Here you can change website language:

Autor Wątek: WIELKI NA TUTORA!  (Przeczytany 11707 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

NELFISEK

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Grudzień 2019, 12:02:45 »
Mikos Ty juz kiedys pokazales swoja bezstronnosc na tutorze wiec tobie to juz podziekujemy kolego serdeczny , a i juz ci kiedys mowilem gdzie mozesz poszukac smieci wiec znowu nie zaczynaj bez pozdrowien :)
 

Ave AVA

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Grudzień 2019, 14:25:59 »
Bezstronnosc na tutorze mialem. Wiec nie wyciagaj tematu buga bo to sa dwie rozne sprawy, ale najwidoczniej tego nie rozumiesz bo jestes za mlody i zbyt nie dojrzaly (widzac po sposobie pisania hmm dziwne ze nie spamujesz po jednym slowie na forum tak jak na tibii) Haha
Dla mnie jestes bez wartosciowym czlowiekiem i  Cie nie szanuje, poniewaz Twoje slowa rownaja sie z blotem.
Mowisz jedno i robisz drugie.
Potrafisz pisac madrze poki nie padniesz i stracisz lvl ktory tak ciezko wbijales.
Ja nie mam tego problemu pamietaj ze zrokowalem chary i wyexpilem od nowa, i to dwa wagony.
Wiec dla mnie lvl nie liczy sie tak bardzo jak dla Ciebie.
 

NELFISEK

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Grudzień 2019, 20:31:05 »
Jakie dwa wagony wyexpiles znudzonego ? Threalnightmares ? Te postacie Przemek wyexpil nie Ty co masz do mojego sposobu pisania pisze z telefonu na szybko wiec nie patrzę na znaki polskie i na przecinki bo nie mam takiej potrzeby jak chcesz to sam sobie je wstaw
 

Ave AVA

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Grudzień 2019, 21:48:56 »
Zacznij czytac ze zrozumieniem.
Avangardy zrokowalem i wyexpilem od nowa
Koserka i jestes zerem i tego wyexpilem od nowa od czasu zrokowania avangard a to ze dostalem malpiszona az tak Cie boli?
Tylko Placz.
 

demian

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Grudzień 2019, 23:10:30 »
Może nie na temat i w tym dziale ale co tam,
zaczynając przygodę na tym OTS , byłem notorycznie zabijany przez topke  kiedy byly najazdy , nie daliście mi możliwości jakiego kolwiek wbicia bonusowego lvl na tych najazdach , pisałem o tym na forum , ale mieliście beke ze mnie i mojego team , teraz jak dołączyliśmy do nelfisa i powbijaliśmy lvle zaczeliśmy was zabijać jak nooby , i tu moje pytanie jak się czujecie ? niefajnie co ?  no cóż nagrabiliście sobie to teraz macie ...

ale to co zaczyna się dziać na servie jest troche przegięte , nudy , narzekanie że palek jest zbyt op i nie dawanie innym ludzą expic ...
naprawdę zaczyna mnie to trochę nudzić , a chciałem pograć na naprawde spoko servie , ale z tego co widze administracja jest zbyt Leniwa żeby cos w tym kierunku zrobić ...

więc tu mam propozycje , i niech sie wypowiedzą gracze obu zwaśnionych klanów ,
czasowe zawieszenie Broni do wind up . czyli 10 dni , pvp tylko na zamku  i w niedziele na bosie
w tym czasie wielki , nelfis , end niech dostana tutora i niech się wykażą swoją wiedzą na temat serva i pomoc innym graczą , myślę że bylo by to uczciwe wobec nowych graczy któży chcą rozpocząć przygodę z tym ots

pozdrawiam
 

Ave AVA

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Grudzień 2019, 04:26:42 »
Podobno nelfis nie gra wiec po co mu tutor 😹