Here you can change website language:

Autor Wątek: Sir Metka zabili mnie bez procedensu  (Przeczytany 9125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Listopad 2021, 07:00:31 »
Idąc Twoim tokiem rozumowania każdy kto nie ma czasu powinien mieć status randoma. Masz sporo osób w gildi i zabijacie osoby na expach co juz nie wygląda mocno randomowo, randomowo to wygląda gildia krzyża która nikogo nie zabija są w niej 3-4 osoby i grają tylko i robią questy wam się w pismach już wszystkim poprzewracało od tej bezkarności i moim zdaniem mrozu dobrze zrobił skoro żeby zostać randomem trzeba nie zabijać i bloczyc questy to skoro ma się już jakieś postacie fajne to też powinno być objęte jakimiś zasadami a nie favela jakas.

My zostalismy pierwsi zaatakowani, i wybijani na respie.
 

BoodyRPG

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Listopad 2021, 07:10:17 »
Ale myślisz że tu chodzi o jednorazową sytuację tu chodzi o bicie randomow na expach jak metka expil chara na zombie i se wybijał noobow większym lvlem o takie sytuacje chodzi które pewnie powtarzały się nagminnie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Listopad 2021, 07:40:49 »
Przecież ten Metka pisał do nas ze my mu wybijamy chłopów z precedensu a on nam randomow na expach XD


 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Listopad 2021, 07:46:25 »
lol nigdzie nie ma powiedziane ze ja jako random niemoge nikogo ubijac a ktos mnie moze? chyba przesadzasz ;) ze kretyni wpadali we mnie w 5 osob i zostali zabijani to juz nie moj problem.
TY alkoholik nie siej zamentu bo ja do Cb nic nie pisalem masz screena bajkopisarzu ?>
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Listopad 2021, 07:48:54 »
po drugie primo nigdzie nie jest napisane ze nie mozna zabijac random randomow :) wiec ocb ?
to niech ten mrozu wjebie ots w stan non pvp XDDDDDDDDDDDD
 

BoodyRPG

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Listopad 2021, 07:58:42 »
A co ty myślisz że jesteś lepszy od nas bo masz status randoma pamiętaj nic nie trwa wiecznie. :)
 

Aruniko

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Listopad 2021, 08:17:42 »
No to jest akurat smieszne ze bily sie random z randomami i nagle my bo sobie paczka zrobilismy gildie i doszlismy w szeregi metki jestesmy z gory skresleni z randomow bo precle maja bol dupy oto ze se umiemy bitke zrobic, a nie sory bo ich nob chary na ich oczach ubijalismy a nic z tym nie mogli zrobic tylko musieli w pz patrzec, to do mroza doniesli ze "ICH JEST WIECEJ JAK 10  OSOB NIE POWINNI BYC RANDOMAMI" no sens jak nwm
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Listopad 2021, 08:34:31 »
Ale co to za bicie jak Wy wpadacie po ludzi na expy, random to random czyli osoba obojętna do pvp, a wy zrobiliście sobie paczkę (gildi) i chodzicie i czyscicie respy normalnie.

Jak chcecie zabijać innych to powinniście się liczyć z tym ze Was ludzie tez mogą zabijać

Jesteście jebanymi hipokrytami bo zabijacie słabszych w kilku na expach, a jak ktoś was z gildi by zabił to byście sie temple nie zdążyli respic a byłaby wiadomość do Mroza

Jak chcecie spokojnie expic to dajcie innym tez spokojnie expic a nie robicie gildie randomow i uważacie ze to was uprawnia do zabijania randomow, ale was zabic nie można


 

Mrozu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Listopad 2021, 08:36:26 »
Skoro chcieliście być randomami to dlaczego założyliście gildie to raz, dwa to dlaczego zabijacie słabszych graczy? Oni Was nie zabijali, a niektórzy to codziennie pare osób zabijało.
 
