Here you can change website language:

Autor Wątek: Pożegnanie  (Przeczytany 3329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgnojonyerante

Pożegnanie
« dnia: 16 Sierpień 2020, 15:43:54 »
Na prośbę zespołowego druha piaska zakładam temat.

XIX wiek, czas zapierdala jak pociąg PKP. Najpierw styczeń potem sierpień, człowiek nie wie nawet kiedy to minęło. Niestety w życiu już tak bywa, że wszystko co piękne szybko się kończy. Razem z Piaskiem realizujemy projekt RETIRED z tego pięknego otsa. Nigdy nie zapomnę gatherów o 5 w nocy czy zwolnienia z roboty, żeby przejąć dominację.

Pamiętajcie w życiu żeby osiągnąć sukces musicie być w chuj uparci i za wszelką cenę dążyć do realizacji planów. My tak działaliśmy. Przegrywaliśmy, robiliśmy gathery za 30 min, snejkowalismy noobami - zabrakło wam psychy. W życiu też jak masz chujową robote musisz mieć psyche, żeby ogarnąć hajs.,

Dziękuje każdemu członkowi gildii sztywno za wspólną grę. Najpierw po przeciwnej stronie barykady, potem razem.

Dzieki
jerry - najpierw spiny i kmienienie adresów, a potem wspolna batalia XD
ziffer - za nocki  i gnojenie
grabek - chyba dzięki temu otsowi zyskałem brata w realu, dzieki Mrozek
piasek - za wieczną gotowosc do walki
boody - moment zmiany zespołu był ciosem w tego otsa

Nie no w sumie to mi sie nie chce Was wszystkich wypisywac, wiecie dobrze za co każdego szanuje <3

Wasz Widian
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2020, 15:46:16 wysłana przez Zgnojonyerante »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, loloperez, Krzyż, ZIFFER, Riss, Grabek, BoodyRPG, Piasek skrrt

BoodyRPG

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2020, 15:49:52 »
#NajlepszyTransfer 2020
Również dziękuje za przetarte szlaki otsa nie odpuszczam bo go kocham.
 

Piasek skrrt

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2020, 15:54:00 »
Myślimy tak samo bracie, ująłeś to wszystko tak jak ja myślałem, chyba czytasz mi w myślach

Ja to bym chciał podziękować Mrozkowi za to że mnie wychował, mrozek otrzymujesz miano mojego drugiego ojca

wychowałeś mnie na wojownika, uparcie walczyłem z wrogami tak jak z Toba o zmianę ceny blessow

Dziękuję wszystkim braciakom, nawet dla gita masakratora

Dziękuję również wrogom z FRONTSZEJRO XD

JAK DYMY TO DZWONCIE

RETIRED PIASEK ELO

 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Riss, Nieznany Grajek, Zgnojonyerante

Zgnojonyerante

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sierpień 2020, 15:57:21 »
AAA jak cos otsa nie oddajemy. Ja to i tak siedze na ts w robocie bo nudy, takze również jak dymy to dzwonić xD Tera to gierke zmienie na cos innego moze za jakis czas znow tibia bedzie top 1, ale na razie po 12 latach gry w to gowno troche nudy. Zacząłem od gimnazjum kończe jako 25 latek
 

Piasek skrrt

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień 2020, 15:58:51 »
Jakby ktoś pytal, TAK Z WIDIANEM JUŻ NIE JESTEŚMY BEZROBOTNI

POZDRAWIAMY
GLOWNI PRZEDSTAWICIELE POLSKIEGO BEZROBOCIA

 PIASEK & WIDIAN
 
Osoby które lubią ten post: Nieznany Grajek, Zgnojonyerante

GalAnonim

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sierpień 2020, 16:42:58 »
Co to kurwa za kółko wzajemnej adoracji co się razem za chuje trzymają, nie wystarczy Wam jak sobie pisiory na fb wysyłacie i musicie swoją miłość wyrazić na forum?

Co Ty kurwa wiesz o życiu, nie ma to jak porównywać gierkę do życia.

