Here you can change website language:

Autor Wątek: Nowa Gildia  (Przeczytany 3987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:43:08 »
Widziałeś żebym kogoś przez ostatnie 3 dni zabijał?, Płaczek jesteś i tyle
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:44:52 »
Ja nie jestem od ustalania tego co Ty możesz a co nie, ja tam nie zauważyłem żeby ktoś sobie expy czyścił gdzie indziej.

Ja jestem płaczek? To Ty piszesz temat na forum bo Ci flam shena dokleilem a nie zabijasz nikogo od 3 dni, bo się wydało ze jesteś z precedensu xD


 

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:46:59 »
Dokleiles flam shena nie ma to jak robić z siebie idioty kurwa, z czego jestem? xDDD, Nie zabijam nikogo bo mam wolne Expo, tylko przybiega taki alkoholik i looruje bo życia nie ma i siedzi pewnie na bezrobociu
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:48:20 »
Jesteście zaruchani i udajesz randoma żeby poexpic i jeszcze masz czelność płakać na forum ze cię zabijam, przecież sam mrozu napisał ze te IP są powiązane i podobno dostałeś bana a Ty dalej darzysz temat i udajesz randoma xDD


 

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:48:58 »
Jeszcze głupie pierdolenie że mają sobie przebiegał akurat obok mnie k mając na plecach 7 drakonixów, zobaczymy co mrozu powie na ssy 😊
 

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:50:07 »
Bez kitu gościu przyjebany jesteś, tak mam bana że sobie biegam po depo i rlguje postać, czego ty nie rozumiesz że twoja ded to chłop któremu tylko pomagałem xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:50:55 »
Ciekawe tez jest to ze Ty masz tyle na tym otsie, 3 x 2 reborn postacie, 1 x 1 reborn palladyn full lvl, 1 x 2 reborn ms 600k

A konto na forum dopiero dziś założyłeś ?


 

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:51:51 »
Cymbale pacyfikatora kupiłem z nieużywanych postaci
 

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Wrzesień 2021, 23:52:43 »
Nie mamy już o czym pisać, poczekamy na mroza
 

gitejro

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Wrzesień 2021, 04:48:48 »
jak pacyfikator polecial na nieuzywane to widzialem go po zakupie na +1 depo jak przerzucil itemy na kogos z precedensu wiec gitara byku 100% to nie ty
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Pacyfikator

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Wrzesień 2021, 05:38:08 »
Kolejny idiota co sobie wymyśla, pokazujcie dowody bo tak to możecie sobie wymyślać w nieskończoność
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Wrzesień 2021, 06:46:11 »
Jak nawet randomy piszą ze są powiązania między charami, Krzychu i jakiś inny, zabijacie w 4 osoby innych, wcale nikt się nie zorientował, nie każdy ma 60 iq jak Wy.

A i przypomniało mi się jeszcze coś, za każdym razem co szedłem was lurowac na jakiegoś questa to był stały zestaw randomow : pacyfikator, myniek, twoja ded, szybki i jeszcze bodajże jakiś FireFly czy coś takiego na mc.


 

OMEN KOCUR

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Wrzesień 2021, 07:19:56 »
Jak nawet randomy piszą ze są powiązania między charami, Krzychu i jakiś inny, zabijacie w 4 osoby innych, wcale nikt się nie zorientował, nie każdy ma 60 iq jak Wy.

A i przypomniało mi się jeszcze coś, za każdym razem co szedłem was lurowac na jakiegoś questa to był stały zestaw randomow : pacyfikator, myniek, twoja ded, szybki i jeszcze bodajże jakiś FireFly czy coś takiego na mc.

zawsze mozna zamknac sie w 10iq jak ty
chlop co sie rozpierdala na wszystkich, pisze do mrozka 24/h ze ten juz ma go kolo chuja, od roku na retiremencie (XD), jest najwiekszym sciekiem na otsie teraz zmienil swoje powolanie i zgrywa detektywa bo jest zwyklym zgojencem bez destro w bp XD
 
Osoby które lubią ten post: miekkiefaje, Szukam Przygód

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Wrzesień 2021, 07:22:08 »
Jak nawet randomy piszą ze są powiązania między charami, Krzychu i jakiś inny, zabijacie w 4 osoby innych, wcale nikt się nie zorientował, nie każdy ma 60 iq jak Wy.

A i przypomniało mi się jeszcze coś, za każdym razem co szedłem was lurowac na jakiegoś questa to był stały zestaw randomow : pacyfikator, myniek, twoja ded, szybki i jeszcze bodajże jakiś FireFly czy coś takiego na mc.

zawsze mozna zamknac sie w 10iq jak ty
chlop co sie rozpierdala na wszystkich, pisze do mrozka 24/h ze ten juz ma go kolo chuja, od roku na retiremencie (XD), jest najwiekszym sciekiem na otsie teraz zmienil swoje powolanie i zgrywa detektywa bo jest zwyklym zgojencem bez destro w bp XD

Tez cie kocham misiaczku

Co was tak drakonixy i mad dragony cała noc i poranek zajeżdżają
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2021, 07:24:49 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: Nowa Gildia
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Wrzesień 2021, 09:00:38 »
Jak nawet randomy piszą ze są powiązania między charami, Krzychu i jakiś inny, zabijacie w 4 osoby innych, wcale nikt się nie zorientował, nie każdy ma 60 iq jak Wy.

A i przypomniało mi się jeszcze coś, za każdym razem co szedłem was lurowac na jakiegoś questa to był stały zestaw randomow : pacyfikator, myniek, twoja ded, szybki i jeszcze bodajże jakiś FireFly czy coś takiego na mc.

zawsze mozna zamknac sie w 10iq jak ty
chlop co sie rozpierdala na wszystkich, pisze do mrozka 24/h ze ten juz ma go kolo chuja, od roku na retiremencie (XD), jest najwiekszym sciekiem na otsie teraz zmienil swoje powolanie i zgrywa detektywa bo jest zwyklym zgojencem bez destro w bp XD

Tez cie kocham misiaczku

Co was tak drakonixy i mad dragony cała noc i poranek zajeżdżają


BEZKARNA PGIOLA, zajedz HD QUALITY, czekam

esa