Here you can change website language:

Autor Wątek: NELFIS W ADMINISTRACJI !  (Przeczytany 9629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NELFISEK

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Grudzień 2019, 09:47:41 »
czy ja o cos placze ? jestem zwyklym graczem jak narazie wiec moge robic co mi sie podoba ^^
 

Elder kmiot

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Grudzień 2019, 19:45:39 »
Nelfis co tu dużo mówić cham prostak menda jakiej świat nie widział wystarczy wejść w last dedy i zobaczyć jak jadą graczy którzy zaczęli dopiero grę. Bo boją się że ktoś może się rozwinąć ich dojebac. Cała ta ich gildia niszczy tego otsa, łącznie z blokowaniem bossa i łamaniem regulaminu przez co wielu graczy przestaje grać co do godzin to ten chlopaczek pewnie ładnie daje po nosie że daje rade wysiedziec z 18h przy kompie. Bo w to że gra 3-4 nie można uwierzyć w sumie to jego życie prywatne rozgrywa się na tym ots. Można mu dać tutora ale jeśli usunie się z miejsca wszystkie jego chary czyli 90% jego gildi.
Przepraszam innych graczy za taki nie kulturalny wpis ale taka jest prawda a chamstwo trzeba tempic chamstwem.
Jebac korupcję!!!!
 

Korupcja

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Grudzień 2019, 19:57:38 »
Nelfis co tu dużo mówić cham prostak menda jakiej świat nie widział wystarczy wejść w last dedy i zobaczyć jak jadą graczy którzy zaczęli dopiero grę. Bo boją się że ktoś może się rozwinąć ich dojebac. Cała ta ich gildia niszczy tego otsa, łącznie z blokowaniem bossa i łamaniem regulaminu przez co wielu graczy przestaje grać co do godzin to ten chlopaczek pewnie ładnie daje po nosie że daje rade wysiedziec z 18h przy kompie. Bo w to że gra 3-4 nie można uwierzyć w sumie to jego życie prywatne rozgrywa się na tym ots. Można mu dać tutora ale jeśli usunie się z miejsca wszystkie jego chary czyli 90% jego gildi.
Przepraszam innych graczy za taki nie kulturalny wpis ale taka jest prawda a chamstwo trzeba tempic chamstwem.
Jebac korupcję!!!!

Szkoda, że nie wiesz co się działo zanim nie grałeś.  Kiedyś to właśnie w każdą niedzielę End z ekipą blokowali w ten sposób bossa dając nam 3-6 kratek i ciesząc się, że nas ubili, więc nie odzywaj się nieznajac sytuacji... A z tego co wiem to jest to boss na którym jest PVP i można blokować, więc nie wiem dlaczego płaczesz na ten temat. A co do gry Nelfisa, to każdy gra ile chce i nie wiem dlaczego każdy mu wypomina to, że jak dostanie 'info' to wbije akurat na serwer, więc zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami ;)
 

end

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Grudzień 2019, 20:28:14 »
Szkoda, że nie wiesz co się działo zanim nie grałeś.  Kiedyś to właśnie w każdą niedzielę End z ekipą blokowali w ten sposób bossa dając nam 3-6 kratek i ciesząc się, że nas ubili, więc nie odzywaj się nieznajac sytuacji... A z tego co wiem to jest to boss na którym jest PVP i można blokować, więc nie wiem dlaczego płaczesz na ten temat. A co do gry Nelfisa, to każdy gra ile chce i nie wiem dlaczego każdy mu wypomina to, że jak dostanie 'info' to wbije akurat na serwer, więc zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami ;)

