Here you can change website language:

Autor Wątek: iglica ots  (Przeczytany 6109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Lipiec 2020, 14:56:27 »
Earante, nie widzę żebyście kogokolwiek zabijali i kogokolwiek bili. Nie rozumiem tego twojego znaczenia "wojna" u nas każdy bezkarnie expi od 3 dni ?:o

Gra rebornem jest kosztowna ? Dlatego sprzedajesz swojego 3 Reborna bo cie na niego nie stać ? Wszystko zrozumiale.

Czekałem sprzedajny Grubasku aż skomentujesz.
Sprzedałeś się na początku - płacąc sztywnym za expiole po czym zapłaciłeś ponownie za dojście do nich. - Nie mów, że nie - mam znakomite kontakty z ludźmi od Was - nie wszyscy mają podobne podejście do Waszego, wielu ludzi szanuje.

Wystarczy sprawdzić Twoje dedy jesteś takim ogarem - że od najmniejszego luru drakonixów walisz glebę.

Tobie nie zabraknie Dcków na blessy - masz tyle charów na godziny ustawione na tych dwóch domkach, że szczerze Dziwię się! - Że nie wspomagasz swoich ludzi materialnie i wciąż Tylko Sztywni płaczą na tym forum - Jesteś zarobas, ale dla siebie, nie dla nich - Tak?

Co do Reborna, mam opcje na zakup innego.

Posiadam kilka mniejszych rebornów - wymiana nie wchodzi w grę, więc wystarczy spieniężyć w punktach tego chara i kupić kolejnego.

Dzięki za zainteresowanie ^^

Czy ja cie w jakim kolwiek słowie obraziłem?
Masz tak zniszczona gościu psychike ze już sam szukasz bolca w dupę.

Sprzedajny ?
Powiem ci tak, ta wasza pseudo elo Gildia Gitow z Frontszejra to zadufane 15 latki którym mamusia jeszcze dupsko podciera bo srają wyżej niż widza.
Tak ty tez jesteś w tym gronie, dzieciaku na wakacjach bo sezon szkolny się skończył.

Osobnik który się tak odgrażał na poczatku, a gówno sam robi. Daruj sobie i skończ już pisać, bo jesteś tak żałosny. Podaj sobie rękę z kimbokiem i Huszcza dobrze sobie zróbcie. Przecież tyle wam do szczęścia wystarczy.

Ps: Pada od drakonixow bo bota nie pilnuje, i nie mam zamiaru sa sprawy ważne i ważniejsze niż jakaś zasrana tibia. Dla ciebie to cale życie wiec sobie nim żyj ;)

Gada typek o okradaniu nie chce mówić kto ostatnio Huszczy 6 charow opierdolił z eq, do tego Earante ten co mówił ze w sztywno matki się rucha, a jakieś pajace takie jak wy cały czas to piszą, porównujesz nas do was. Uderz się w głowę dzieciak, masz tak durny łeb i takie durne argumenty ze szkoda slow.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2020, 14:58:27 wysłana przez GrubasQ »
 

Earante

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lipiec 2020, 15:05:15 »
Earante, nie widzę żebyście kogokolwiek zabijali i kogokolwiek bili. Nie rozumiem tego twojego znaczenia "wojna" u nas każdy bezkarnie expi od 3 dni ?:o

Gra rebornem jest kosztowna ? Dlatego sprzedajesz swojego 3 Reborna bo cie na niego nie stać ? Wszystko zrozumiale.

Czekałem sprzedajny Grubasku aż skomentujesz.
Sprzedałeś się na początku - płacąc sztywnym za expiole po czym zapłaciłeś ponownie za dojście do nich. - Nie mów, że nie - mam znakomite kontakty z ludźmi od Was - nie wszyscy mają podobne podejście do Waszego, wielu ludzi szanuje.

Wystarczy sprawdzić Twoje dedy jesteś takim ogarem - że od najmniejszego luru drakonixów walisz glebę.

Tobie nie zabraknie Dcków na blessy - masz tyle charów na godziny ustawione na tych dwóch domkach, że szczerze Dziwię się! - Że nie wspomagasz swoich ludzi materialnie i wciąż Tylko Sztywni płaczą na tym forum - Jesteś zarobas, ale dla siebie, nie dla nich - Tak?

