Here you can change website language:

Autor Wątek: Nieużywane postacie  (Przeczytany 2226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Starszy gracz

Nieużywane postacie
« dnia: 14 Marzec 2021, 12:48:27 »
Polecam Zmienić ceny za nieużywane postacie bo 20k za 600k to przy dużo plus aby wróciły tam 400-500k bo nie którzy zostawiają bardzo fajne postacie
 

Mrozu

Odp: Nieużywane postacie
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec 2021, 13:06:15 »
tyle, że to jest opcja bardziej dla tych powracających, bo oni dostają tyle punktów za ile ktoś kupi, a gdyby to zrobić tańsze to, by nie mieli co kupować, bo pewne osoby na otsie by wszystko wykupowały.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nieużywane postacie
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2021, 15:42:55 »
Mimo wszystko ze to opcja dla powracających czyli fajnie jakby mieli pkt x2, to raczej takiej postaci 605k za 20k nikt nie kupi, taka postać bez eq z max lvl, z lostem z zrobionymi questami to wartość maksymalnie około 20k.

Z jednej strony gdy postać jest z full eq to jest za tania, ale gdy nie ma żadnego eq to jest za droga, wiec ciężko to jakoś wysrodkowac, ale w przyszłości mógłbyś pomyśleć żeby zrobić taka zmienna ze np. „Postacie na aukcjach nieużywanych które są tam dłużej niż 14, albo 30 dni tanieją o 50% procent.”


 

Mrozu

Odp: Nieużywane postacie
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marzec 2021, 16:03:20 »
gdyby ten system miałby dawać old ownerowi więcej punktów (juz nie mowie o x2) to przeciez specjalnie, by duzo osob zaczelo tak postacie szykować.

//nie wiem, moze calkowicie przerobie ten system pod elite pp w czasie, bede myslal.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nieużywane postacie
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marzec 2021, 16:39:59 »
gdyby ten system miałby dawać old ownerowi więcej punktów (juz nie mowie o x2) to przeciez specjalnie, by duzo osob zaczelo tak postacie szykować.

//nie wiem, moze calkowicie przerobie ten system pod elite pp w czasie, bede myslal.

Tzn chodziło mi o to, aby obniżyć ceny dla kupujących, a żeby sprzedający dostawali np. x2 albo 50% więcej.

Z tego co wiem to teraz dużo ludzi tak robi ze zabierają eq, żeby poszło na nieużywane bo z tego maja dużo więcej.


 

Starszy gracz

Odp: Nieużywane postacie
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marzec 2021, 17:06:20 »
To chociaż dodaj tam postacie 400-500k bo naprawde co niektóre są wręcz bombowe