Miło mi ze każdy z was zamiast pisać nazwe gildii wymienia moj nick i dodaje reszte graczy, widze ładnie wam na bani siadłem. Od kilku tygodni wychodzicie jako pierwsi na bossa gdzieś o 19.30/20 i zawsze zostawiacie 3 kratki. Nie raz was sam wyjebałem z sio po czym zostawialiśmy wam od 9 kratek w górę zebyście wyszli, ale tego nie robiliście bo było nas po równo. Śmieszy mnie to, że czekacie aż pójdziemy spać(damy loga) żeby zacząć robic zethara XD
Ps. Nauczcie sie liczyć na ts'ie ludzi, a nie ustawiacie pod Aimbota wszystkie chary i do tego piszecie nicki na default XD

 

Elder kmiot

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Grudzień 2019, 20:33:32 »
Szkoda, że nie wiesz co się działo zanim nie grałeś.  Kiedyś to właśnie w każdą niedzielę End z ekipą blokowali w ten sposób bossa dając nam 3-6 kratek i ciesząc się, że nas ubili, więc nie odzywaj się nieznajac sytuacji... A z tego co wiem to jest to boss na którym jest PVP i można blokować, więc nie wiem dlaczego płaczesz na ten temat. A co do gry Nelfisa, to każdy gra ile chce i nie wiem dlaczego każdy mu wypomina to, że jak dostanie 'info' to wbije akurat na serwer, więc zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami ;)

Tak masz rację jestem świeżym graczem co daje mi obecny całokształt od czasu od którego gram.
I tego co dzieje się od 2 mies od kiedy posiadam tu konto
To fajnie ze dawali wam chociaż 3 do 6 kratek bo wy dajecie jedna.
A co do tego że każdy mu to wypomina bo w poście w którym stworzył już na samym starcie mówi nie prawdę więc jak by to wyglądalo później gdyby był tym tutorem?
 

NELFISEK

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Grudzień 2019, 21:31:09 »
bylo po rowno tylko miec 9 postaci po 717k ze zrobionym rebornem a 9 postaci po 500 to jest chyba roznica niesadzisz ?
 

NELFISEK

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Grudzień 2019, 21:32:40 »
Nelfis co tu dużo mówić cham prostak menda jakiej świat nie widział wystarczy wejść w last dedy i zobaczyć jak jadą graczy którzy zaczęli dopiero grę. Bo boją się że ktoś może się rozwinąć ich dojebac. Cała ta ich gildia niszczy tego otsa, łącznie z blokowaniem bossa i łamaniem regulaminu przez co wielu graczy przestaje grać co do godzin to ten chlopaczek pewnie ładnie daje po nosie że daje rade wysiedziec z 18h przy kompie. Bo w to że gra 3-4 nie można uwierzyć w sumie to jego życie prywatne rozgrywa się na tym ots. Można mu dać tutora ale jeśli usunie się z miejsca wszystkie jego chary czyli 90% jego gildi.
Przepraszam innych graczy za taki nie kulturalny wpis ale taka jest prawda a chamstwo trzeba tempic chamstwem.
Jebac korupcję!!!!


a chlopakom odemnie ktos dal sie wyexpic ? moze spytajcie reszte supportu jak my mielismy przejebane
bez pozdrowien.

Szkoda, że nie wiesz co się działo zanim nie grałeś.  Kiedyś to właśnie w każdą niedzielę End z ekipą blokowali w ten sposób bossa dając nam 3-6 kratek i ciesząc się, że nas ubili, więc nie odzywaj się nieznajac sytuacji... A z tego co wiem to jest to boss na którym jest PVP i można blokować, więc nie wiem dlaczego płaczesz na ten temat. A co do gry Nelfisa, to każdy gra ile chce i nie wiem dlaczego każdy mu wypomina to, że jak dostanie 'info' to wbije akurat na serwer, więc zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami ;)
 

Elder kmiot

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Grudzień 2019, 21:58:46 »
Widzę boli i to bardzo
 

Krzyż

  • Global Moderator
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Polubień: 61
  • Reputacja: 11
  • Gdzie Jest Krzyż!
    • Zobacz profil
Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Grudzień 2019, 22:18:19 »
bylo po rowno tylko miec 9 postaci po 717k ze zrobionym rebornem a 9 postaci po 500 to jest chyba roznica niesadzisz ?

