Here you can change website language:

Autor Wątek: eurowizja dominando ponownie  (Przeczytany 3492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: eurowizja dominando ponownie
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Lipiec 2022, 11:08:34 »
Piszesz piątek 23 chłopaki siedzą w 11 pozdawiam skacowany a ja wstawiam ssa jak o 4 w nocy w piątek siedzicie XD

Jebany hipokryta i farmazoniarz wyjeb xloga z tego forum albo klawiaturę przez okno bo z każdym postem się pograzasz coraz bardziej


 

Najt

Odp: eurowizja dominando ponownie
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Lipiec 2022, 11:42:19 »
Jak już coś to Farmazoniarzu laptopa i telefon, a nie klawiaturę bo Ty akurat to sobie łamiesz paluszki na tej klawiaturze. Piszę o sobocie myślałem że Twój mały móżdżek pojmie ta, informacje, a ty mi wysyłasz fotkę z piątku XD. Ale czego já oczekuje od człowieka który udaje, że nie ma większej ilości chromosomów niż normalny człowiek
 

GrubasQ

Odp: eurowizja dominando ponownie
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Lipiec 2022, 14:31:02 »
Szczekaja cały czas, przedewszystkim jak ich jest wiecej i maja liczna przewage mowie tu o 5/10 chlopa wiecej , inaczej z Depo nie wychodza. Wrócili tam gdzie ich miejsce . Essa

Jak narazie to wy się podniecacie, i pamiętacie tylko te dobre chwile, a walka po zamku w czwartek ? nie pamiętacie jak już nie zalogowaliście do dnia następnego ?

Do tego te denne tematy na forum xD koniowaliki, co Achivement spełniony już czy jeszcze trzeba czytać ?