Tymi postami udowadniacie jakimi jesteście zjebanymi no lifami, gość się picuje ze w gierce zdobył serwer i z tego powodu wbijał o 5 w nocy i zwalniał się z roboty żeby w jakiejś pixelowce coś wygrać.

Chuj z rodzinami, chuj z dziewczyna, chuj z znajomymi, chuj z dziećmi, chuj z jedzeniem FULL DOMINACJA NA REXII SIĘ TYLKO LICZY

Do dzisiaj pilnujecie 400k bota na afku 24/7.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Zgnojonyerante

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sierpień 2020, 16:45:26 »
Widzisz ty zaszczana kurwo, jestes tak przyjebanym psem, że nawet nie wiesz co z tego tematu jest na poważnie a co dla beki. Jebał pies ci starego menela, co pracuje w żabce u tozingosa. Pozdrów ta dziwke matke, kurwa wróci na wielkanoc bo w piwnicy ją trzymam.

ps. ty smieciu tym swoim mainem z dp nie wyjdziesz o to sie nie martw, wiec rowniez x loga mozesz zajebac juz
 

GalAnonim

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sierpień 2020, 17:00:08 »
hahahah beka z takich gostków jak Wy, co w gierce zgrywają kozaków a w realu spocona kurwa z 30cm w łapie która idzie z buzią w ziemie jak w biedronce kupuje gotowe klopsy w słoiku, jebać Was no lify jebane, sztywno w  gronie kurew, no lifów i pozerów essa
 

Piasek skrrt

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Sierpień 2020, 17:58:37 »
Chłop myśli ze to na serio XDD w sumie serio xlog
ale te pisanie dla beki
ale skąd ty możesz kurwo wiedzieć takie rzeczy jak nie masz kolegów
jebana kurwo starzy ci wieszali kiełbasę na szyi zeby chociaż psy się z tobą bawiły.

ja pierdole utop sie
 
Osoby które lubią ten post: Zgnojonyerante

Zgnojonyerante

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Sierpień 2020, 18:04:33 »
To jakiś śmieć pokroju erante, który gra na otsiku od 149 lat nic nie osiągnął, siedzi ujebany w dp i odpisuje randomom na helpie, bo mysli ze mrozu da mu tutorka i to bedzie jedyne jego osiągnięcie życiowe. Coś smieć pierdoli o alarmach a sam siedzi main lvlem ujebany w domku bo sra o deda. Juz ci kurwo pisalem i napisze jeszcze raz. na tej pirani jebanej smieci wbijasz jeszcze 6k lvli i tyle z expienia na tym otsie masz, oczywiscie wbijasz na bossach bo z dp nie wyjdziesz. Specjalnie dla ciebie kurwo bede tu logowal i sprawdzal gdzie jestes
 

GalAnonim

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Sierpień 2020, 19:11:38 »
Hahaha beka, kółeczko wzajemnej adoracji i pedalstwa.

Cały Wasz życiowy dorobek to pogrożenie komuś dedem na otsie na którym i tak nikt nie gra, albo zostawia wędki na afku XDD

Bogowie PVP co siedzą dwa lata ujebani na evo otsie a na pierwszym lepszym rl mapie by z pz nie zdążyli wyjść XD
 

Piasek skrrt

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sierpień 2020, 19:26:54 »
masz swój świat chłopie, wyjdź na dwór przewietrz sie
 

GalAnonim

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Sierpień 2020, 19:49:34 »
I mówi to chłop który 20h dziennie pilnuje bota na afku
 

Piasek skrrt

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Sierpień 2020, 19:54:26 »
Co ty pierdolisz zaruchancu🤣🤣 do moich charow ma passy z 5 osób, aktualnie jestem na wakacjach, poza tym od długiego czasu nie gram na dedzie tylko wbijałem na walki, ale ze wyjebaliscie xloga z EVO Otsa zaruchance to już nie właze w ogóle ale skąd możesz wiedzieć jak stoisz na wedce od paru miesięcy
 

GalAnonim

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Sierpień 2020, 19:56:13 »
Piasek Ty masz swój świat swoje kredki wyjdź z domu, zaciągnij świeżego powietrza, a nie pierdolisz ze od 3 tygodniach jesteś na wakacjach a po minucie odpisujesz w postach na forum xDD