Here you can change website language:

Autor Wątek: blokowanie expa  (Przeczytany 4365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

3314460

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
blokowanie expa
« dnia: 02 Listopad 2020, 21:00:57 »
POLICJANT OBEREK wraz EXPRESS HERE blokuja wejscie na expa od 8 godzin, prosze o bana !!!!
link https://zapodaj.net/db97617267ccb.png.html
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2020, 21:18:48 wysłana przez 3314460 »
 

Teddy

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad 2020, 22:54:44 »
Nie wiem co to za czasy nadeszły, że rzucanie MW to jest blokowanie expa. Na warach też się zgłaszajcie jak jeden drugiego będzie "MWalował" xDD
 

Staffid

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopad 2020, 23:06:19 »
Nie wiem co to za czasy nadeszły, że rzucanie MW to jest blokowanie expa. Na warach też się zgłaszajcie jak jeden drugiego będzie "MWalował" xDD

exp =/= war
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 

Elvin

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad 2020, 23:10:16 »
Nie wiem co to za czasy nadeszły, że rzucanie MW to jest blokowanie expa. Na warach też się zgłaszajcie jak jeden drugiego będzie "MWalował" xDD

exp =/= war
ty kasztanie jak on blokuje resp tymi m wallami !!!!1 jak ja mam expic ???? pomysl o innych graczach!
 

Staffid

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Listopad 2020, 23:21:13 »
Nie wiem co to za czasy nadeszły, że rzucanie MW to jest blokowanie expa. Na warach też się zgłaszajcie jak jeden drugiego będzie "MWalował" xDD

exp =/= war
ty kasztanie jak on blokuje resp tymi m wallami !!!!1 jak ja mam expic ???? pomysl o innych graczach!

Przeczytaj i zinterpretuj jeszcze raz to co napisałem.
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad 2020, 08:02:50 »
Albo jest opcja taka że typ rzucił 2 mwale im i spierdolił bo chcieli go ujebać, potem przyszedł mu pomysł żeby wstawić na Forum ze blokują expiole. Ale to już wyższe gdybanie nie na jego mózg.

⚡GG:50619121
 

Nieobliczalny

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopad 2020, 09:35:34 »
Albo jest opcja taka że typ rzucił 2 mwale im i spierdolił bo chcieli go ujebać, potem przyszedł mu pomysł żeby wstawić na Forum ze blokują expiole. Ale to już wyższe gdybanie nie na jego mózg.
A tak poza tym wszystko z głową ok? Gosciu się chwali że 8 godzin tak robi i mrozu nic mu nie robi :)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2020, 11:20:33 »
Zawsze śmieszyły mnie zjebane argumenty administracji i innych graczy gdy coś jest blokowane:

Przecież można go zabic, wiec nie łamie regulaminu przykłady:

-Wbijasz na serwer, masz 200k goście trapuja respa, zabij ich.

-gosc zostawia 3sqmy wyjscia i ustawia siocha poza zasięgiem, zabij go.

i) Utrudnianie innym graczom dostepu do jakiegokolwiek miejsca na mapie karane jest jailem.

Nigdzie nie pisze ze chyba ze można go zabic na 6 mckow







 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Listopad 2020, 21:55:29 »
@nieobliczalny jajca se robiłem xdd

⚡GG:50619121
 
Osoby które lubią ten post: Nieobliczalny

Teddy

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Listopad 2020, 22:39:00 »
Czyli będąc np. w 1 kratkowym przejściu z anty pushem też blokuje się expa? Jaki na to niby byłby argument? Że nie da się go przepushować? xD
Bo idąc takim tokiem rozumowania to i bez anty pusha nie można stać, bo przecież jak ktoś nie umie myszką ruszyć to nie da rady przejść.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Listopad 2020, 23:23:40 »
Czyli będąc np. w 1 kratkowym przejściu z anty pushem też blokuje się expa? Jaki na to niby byłby argument? Że nie da się go przepushować? xD
Bo idąc takim tokiem rozumowania to i bez anty pusha nie można stać, bo przecież jak ktoś nie umie myszką ruszyć to nie da rady przejść.

A z tym anty pushem to w tym 1 kratkowym przejściu stajesz dla rozrywki? Blokowanie to blokowanie, nie każdy musi miec bota czy 3 chary, zeby kogos zabic albo pozbierac anty pusha.


 

Grabek

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Listopad 2020, 13:14:04 »
elo, wbilem juz 400k, nie bede blokowal serpentow, zadnego siocha nie mialem z tylu, blokowalem respa w taki sposob ze mozna bylo to na luzie przebic, juz nie raz ktos to zrobil bo mi sie nie chcialo na to patrzec, stalem dwoma msami, czy tam jednym zalezy czy mi sie chicalo druga tibie logowac, chyba do zamkniecia temat bo zadnego blokowania nie bylo
 

Nieobliczalny

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Listopad 2020, 13:35:04 »
elo, wbilem juz 400k, nie bede blokowal serpentow, zadnego siocha nie mialem z tylu, blokowalem respa w taki sposob ze mozna bylo to na luzie przebic, juz nie raz ktos to zrobil bo mi sie nie chcialo na to patrzec, stalem dwoma msami, czy tam jednym zalezy czy mi sie chicalo druga tibie logowac, chyba do zamkniecia temat bo zadnego blokowania nie bylo
Nie ma to jak najpierw chodzić i pierdolic że 8 godzin blokuje expa i że mrozu podobno wie o tym i nic mu nie robi.A potem napełnić porty i kłamać jak dziecko xD
 

Grabek

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Listopad 2020, 14:06:12 »
elo, wbilem juz 400k, nie bede blokowal serpentow, zadnego siocha nie mialem z tylu, blokowalem respa w taki sposob ze mozna bylo to na luzie przebic, juz nie raz ktos to zrobil bo mi sie nie chcialo na to patrzec, stalem dwoma msami, czy tam jednym zalezy czy mi sie chicalo druga tibie logowac, chyba do zamkniecia temat bo zadnego blokowania nie bylo
Nie ma to jak najpierw chodzić i pierdolic że 8 godzin blokuje expa i że mrozu podobno wie o tym i nic mu nie robi.A potem napełnić porty i kłamać jak dziecko xD

Ale co ty pierdolisz farmazonie zajebany, wbilem 400k, wyszedlem z respa i biegam sobie po addony, blokowlaem sobie respa ile chcialem i jak bede chical to tam wroce i ci expic nie dam, a ty cos piedrolisz ze napelniam porty i klamie XDD, z czym kurwa kłamie, ze z tylu nie bylo sio? kiedy stałem dwoma msami i spadales na combo
 

Nieobliczalny

Odp: blokowanie expa
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Listopad 2020, 10:27:38 »

Jak śmiesz mnie obrażać jebana kurwo bez honoru. Mnie ta sytuacja nie dotyczy,  słyszę jedynie co ludzie mówią i widzę co robisz, dlatego wyrażam swoją opinię. Kłamiesz pisząc że w zasadzie nie było żadnego blokowania, że chyba temat do zamknięcia (xD) jebany szczurze pluje na Ciebie.