Here you can change website language:

Autor Wątek: Ban ip  (Przeczytany 2358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akacjowy Ms

Ban ip
« dnia: 07 Kwiecień 2021, 00:08:54 »
Witam, z tej strony Bum. Kto mnie zna, ten wie że od długiego czasu nie grałem i raz na jakiś czas zalogowałem się, aby postawić postacie na trainy, by nie trafiły one na nieużywki. Pewnego razu chciałem się zalogować lecz patrzę, a tu ban na Ip. Mrozu pisałem do Ciebie wielokrotnie, lecz dowiedzieć się od Ciebie czegoś jest trudniejsze niż od dziecka. Stwierdziłeś, że powodem powyższego bana jest postawienie więcej niż 4 postaci na trainy, więcej nie dało się od Ciebie wyciągnąć, zatem może tutaj dowiem się czegoś więcej. Czy naprawdę uważasz że postawienie postaci na trainy jest przewinieniem, które odrazu zasługuje na bana ip? Przeglądam regulamin i pewnie podpiąłeś to pod paragraf 2, punkt H "h) Wszelkie nadużywanie MC (używanie 4 lub więcej postaci z tym samym IP w celu np. wyczyszczenia expowiska, zabicia danego gracza) będzie nagradzane banami na postacie. Próby obejścia punktu poprzez używanie VPN'a nie są akceptowane i będą traktowane jako jedno IP." Wydaje mi się że używanie 4+mc do czyszczenia respów znacząco się różni od stawiania na trainach i tak naprawdę ten ban jest z dupy, zwłaszcza że ten jakże poważny proceder popełnia napewno dużo więcej ludzi, niż tylko ja.
 

Mrozu

Odp: Ban ip
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwiecień 2021, 00:22:45 »
Widocznie nie widziałem większej ilości wiadomości od Ciebie, odbanuje z rana.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban ip
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwiecień 2021, 18:37:25 »
Mrozu chyba dom na mazurach wykańcza bo coraz bardziej ucina dostęp do pp żeby u niego kupowac xD


 

Mrozu

Odp: Ban ip
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwiecień 2021, 18:41:09 »
Coś Ty, w tym przypadku chodziło tylko i wyłącznie o czas trwania zapisu, a ludzie tam w ciągu paru dni zostawili pod 600 postaci, gdzie teraz przez tydzień dochodzi do 200.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban ip
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwiecień 2021, 18:48:34 »
Wystarczyło ograniczyć ilość wędkarzy, bo jest ich pewnie koło 300 a ludzie którzy ich maja, maja i tak w chuj pp, a zostawianie charow na trainach to był jedyny sposób zarobku dla nowych graczy.

+ odnawianie staminy na offline, bo 1/3 osób na trainach odnawia stamine.


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban ip
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwiecień 2021, 19:48:06 »
Oczywiście z wędkami to z poszanowaniem dla osób które zainwestowały, np. możliwość odsprzedania wędek na offer system, albo stworzenie npc który oddawałby itemy za wędkę.


 

Akacjowy Ms

Odp: Ban ip
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Kwiecień 2021, 22:43:01 »
Jeśli chodzi o mnie to stawiałem postacie tylko i wyłącznie po to, aby nie trafiły one na nieużywane postacie. Pkt są mi zbędne, nie potrzebuje ich do gry, bo aktualnie moja gra polega na pomocy jakimś nowym graczom.
Chciałem dziś się zalogować (7.04  22.40) i niestety ban dalej wisi
https://zapodaj.net/49d967465073a.jpg.html
 

Mrozu

Odp: Ban ip
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Kwiecień 2021, 23:53:06 »
@Akacjowy Ms
Pytałem Cię na priv. o nick i dalej nie odpisałeś stąd dalej wisi ban. Co do ucieczki przed nieużywanymi to wystarczy, że je usuniesz w zarządzaniu kontem i system ich nie wystawi, jest to opisane w tym systemie, same też po czasie nie zostaną usunięte.
 

Akacjowy Ms

Odp: Ban ip
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Kwiecień 2021, 00:19:01 »
Napisałem priv