Co do Reborna, mam opcje na zakup innego.

Posiadam kilka mniejszych rebornów - wymiana nie wchodzi w grę, więc wystarczy spieniężyć w punktach tego chara i kupić kolejnego.

Dzięki za zainteresowanie ^^

Czy ja cie w jakim kolwiek słowie obraziłem?
Masz tak zniszczona gościu psychike ze już sam szukasz bolca w dupę.

Sprzedajny ?
Powiem ci tak, ta wasza pseudo elo Gildia Gitow z Frontszejra to zadufane 15 latki którym mamusia jeszcze dupsko podciera bo srają wyżej niż widza.
Tak ty tez jesteś w tym gronie, dzieciaku na wakacjach bo sezon szkolny się skończył.

Osobnik który się tak odgrażał na poczatku, a gówno sam robi. Daruj sobie i skończ już pisać, bo jesteś tak żałosny. Podaj sobie rękę z kimbokiem i Huszcza dobrze sobie zróbcie. Przecież tyle wam do szczęścia wystarczy.

Ps: Pada od drakonixow bo bota nie pilnuje, i nie mam zamiaru sa sprawy ważne i ważniejsze niż jakaś zasrana tibia. Dla ciebie to cale życie wiec sobie nim żyj ;)

Gada typek o okradaniu nie chce mówić kto ostatnio Huszczy 6 charow opierdolił z eq, do tego Earante ten co mówił ze w sztywno matki się rucha, a jakieś pajace takie jak wy cały czas to piszą, porównujesz nas do was. Uderz się w głowę dzieciak, masz tak durny łeb i takie durne argumenty ze szkoda slow.


Ja szukam bolca w dupę? nie wiem co robisz w realnym życiu, że przyszło Ci do głowy akurat to - nie wnikam stary.


Dwa razy wspomniałeś o jakimś pedalskim zachowaniu. Stary, nie mieszaj mnie w swoją orientacje seksualną.

Meżczyzna i Kobieta - to prawdziwa rodzina.

Nikt Ciebie tutaj nawet nie chciał, dla Ciebie gra to expiola bez pomocy w podrygach. Nie expiłeś długo jak Twoi pacneli x loga skacząć po innych otsach.
Teraz wrócil, na nowo masz możliwość expiolki - ciesz się chwilą.

Czas szybko umyka - A Twoja bezkarność niebawem skończy się. Ty będziesz wiedział najlepiej, co to wydatek Dc na blessy.

U Nas atmosfera jest w porządku - co do huszczy nie wypowiadam się, nie interesuje mnie jego temat. My wciąż tu gramy, pramiętaj : )
 

GrubasQ

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lipiec 2020, 15:09:30 »
Psycha ci siada robisz się agresywny dzieciaczku ;)

Jedno gryzie się z drugim co piszesz idź po rozum do głowy, "bo własnie chwila przemija".

Co za idiota odpowiada sobie na pytania  XD

Skończyłem z tb zaruchanicu.
 

Daniel Piaskowski

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lipiec 2020, 16:47:03 »
Chłop pierdoli o sprzedawaniu się, a najpierw pucował nam berlo i wypisywał takie same głupoty na kimbokow jak teraz na nas, ten chłop to zajebany śmietnik dla którego koledzy z chlebaka wyjadali kanapki

ujeb się tym earante bo jesteś jebanym szczochem, możesz nawet srac tymi dckami, chuj z tego i tak otsik BEZ OPORU, jebani milionerzy tibijscy a na bitki biegają noob charami

Essa
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

JERRY

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2020, 17:11:16 »
TY JEBANA DZIWKO TYM EARANTE NIE MASZ PRAWA KURWO GLOSU JEBANY KIEPIE MOGE CIE ZGASIC JAK PSA DZIWKO JEBANA

