Here you can change website language:

Autor Wątek: Sir Metka zabili mnie bez procedensu  (Przeczytany 9126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krist154

Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« dnia: 04 Listopad 2021, 22:58:09 »
Witam Cie mrozu pisze w sprawie takiej ze zabili mi dwa chary
Sir Metka
Fortepian
4 Nov 2021, 22:06    Zabity na poziomie 490684 przez Czarna Kiciula, Konserwowy, LysyNaplet oraz zombi cor [BLESS
Pisalem do Ciebie mrozu czy moge zalozyc gildie czy nie liczy sie to z konsekwencjami napisales mi ze moge smialo ja zalozyc... pisze wszedzie ze jestesmy randomowa gildia wiec dlaczego mogli mnie zabic?
nie walczymi z nikim jestesmy RANDOMOWA gildia tak jak pisze !!!
wiec o co chodzi?
prosze o wyciagniecie z tego konsekwencji
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2021, 23:10:07 »
Na
Mahamadu
I
Fortepian
My bad
 

Samgold

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2021, 23:27:47 »
1838   Na gildie 'Patyczaki i Spolka' wchodzi nakaz dodania swoich MC (mogą być do akademii) i od dzisiaj nie są randomami ze względu na to, że zabijają innych graczy.
 

Simon

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopad 2021, 23:28:56 »
Zapoznaj się z innym tematem na forum tam wszystko jest
 

Vallention

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopad 2021, 23:48:58 »
Witam Cie mrozu pisze w sprawie takiej ze zabili mi dwa chary
Sir Metka
Fortepian
4 Nov 2021, 22:06    Zabity na poziomie 490684 przez Czarna Kiciula, Konserwowy, LysyNaplet oraz zombi cor [BLESS
Pisalem do Ciebie mrozu czy moge zalozyc gildie czy nie liczy sie to z konsekwencjami napisales mi ze moge smialo ja zalozyc... pisze wszedzie ze jestesmy randomowa gildia wiec dlaczego mogli mnie zabic?
nie walczymi z nikim jestesmy RANDOMOWA gildia tak jak pisze !!!
wiec o co chodzi?
prosze o wyciagniecie z tego konsekwencji

Ja od siebie dwa grosze dodam. Nie bez powodu ja czy Metka mamy w opisie gildii (NEUTRALNA GILDIA QUESTOWA), oboje nie gramy jakoś zbyt wiele bot biega w zasadzie cały czas. Teraz tracimy status 'randoma' przez tak naprawdę atak innych osób bez gildii na nas. Ja zostałem przez te osoby wymienione wyżej dziś 3 razy zabity ale nie odgrywałem się bo w sumie na to też czasu nie mam poza tym co zrobię ek xD Inne osoby z tej naszej gildii stanęły w obronie kolegi przed tymi samymi osobami wymienionymi wyżej i w wyniku tego rozumiem, że wszyscy tracą randoma choć ja czy Metka czy CrazyPall nie zabiliśmy nikogo. Na dobrą sprawę nasi koledzy z gildii wdali się w walkę z innymi randomami, także w sumie nie rozumiem czemu po pierwsze jesteśmy wszyscy mierzeni jedną miarą,a po drugie czemu walka random vs random powoduje utracenie tego 'przywileju'? Skoro w zasadzie sami sprowokowali tą walkę. Jeśli nawet spojrzy się na chary z naszej gildii to większość osób nie ma wgl fragów przez ostatni czas.

Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopad 2021, 23:51:18 »
ja pisalem do mroza czy moge zalozyc gildie powiedzial ze moge smialo..
nie mozemy odpowiadac za innych ja tu wbijam zebyt sb dla funu pograc w wolnej chwili a nie wywolywac jakies stuczne spiny

to co ze wy sie biliscie tam z paroma osobami to my mamy msc czekac zeby byc random?
jest to sens ?
 

Krzychu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Listopad 2021, 23:51:29 »
nie wiem czy to cokolwiek zmienia ale faktycznie, valentiona,metki i loverina tam nie bylo gdy sie bylismy, craziego i ryuu chyba tez nie ale nie jestem pewien
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Listopad 2021, 23:54:17 »
sluchajcie moim zdaniem powinno byc tak
ze kto sie chce bic dochodzi do gildi a Ci co nic nie zrobili graja sb dalej...
co msc mam pisac w pz za to ze nic nie zrobilem? bez jaj

Sir metka
 

Nati

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2021, 23:59:31 »
Skończcie płakać
Wychodzicie w 8 osób biecie się postaciami 1-2-3 reb dostajecie "wpierdol" A teraz na nowo na randomow wypierdalać a nie zakładać gildie i na gengi stać i się bić
 

Krzychu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Listopad 2021, 00:06:00 »
Skończcie płakać
Wychodzicie w 8 osób biecie się postaciami 1-2-3 reb dostajecie "wpierdol" A teraz na nowo na randomow wypierdalać a nie zakładać gildie i na gengi stać i się bić

gdzie ty kurwa debilu masz 3 reby? i chcialbym zauwazyc ze od nas nikt nie padl xd
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Listopad 2021, 00:08:50 »
A CHUJ MNIE DEBILU OBCHODZI CO ONI ROBILI
CO JA JESTEM ICH OJCIEC? MAM ICH W DOWOEDZIE KRETYNIE ?
 

Nati

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Listopad 2021, 00:29:46 »
A CHUJ MNIE DEBILU OBCHODZI CO ONI ROBILI
CO JA JESTEM ICH OJCIEC? MAM ICH W DOWOEDZIE KRETYNIE ?

Jebany debilu to twoja gildia? Ty jesteś liderem to ich ogarniaj tyle
 

Nati

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Listopad 2021, 00:31:10 »
Skończcie płakać
Wychodzicie w 8 osób biecie się postaciami 1-2-3 reb dostajecie "wpierdol" A teraz na nowo na randomow wypierdalać a nie zakładać gildie i na gengi stać i się bić

gdzie ty kurwa debilu masz 3 reby? i chcialbym zauwazyc ze od nas nikt nie padl xd

Nikt nie padł ale teraz już będziecie padać bo mrozu napisał na głównej stronie że można was klepać
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Listopad 2021, 00:53:04 »
sluchaj zrobilem gildie zeby sb pomagac jeden z drugim
jezeli ktos z gildi cos "zrobil" to wtedy sie go wyrzuca normalne? a nie ze cala gildia dostaje po dupie.
bez wyzisk bo dla mnie to dziecinne.. sorka bo sie juz wkurwilem na ta cala sytuacje
mysle ze sprawe na pewno sie da wyjasnic trzeba z mrozem porozmawiac
 

BoodyRPG

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Listopad 2021, 06:20:03 »
Idąc Twoim tokiem rozumowania każdy kto nie ma czasu powinien mieć status randoma. Masz sporo osób w gildi i zabijacie osoby na expach co juz nie wygląda mocno randomowo, randomowo to wygląda gildia krzyża która nikogo nie zabija są w niej 3-4 osoby i grają tylko i robią questy wam się w pismach już wszystkim poprzewracało od tej bezkarności i moim zdaniem mrozu dobrze zrobił skoro żeby zostać randomem trzeba nie zabijać i bloczyc questy to skoro ma się już jakieś postacie fajne to też powinno być objęte jakimiś zasadami a nie favela jakas.