Here you can change website language:

Autor Wątek: KREATYWNA forma konkursu.  (Przeczytany 1864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C-Z-A-R-N-Y

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
KREATYWNA forma konkursu.
« dnia: 05 Marzec 2019, 20:27:48 »
Witam wszystkich zainteresowanych.

     Jakiś czas temu szperając w necie znalazłem wpis o konkursie w jakim miałem "zaszczyt" wziąć udział. Pomysł na taki konkurs był zajebisty i kreatywny a wyniki konkursu przeszły najśmielsze oczekiwania haha. Najważniejsze jest to, że szanse wszystkich są wyrównane bez względu na LVL i ilość item..
Cały konkurs polegał na tym, żeby w kreatywny i dowolny sposób przedstawić dowolną rozmowe na ots lub jakąś zabawną sytuacje.
     Pierwsze miejsce zajęło 2 chłopaków, którzy przebrani za Barbariana i Warriora próbowali "ubić" innego gracza. Całość była nagrywana z okna na jakimś blokowisku. Jak już wcześniej napisałem nikt nie spodziewał się tak kreatywnych wykonań..

     Przechodząc do sedna.. Co powiecie na to aby konkursy takiego typuodbywały się co jakiś czas na naszym ots??? Mam nadzieje, że mój pomysł się wam spodoba i chętnie napiszecie co o tym myślicie.
 

Mrozu

Odp: KREATYWNA forma konkursu.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2019, 15:02:14 »
Można zorganizować jakiś konkurs, ale może coś innego, też równego dla wszystkich?
 

C-Z-A-R-N-Y

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: KREATYWNA forma konkursu.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Marzec 2019, 14:47:44 »
Może warto byłoby nagłośnić propozycję konkursu bezpośrednio na ots i jednocześnie nawiązać do tamatu i formy wykonania.