DLACZEGO SIE WYPOWIADASZ JAK NIE MASZ KURWO JEBANA NIC DO GADANIA JESTES ZWYKLYM OSZCZANCEM JEBANYM PISZESZ O JAKIMS ZABIJANIU O JAKIMS KURWO SKAKNIU PO OTSIE MY DZIWKO JESTESMY CALY CZAS I OD POL ROKU NIE MAMY SIE Z KIM BIC JEDYNIE JAK WYJECHALEM NA WAKACJE NA 5 DNI TO KURWO EXPILES BO MNIE NIE BYLO WROCILEM I TWOI KOLEDZY Z DRUZYNY WYJEBALI X LOGA SMIECIU ZYJESZ W SWOIM SWIECIE NA KTORYM MASZ ZALOZONE CALY CZAS ROZOWE OKULARY GDYBY NIE MY TO TEN SERVER BY UMARL JUZ POL ROKU TEMU A TY DZIWKO MOZESZ POSTAC W DEPO I KUPOWAC TANIEJ SPRZEDAWAC DROZEJ ZA TEN CZAS JAKBYM JA W TE 2 MIESIACE CO TY HANDLUJESZ EXPIL CHARY I JE SPRZEDAL MIALBYM 20X WIECEJ OD CIEBIE DZIWKO A NIE ROBIMY TEGO BO NIE JESTESMY TAK POCHLANIECI W OTSA JAK TY PIERDOLONY HIPOKRYTO DLATEGO NA KONIEC SMIECIU NIE MASZ PRAWA GLOSU JESTES JEBANYM RANDOMEM OD RANDOMA HUSZCZY KTORY JEST MU POTRZEBNY DO BICIA TARGETA GDZIES Z TYLU PSIE UWAL SIE WIEC JUZ NA PIZDZIE


POZDRAWIAM PEŁNA DOMINACJA OTSA OD PÓŁ ROKU
SZTYWNO W GORNIE LUDZI _/
 

Issei

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lipiec 2020, 17:14:36 »
UTKAJ KURWE TYM ERANTEM I IDZ DALEJ WALKI NA DEFAULCIE LIDUJ SMIECIU PIERDOLONY TYLKO,ŻE TO NIC NIE DAJE.
A TE TWOJE ZAGRYWKI PSYCHOLOGICZNE,ŻE GNOISZ NAS JAKIMIŚ NOOB CHARAMI TO MOŻESZ DLA BULA WCISKAĆ BO JAK WPADNIESZ TAK JAK WCZORAJ NA ACHADY NA SANDZIE TO WYJAŚNIAM CIE W 3 MINUTY IDZ LEPIEJ DLA HUSZCZY ODDAJ SWÓJ CAŁY DOROBEK OTSOWY BO BEZ NIEGO TO TWOJA KARIERA SKOŃCZY SIĘ JAK ZACZEŁA BĘDZIESZ PIERDOLONY NO HANDZIE I BRAINDEDZIE DALEJ W TIBI WILLE STAWIAŁ BO NA TYLE POZWALA CI TWOJE IQ I TWOJE MOŻLIWOŚCI


NIE POZDRAWIAM
PS: I UTKAJ W KOŃCU TĄ PIZDE BO NIKT CIE NIE BIERZE NA POWAŻNIE BO JESTEŚ NIKIM A WSZĘDZIE CIEBIE PEŁNO

Odezwał się za to Wielki Mistrz Skryptów, co bez max pusha nie potrafi nic zrobić
 

BoodyRPG

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipiec 2020, 18:50:16 »
UTKAJ KURWE TYM ERANTEM I IDZ DALEJ WALKI NA DEFAULCIE LIDUJ SMIECIU PIERDOLONY TYLKO,ŻE TO NIC NIE DAJE.
A TE TWOJE ZAGRYWKI PSYCHOLOGICZNE,ŻE GNOISZ NAS JAKIMIŚ NOOB CHARAMI TO MOŻESZ DLA BULA WCISKAĆ BO JAK WPADNIESZ TAK JAK WCZORAJ NA ACHADY NA SANDZIE TO WYJAŚNIAM CIE W 3 MINUTY IDZ LEPIEJ DLA HUSZCZY ODDAJ SWÓJ CAŁY DOROBEK OTSOWY BO BEZ NIEGO TO TWOJA KARIERA SKOŃCZY SIĘ JAK ZACZEŁA BĘDZIESZ PIERDOLONY NO HANDZIE I BRAINDEDZIE DALEJ W TIBI WILLE STAWIAŁ BO NA TYLE POZWALA CI TWOJE IQ I TWOJE MOŻLIWOŚCI


