym kurwa
 

miekkiefaje

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Wrzesień 2021, 14:10:51 »
I bana to ty powinieneś dostać za nick na RP który podaję prywatne personalia kobiety nie mającej nic z tym wspólnego przyjebany fraglesie chanba to oddychać tym samym powietrzem co taka szumowina
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Wrzesień 2021, 14:20:24 »
O odezwał się pseudogit co napisałem na sayu „ded” i wysylales do Mroza screena minute później, w temacie dla 60 zrobiłeś największe wypracowanie z wszystkich, plakales do mroza ze Cię pinguje, jesteś największym konfidentem na otsie wiec zatkaj już pizde.

A pozatym to kurwa napisz coś po polsku bo nie kumam co piszesz, jakie dane personalne pajacu, to koleżanka moja w której się zakochałem i ona nie ma nic przeciwko, a te wasze Prezesy Barany, zmechacony barany itp?


 

Simon

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Wrzesień 2021, 15:09:47 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?


Bo to konfident i ten nick jest na miejscu bo wali z dupy jak kurwa przydrożna,gdyby miał z tego profit pewnie i swoją własną stara sprzedał na psach,kto uważa że ten pajac jest nie tylko w grze jak i w życiu konfitura daje like,płuc w pysk sprzedajnym kurwa

Napisze ci pewien przykład załóżmy że wszystko co napiszesz o alkoholiku masz racje np. a wzięliście do siebie grubaska który zapłacił przeciwnikom by expić po czym go wzięliście i on dalej was sprzedaje np.
Innymi słowy wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziecie niby gadacie jebac 60tki itd. Konfidenty itd. a grubasq dalej w waszym teamie xd
 

GrubasQ

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Wrzesień 2021, 15:44:14 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?


Bo to konfident i ten nick jest na miejscu bo wali z dupy jak kurwa przydrożna,gdyby miał z tego profit pewnie i swoją własną stara sprzedał na psach,kto uważa że ten pajac jest nie tylko w grze jak i w życiu konfitura daje like,płuc w pysk sprzedajnym kurwa

Napisze ci pewien przykład załóżmy że wszystko co napiszesz o alkoholiku masz racje np. a wzięliście do siebie grubaska który zapłacił przeciwnikom by expić po czym go wzięliście i on dalej was sprzedaje np.
Innymi słowy wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziecie niby gadacie jebac 60tki itd. Konfidenty itd. a grubasq dalej w waszym teamie xd

Hmm, podniosę twoje ego troszkę, tak Jerry dostał w lapę za to żebym mógł expic, ulżyło ci na cipce dzieciak?

Chcesz wiedzieć ile dostał ?
Więcej niż ty masz kieszonkowego na rok.

A jak cos do mnie masz, to z mila chęcią się do tej Polski wybiorę i ładnie mi to powiesz w 4 oczy, a jeśli nie to już utkaj ten swój ujebany ryj.

Co znaczy "dalej was sprzedaje?" nie rozumiem tego jakiś kolejny twój farmazon na mój temat?
Już tyle tych bajeczek wymyśliłeś ze pomału się gubię.

Ostatni mój wpis, bo nie mam zamiaru się kłócić z patolami tibijskimi.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2021, 15:50:23 wysłana przez GrubasQ »
 

Simon

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Wrzesień 2021, 15:52:52 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?


Bo to konfident i ten nick jest na miejscu bo wali z dupy jak kurwa przydrożna,gdyby miał z tego profit pewnie i swoją własną stara sprzedał na psach,kto uważa że ten pajac jest nie tylko w grze jak i w życiu konfitura daje like,płuc w pysk sprzedajnym kurwa

Napisze ci pewien przykład załóżmy że wszystko co napiszesz o alkoholiku masz racje np. a wzięliście do siebie grubaska który zapłacił przeciwnikom by expić po czym go wzięliście i on dalej was sprzedaje np.
Innymi słowy wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziecie niby gadacie jebac 60tki itd. Konfidenty itd. a grubasq dalej w waszym teamie xd

Hmm, podniosę twoje ego troszkę, tak Jerry dostał w lapę za to żebym mógł expic, ulżyło ci na cipce dzieciak?

Chcesz wiedzieć ile dostał ?
Więcej niż ty masz kieszonkowego na rok.

A jak cos do mnie masz, to z mila chęcią się do tej Polski wybiorę i ładnie mi to powiesz w 4 oczy, a jeśli nie to już utkaj ten swój ujebany ryj.

Co znaczy "dalej was sprzedaje?" nie rozumiem tego jakiś kolejny twój farmazon na mój temat?
Już tyle tych bajeczek wymyśliłeś ze pomału się gubię.

Ostatni mój wpis, bo nie mam zamiaru się kłócić z patolami tibijskimi.

Ja nic nie mówiłem o Jerrym xD sam żeś tu o nim napisał właściwie to w końcu się do tego przyznałeś  bo zawsze zarzekałeś się że nigdy nikomu nie płaciłeś xD