Here you can change website language:

Autor Wątek: Pytanko  (Przeczytany 3499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Wrzesień 2021, 15:56:18 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?


Bo to konfident i ten nick jest na miejscu bo wali z dupy jak kurwa przydrożna,gdyby miał z tego profit pewnie i swoją własną stara sprzedał na psach,kto uważa że ten pajac jest nie tylko w grze jak i w życiu konfitura daje like,płuc w pysk sprzedajnym kurwa

Napisze ci pewien przykład załóżmy że wszystko co napiszesz o alkoholiku masz racje np. a wzięliście do siebie grubaska który zapłacił przeciwnikom by expić po czym go wzięliście i on dalej was sprzedaje np.
Innymi słowy wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziecie niby gadacie jebac 60tki itd. Konfidenty itd. a grubasq dalej w waszym teamie xd

Hmm, podniosę twoje ego troszkę, tak Jerry dostał w lapę za to żebym mógł expic, ulżyło ci na cipce dzieciak?

Chcesz wiedzieć ile dostał ?
Więcej niż ty masz kieszonkowego na rok.

A jak cos do mnie masz, to z mila chęcią się do tej Polski wybiorę i ładnie mi to powiesz w 4 oczy, a jeśli nie to już utkaj ten swój ujebany ryj.

Co znaczy "dalej was sprzedaje?" nie rozumiem tego jakiś kolejny twój farmazon na mój temat?
Już tyle tych bajeczek wymyśliłeś ze pomału się gubię.

Ostatni mój wpis, bo nie mam zamiaru się kłócić z patolami tibijskimi.

Ja nic nie mówiłem o Jerrym xD sam żeś tu o nim napisał właściwie to w końcu się do tego przyznałeś  bo zawsze zarzekałeś się że nigdy nikomu nie płaciłeś xD

Masz problemy z głowa czy z samym sobą ?

Co do Jerrego nigdy nie mówiłem ze tak nie było, to była jedno razowa sytuacja co do innych twoich farmazonow, nie są one prawdziwe ale rozsiewasz je.
 

Nati

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Wrzesień 2021, 16:18:19 »
Nieudacznikiem to Ty jesteś z 60 iq ze jesteś tak przyjebany, ze odrazu zacząłeś komentować obsrany, tylko idiota by się nie zorientował ze coś jest na rzeczy.

Jesteś tak zajechanym śmieciem ze musisz udawać randoma żeby expic wiec zatkaj pizde i sprzedawaj te charki.

Masz szczęście kurwo ze donejty dla mroza dajesz bo pewnie gdyby nie to to za te farmazony bys perma dostał

Hahahhah mrozu dobrze wie że nie mam nic na sumieniu a chciałem dać to do zrozumienia tobie PIERDOLONY NIEUDACZNIKU 24/7 NA FORUM  ale widać że do Ciebie nie docierają niektóre wiadomości które się pisze
 

OMEN KOCUR

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Wrzesień 2021, 16:34:58 »
Rozjebac to by pasowało twój łeb o krawężnik może wtedy by Ci z głowy wyszło ciągle donoszenie... Nieudacznik

Przecież sam mrozu napisał że wy również pokaźną liczbę w zgłoszeniach macie więc czemu się go czepiasz i nazywasz donosicielem ?


Bo to konfident i ten nick jest na miejscu bo wali z dupy jak kurwa przydrożna,gdyby miał z tego profit pewnie i swoją własną stara sprzedał na psach,kto uważa że ten pajac jest nie tylko w grze jak i w życiu konfitura daje like,płuc w pysk sprzedajnym kurwa

Napisze ci pewien przykład załóżmy że wszystko co napiszesz o alkoholiku masz racje np. a wzięliście do siebie grubaska który zapłacił przeciwnikom by expić po czym go wzięliście i on dalej was sprzedaje np.
Innymi słowy wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziecie niby gadacie jebac 60tki itd. Konfidenty itd. a grubasq dalej w waszym teamie xd

Hmm, podniosę twoje ego troszkę, tak Jerry dostał w lapę za to żebym mógł expic, ulżyło ci na cipce dzieciak?

Chcesz wiedzieć ile dostał ?
Więcej niż ty masz kieszonkowego na rok.

A jak cos do mnie masz, to z mila chęcią się do tej Polski wybiorę i ładnie mi to powiesz w 4 oczy, a jeśli nie to już utkaj ten swój ujebany ryj.

Co znaczy "dalej was sprzedaje?" nie rozumiem tego jakiś kolejny twój farmazon na mój temat?
Już tyle tych bajeczek wymyśliłeś ze pomału się gubię.

Ostatni mój wpis, bo nie mam zamiaru się kłócić z patolami tibijskimi.

Ja nic nie mówiłem o Jerrym xD sam żeś tu o nim napisał właściwie to w końcu się do tego przyznałeś  bo zawsze zarzekałeś się że nigdy nikomu nie płaciłeś xD

tobie to juz sie kompletnie we lbie pojebalo? kolo chuja lata mi ta akcja ale nigdy chlop nie mowil ze jerremu nie zaplacil, bo kazdy o tym wiedzial tak czy siak, a ty teraz probujesz wcisnac komus cos na sile. I jak nie mowiles o Jerrym to kogo miales na mysli? XD
 
Osoby które lubią ten post: Nati

miekkiefaje

Odp: Pytanko
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2021, 18:27:14 »
O odezwał się pseudogit co napisałem na sayu „ded” i wysylales do Mroza screena minute później, w temacie dla 60 zrobiłeś największe wypracowanie z wszystkich, plakales do mroza ze Cię pinguje, jesteś największym konfidentem na otsie wiec zatkaj już pizde.

A pozatym to kurwa napisz coś po polsku bo nie kumam co piszesz, jakie dane personalne pajacu, to koleżanka moja w której się zakochałem i ona nie ma nic przeciwko, a te wasze Prezesy Barany, zmechacony barany itp?

a ty jestes jebanym downem bo wymieniasz 3 rozne oosby przyjebany mongolski pomiocie na takich idiotach powinni robic ekperymenty jak mozna byc takim debilem,jesli masz zamiar wogole cos wyszczekac doinformuj sie kto kim jest imbecylu