Here you can change website language:

Autor Wątek: Maka i jego FETYSZ  (Przeczytany 7776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

exori boli

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Styczeń 2021, 15:28:50 »
spierdalaj masz zolte papiery ja sie z takimi nie zadaje





sprzedam 700k eka z eq polecam
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

vitamins

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Styczeń 2021, 15:37:30 »
ej ty kurwo czytaj od poczatku daje oferte a ty na ile potrafisz sie wycenic a wpadasz i ublizasz daj sobie szanse i podaj cene :)
tobie dam szanse i licze na jakas promocje z twojej strony https://www.roksa.pl/ tutaj sie przypadkiem nie znalazles :) widze w opisie ze za pp na rexi tez dasz
ty powiedz mi tak szczerze ogolisz zaczym dasz czy bedzie cena mniejsza ? tak szczerze prosze...

Twoja wielorybica daje znizki czym wiecej razy ją ruchasz tym wiecej znizek, doszlo do tego ze sama mi doplaca.
WIELORYBICA JEST JAK RONDO BO JĄ ROBIE NA OKRĄGŁO
 

Lolkazapale889

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Styczeń 2021, 15:39:41 »
ale ty czytaj o co chodzi nie wypirdalaj tamatku z ciasnego umusly tylko poluznij i sie ocen ty tytko ceny a nie kometarze... rozumiesz.... czy narysowac???...
 

Lolkazapale889

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Styczeń 2021, 15:44:27 »
Maka chce 147k pp czekam moze lepsza offerta sie trafi kto wie to prosze bez zbednych kometarzy.... Tylko ceny.. ! ! ! !
 

Lolkazapale889

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Styczeń 2021, 15:50:58 »
chyba dupska gola zeby cene podbic a ja mowie ni huja 200k pp to jest max tyle moge dac... Oczywiscie z zgoda dupy dajca sranie na klate to jak mowie 200k pp czeka zapraszam.....!!!
 

vitamins

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Styczeń 2021, 16:16:38 »
chyba dupska gola zeby cene podbic a ja mowie ni huja 200k pp to jest max tyle moge dac... Oczywiscie z zgoda dupy dajca sranie na klate to jak mowie 200k pp czeka zapraszam.....!!!
Oj przekonujesz 150k i wielorybica u mnie na tydzien bedzie :)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Styczeń 2021, 16:18:14 »
poproś wielorybice żeby Ci na klate nasrała jak chcesz tego spróbować

a nie zapomniałem że jakby ona Ci na klate zrobiła swojego kloca to byś się z nim nie podniósł nawet z podłogi


 

Lolkazapale889

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Styczeń 2021, 16:44:28 »
poproś wielorybice żeby Ci na klate nasrała jak chcesz tego spróbować

a nie zapomniałem że jakby ona Ci na klate zrobiła swojego kloca to byś się z nim nie podniósł nawet z podłogi
ty czytaj o co chodzi... tu ma byc bez ublizania tylko ceny a ty alkocholik ciebie to nie chce bo z mordy ci smierdzi :/;/
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Styczeń 2021, 17:00:57 »
poproś wielorybice żeby Ci na klate nasrała jak chcesz tego spróbować

a nie zapomniałem że jakby ona Ci na klate zrobiła swojego kloca to byś się z nim nie podniósł nawet z podłogi
ty czytaj o co chodzi... tu ma byc bez ublizania tylko ceny a ty alkocholik ciebie to nie chce bo z mordy ci smierdzi :/;/

ceny to wielorybica na mięsnym studiuje ty kurwo


 

ktototensamgold

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Styczeń 2021, 17:07:51 »
"Wielorybnicy narzekają na niskie zarobki, lecz mięso jest rozchwytywane i w sklepach sprzedawane już za 150 koron za kilogram (63 złote)"

63*147kg = 9261 zl
Sprzedaj tego wieloryba tropeheus zanim cos warty jest.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

miekkiefaje

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Styczeń 2021, 19:01:44 »
Ziomeczek przez te fałdy tłuszczu 147kg się nie może przebić, to szuka dupska faceta na rexii w dodatku myśląć, że komuś tym jakkolwiek ubliża XD

Tak jak wspominałem wczesniej, wypierdalaj do psychologa

Jesteście tak żałośni i nudni aż rzygać się chce czepili się jednego gówna i będą w nim brodzić bez końca jak gówniaki co nie maja nic więcej do powiedzenia tylko wypominają wciąż to samo... Brak jakiej kolwiek oryginalności,puści jak  bęben z sieczką zamiast mózgu
 

miekkiefaje

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Styczeń 2021, 19:10:27 »
co teraz czekacie na przybycie "kolegow" zeby co kolwiek napisac aby ublizyc bo jednak umysly sa ciasne :)
E kurwo co liczy kratki w depo, nikt nie siedzi i nie patrzy w monitor 24/7 jak ty bo ludzie mają rodzine, ty też masz i w dodatku dziecko jeszcze  ale widać TIBIA>RODZINA

Nie idzie czytać tego pierdolenia,zapytaj kolegów ile czasu siedzą i śledzą oraz chodzą za ludźmi by tylko widzieć w jakie tp wchodzą jakże i do której czatują aby w questach przeszkodzic. Twój ziomek Rumeye doskonale już przeliczył ile jest kratek w temple Vip wystając tam juz pewnie 3,5k pp z addickt system. Bardzo was proszę pozbierajcie mózgi z podłóg, zacznijcie ich używać
 

Rumeye

Odp: Maka i jego FETYSZ
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Styczeń 2021, 19:18:21 »
co teraz czekacie na przybycie "kolegow" zeby co kolwiek napisac aby ublizyc bo jednak umysly sa ciasne :)
E kurwo co liczy kratki w depo, nikt nie siedzi i nie patrzy w monitor 24/7 jak ty bo ludzie mają rodzine, ty też masz i w dodatku dziecko jeszcze  ale widać TIBIA>RODZINA

Nie idzie czytać tego pierdolenia,zapytaj kolegów ile czasu siedzą i śledzą oraz chodzą za ludźmi by tylko widzieć w jakie tp wchodzą jakże i do której czatują aby w questach przeszkodzic. Twój ziomek Rumeye doskonale już przeliczył ile jest kratek w temple Vip wystając tam juz pewnie 3,5k pp z addickt system. Bardzo was proszę pozbierajcie mózgi z podłóg, zacznijcie ich używać

Mówisz o moim charze o nicku : Rumeye
Który 3600 godzin stoi na otsie żeby kupować staminery i mediumki, by BEZKARNIE expić?
Ile nocek spędziliście żeby cokolwiek móc zrobić?
Ile złotówek wydaliście na punkty, za które kupiliście charki, lub zwyczajnie charki z pierwszej ręki, by móc nimi grzać pz?
Robicie zaruchańce dungeony w nocy, podczas gdy nam chary latają na bocie 24/7 i mamy w to totalnie wyjebane.

W sylwestra nawet pamiętam ktoś biegał i zabijał afk boty.

Prosze Cie, zajeb pętelke i nie udawaj mądrego, bo iq masz co najmniej kłody