  :o :o :o
 

end

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Grudzień 2019, 22:23:53 »
bylo po rowno tylko miec 9 postaci po 717k ze zrobionym rebornem a 9 postaci po 500 to jest chyba roznica niesadzisz ?
Jak na tą chwile jest 7 postaci z rebornem i tylko jedna ma 717k(ek) wiec o czym ty mówisz? XD
A pare tygodni wcześniej to Dante mial na jednym charze, a Gnojek na dwóch bodajze z lvlami jak ścieki
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2019, 22:26:30 wysłana przez end »
 

Korupcja

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Grudzień 2019, 23:12:19 »
bylo po rowno tylko miec 9 postaci po 717k ze zrobionym rebornem a 9 postaci po 500 to jest chyba roznica niesadzisz ?
Jak na tą chwile jest 7 postaci z rebornem i tylko jedna ma 717k(ek) wiec o czym ty mówisz? XD
A pare tygodni wcześniej to Dante mial na jednym charze, a Gnojek na dwóch bodajze z lvlami jak ścieki

Ale i tak patrząc na to, że cała topka składa się praktycznie z 'Waszych'  mc to nie ma różnicy pomiędzy 717 k a np 690 k. A co do wcześniejszej Twojej wypowiedzi End, to porównaj sobie 15 mc 600k-717k,a 15 mc 450k-600k to chyba jednak jest różnica, jak myślisz?
 

end

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Grudzień 2019, 23:21:29 »
bylo po rowno tylko miec 9 postaci po 717k ze zrobionym rebornem a 9 postaci po 500 to jest chyba roznica niesadzisz ?
Jak na tą chwile jest 7 postaci z rebornem i tylko jedna ma 717k(ek) wiec o czym ty mówisz? XD
A pare tygodni wcześniej to Dante mial na jednym charze, a Gnojek na dwóch bodajze z lvlami jak ścieki

Ale i tak patrząc na to, że cała topka składa się praktycznie z 'Waszych'  mc to nie ma różnicy pomiędzy 717 k a np 690 k. A co do wcześniejszej Twojej wypowiedzi End, to porównaj sobie 15 mc 600k-717k,a 15 mc 450k-600k to chyba jednak jest różnica, jak myślisz?
No jest różnica, tylko że tak jak mówiłem wcześniej - kilka razy was wyjebalem 3xRp z sio i nie mów mi że tylko dlatego że RP jest popierdolone, bo sam dobrze wiesz jak gram  ;)
 

NELFISEK

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Grudzień 2019, 23:34:48 »
Darek , jestes najlepszy oby tak dalej !
 
Osoby które lubią ten post: Korupcja

Korupcja

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Grudzień 2019, 23:36:41 »
Ty, to jak zawsze myślisz, że jesteś najlepszym graczem tego serwera, a pokazałeś wczoraj razem z Przemkiem na co Was stać. ;) nawet na tym ostatnim bossie z tyloma sio padłes, więc nie musisz się chwalić jak 'zajebisty'  jesteś.
Czy ja mówię, że RP jest popierdolone? Z tego co mi wiadomo to Wy płaczecie do Mroza, że RP za mocny, bo u nas każdy nimi gra.
Ale właśnie DAREK, JESTEŚ NAJLEPSZY, OBY TAK DALEJ!!
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2019, 23:39:40 wysłana przez Korupcja »
 

Strażnik Teksasu

Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Grudzień 2019, 23:46:42 »
Drodzy Państwo- czy jest sens akurat TUTAJ się kłócić i zaśmiecać temat?

Nelfis zgłosił swoją kandydaturę na TUTORA, a ma do tego prawo, jak każdy z Nas.

A kogo wybierze Mrozu to już jego sprawa i decyzja.

Pozdrawiam, miłej gry :)
 
Osoby które lubią ten post: Korupcja