NIE POZDRAWIAM
PS: I UTKAJ W KOŃCU TĄ PIZDE BO NIKT CIE NIE BIERZE NA POWAŻNIE BO JESTEŚ NIKIM A WSZĘDZIE CIEBIE PEŁNO

Odezwał się za to Wielki Mistrz Skryptów, co bez max pusha nie potrafi nic zrobić


CHYBA CIĘ RETARDZIE COS POPIERDOLILO DZISIAJ SŁONKO CIE PRZYSMOLIŁO W GŁÓWKE I FARMAZONY NAPIERDALASZ
 

Earante

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lipiec 2020, 19:21:21 »
TY JEBANA DZIWKO TYM EARANTE NIE MASZ PRAWA KURWO GLOSU JEBANY KIEPIE MOGE CIE ZGASIC JAK PSA DZIWKO JEBANA

DLACZEGO SIE WYPOWIADASZ JAK NIE MASZ KURWO JEBANA NIC DO GADANIA JESTES ZWYKLYM OSZCZANCEM JEBANYM PISZESZ O JAKIMS ZABIJANIU O JAKIMS KURWO SKAKNIU PO OTSIE MY DZIWKO JESTESMY CALY CZAS I OD POL ROKU NIE MAMY SIE Z KIM BIC JEDYNIE JAK WYJECHALEM NA WAKACJE NA 5 DNI TO KURWO EXPILES BO MNIE NIE BYLO WROCILEM I TWOI KOLEDZY Z DRUZYNY WYJEBALI X LOGA SMIECIU ZYJESZ W SWOIM SWIECIE NA KTORYM MASZ ZALOZONE CALY CZAS ROZOWE OKULARY GDYBY NIE MY TO TEN SERVER BY UMARL JUZ POL ROKU TEMU A TY DZIWKO MOZESZ POSTAC W DEPO I KUPOWAC TANIEJ SPRZEDAWAC DROZEJ ZA TEN CZAS JAKBYM JA W TE 2 MIESIACE CO TY HANDLUJESZ EXPIL CHARY I JE SPRZEDAL MIALBYM 20X WIECEJ OD CIEBIE DZIWKO A NIE ROBIMY TEGO BO NIE JESTESMY TAK POCHLANIECI W OTSA JAK TY PIERDOLONY HIPOKRYTO DLATEGO NA KONIEC SMIECIU NIE MASZ PRAWA GLOSU JESTES JEBANYM RANDOMEM OD RANDOMA HUSZCZY KTORY JEST MU POTRZEBNY DO BICIA TARGETA GDZIES Z TYLU PSIE UWAL SIE WIEC JUZ NA PIZDZIE


POZDRAWIAM PEŁNA DOMINACJA OTSA OD PÓŁ ROKU
SZTYWNO W GORNIE LUDZI _/

Top jeden najdłuższe zdanie na Rexi..

nauczysz się poprawnie pisać może stracę czas płaczku żeby to przeczytać ^^

Cryyyyyyy !
 

Teddy

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Lipiec 2020, 20:45:33 »
Nie gram tutaj (to tak dla jasności żeby się ktoś nie dowalił zaraz), ale tak sobie ostatnio czytam te wasze przepychanki i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać (ze śmiechu). Jeden szczyci się swoimi tibijskimi biznesami w 2020 roku i jakimś zabijaniem randomów po expach, od kiedy to jest dominacja? A inni znowu twardo mu odpisują żeby jeszcze ego mógł sobie podbudować. Xlog, trochę świeżego powietrza i od razu będzie wam lepiej.
Albo po prostu zamiast szczekać to ugadajcie się na jakieś małe bitki, wrzućcie tutaj filmik i każdy będzie widział kto tu ma racje a kto wali farmazony jeden po drugim.

Bez odbioru.
 

Pietrek Kogucik

Odp: iglica ots
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Lipiec 2020, 16:22:08 »
Ta dawać tibijska solówa 10 vs 10 wpadam w pedałów z cipszejro i łamie im nogi
 
Osoby które lubią ten post: Grabek