Here you can change website language:

Autor Wątek: Nowe expowiska  (Przeczytany 1523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drobens

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Nowe expowiska
« dnia: 18 Kwiecień 2019, 18:05:50 »
Siemanko,
Mam pewną propozycje z uwagi na to ,że serwer już trochę stoi i zapewne będzie jeszcze trochę stał ,postacie są co raz to silniejsze to uważam jako gracz ,że przydało by sie kilka expowisk na lvle takie 400-450+. Jak zaczynami expić na 250 lvlu tak katujemy w nieskonczoność jedno expowisko. przydał by się jakiś nowy potworek zamiast ciągle tych samych Phyrusów , Elite Efreetów , Zombi Corów i tam jeszcze może z 3 innych potworków. Chociażby już nie mówiąc o dodawaniu jakiś nowych potworków ,a chociaż expów bo np. na Elite są tylko można powiedzieć questy, O expie tam można zapomnieć gdyż expią się tam gracze z dużym stażem i to są tak jakby ich expy. To na tyle z mojej propozycji ,czekam na jakiś dialog dotyczący mojej propozycji. Pozdrawiam
 

Brom

Odp: Nowe expowiska
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2019, 19:24:50 »
Całkiem spoko pomysł, warto wziąć pod uwagę fakt że te expowiska emo czy phyrusów zajmowane są przez graczy 250+ k co uniemożliwia expienie graczom z mniejszym poziomem, dlatego też dobrym pomysłem było by dodać nowe potwory dla graczy z wyższym poziomem