Osoby które lubią ten post: kernon, Alkoholik

Vallention

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Listopad 2021, 09:11:15 »
Nie wiem jak innych założeniem ale moim tak jak wyżej pisałem było ułatwienie zbierania się na questy po przez ten chat gildijny. Jak sobie moje postacie przejrzysz nie mam ani jednego fraga spowodowanego jakimś walkami. Jest też kilka osób w tej gildii takich jak właśnie ja co miało taki sam zamiar. Gdybym chciał walczyć itd to bym to robił ale że nie mam czasu już bawić się tak jak kiedyś w pvp tylko bardziej w takie pve, że bot biega expi A potem w wolnym czasie mogę spróbować podjąć się jakiś questów to taki jak ten moment mi to uniemożliwia. Bo teraz jako że tak naprawdę po prostu expilem mam składać podanie na randoma i czekać przez miesiąc na weryfikację?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2021, 09:13:24 wysłana przez Vallention »
 

Omen

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Listopad 2021, 09:53:17 »
chlop poplakany bo zdechl na otsie pvp xD do czego to mrozek doprowadzil zeby teraz takie szczochy jeszcze posty na forum zakladaly bo padli po razie XDD
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Listopad 2021, 11:25:50 »
Skoro chcieliście być randomami to dlaczego założyliście gildie to raz, dwa to dlaczego zabijacie słabszych graczy? Oni Was nie zabijali, a niektórzy to codziennie pare osób zabijało.

Mrozu a Ty siebie słyszysz ? Sam powiedziałeś zakładaj gilei możesz bez problemu!!! Ty jesteś zmienny jak kobieta wgl nie trzymasz żadnych zasad.
A co gdzie jest zakazane żeby random bil randoma?
To co bez gildi zabijać sobie można a z gildia nie ? To weź zrób specjalna zakładkę żeby można było SB dogadać i mieć ze sobą kontakt poza tą:)
 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Listopad 2021, 11:26:50 »
chlop poplakany bo zdechl na otsie pvp xD do czego to mrozek doprowadzil zeby teraz takie szczochy jeszcze posty na forum zakladaly bo padli po razie XDD

Ty się omen nie odzywaj idź dalej jarać to zioło przecpany lbie
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu

Aruniko

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Listopad 2021, 11:50:55 »
Lol zabijamy i czyscimy se expy ? serio ktory ci taka bajke sprzedal a ty ja kupiles, wez obczaj kto pierwszy kogo pozabijal .

Zielony zaraz po dojsciu do gildi napisal ze wszyscy bedziemy padac bo jestesmy w gildi z krzychem. I co zrobilismy sobie gildie randomow, precedens mialo oto bol dupy to juz ich posluchales ze jak to tak nie moze byc nie jestescie randomami, a jakbysmy byli bez gildi i latali w tyle samo osob to co 0 konsekwencji wtedy ?? wproawdziles jakies chore zasady ktore nie maja spojnosci, nikt ich nie ogarnia tylko ty sam, czekam na dowody ze to my czyscimy expy gildia i sami pierwsi zabijamy randomow bez powodu
 
Osoby które lubią ten post: Vallention

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Listopad 2021, 11:52:06 »
Lol zabijamy i czyscimy se expy ? serio ktory ci taka bajke sprzedal a ty ja kupiles, wez obczaj kto pierwszy kogo pozabijal .

Zielony zaraz po dojsciu do gildi napisal ze wszyscy bedziemy padac bo jestesmy w gildi z krzychem. I co zrobilismy sobie gildie randomow, precedens mialo oto bol dupy to juz ich posluchales ze jak to tak nie moze byc nie jestescie randomami, a jakbysmy byli bez gildi i latali w tyle samo osob to co 0 konsekwencji wtedy ?? wproawdziles jakies chore zasady ktore nie maja spojnosci, nikt ich nie ogarnia tylko ty sam, czekam na dowody ze to my czyscimy expy gildia i sami pierwsi zabijamy randomow bez powodu

ale oni nie maja zadnych dowod to jest wszystko wyssane za palca rozumiesz? mrozu pisze teraz tak za chwile cos innego sam mi mowil ZALOZ gildie bez problemu...
tera czemu gildie zalozylismy? on wgl niewie co sie dzieje jakbys mu pare pln zaproponowal to juz by wtedy na to poszedl
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik