Here you can change website language:

Autor Wątek: Nowy potworek do expa  (Przeczytany 3940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:17:45 »
to juz lepiej dac potworki do 75k na tym 5 rebornie niz cos stage 400-600 legitnie xDD jako ze nie dorobilem sie takiego dojebanego charka na otsie to musialem patrzec na innych i widze, ze wcale nie leci tak wolno

leci leci wolno xd ale jak używa się elikirów różnego rodzaju + robi cały czas misje + bosy i lvl dziennie wpada a jak masz rybki to już woógle ..... a jak ktoś tego nie ma to expi i expi ....  po co ci potworki do 75k skoro masz : ropuchy , phyrusy , emo , efreety , dark emo XD a od 75k tortoisy itp .... od 400k masz HH i lata tam milion osoó więc od 400k expa dodać xd

Ja już mam eka na 700k+ więc expić nic nie muszę a dla reszty niech doda XD
 

Sandal

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:18:44 »
gra gdzie 600k na 5 rebornie wbijasz w kilka dni jest kurwa bezsensowna, fajnie jak masz wyzywanie przy wbijaniu levela a nie, ze wpierdalasz sie w elite punkty kupujesz itemy i w tydzien masz wyexpionego kolejnego reborna xD

na 5 rebie jak wejdziesz na HH leci wolno ale nie aż tak jak na 6 rebie xd

na 6 rebie na 600k na dramie miałem 80lvl na godzię xd więc to jest wolno :)
 

Krzychu

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:26:19 »
gra gdzie 600k na 5 rebornie wbijasz w kilka dni jest kurwa bezsensowna, fajnie jak masz wyzywanie przy wbijaniu levela a nie, ze wpierdalasz sie w elite punkty kupujesz itemy i w tydzien masz wyexpionego kolejnego reborna xD

na 5 rebie jak wejdziesz na HH leci wolno ale nie aż tak jak na 6 rebie xd

na 6 rebie na 600k na dramie miałem 80lvl na godzię xd więc to jest wolno :)

rozmawiamy(przynajmniej ja) o 5 rebornie wiec chuj mnie to obchodzi ile miales na tym 6, jak ty kurwa oczekujesz ze mrozek ci da reborna nowego, wpiszesz go 10 minut po aktualizacji a za 2 tygodnie bedziesz nim blokowac questy to masz najebane w bani poteznie, bardzo dobrze ze sie tego nie expi szybko, ja bym w ogole stage zmniejszyl na tym 4 rebornie bo jak expilem swojego palka, to to lecialo tak jak na 1 xD

od 400k masz 9 respow hh + noloss + hunting arena, po pierwsze wystarczajaco a po drugie i tak wybijacie randomow za kazdym razem jak chcecie expic (my tez tak robilismy wiec nie mowie, ze jestescie kurwami z tego powodu) ale wam czy  nam jakbysmy kiedys wrocili nie potrzeba nowych respow, randomom juz predzej a zeby to rozwiazac wcale nie trzeba dodawac nowych potworkow


a druga sprawa pisales ze sa potworki do 75k, ta są ale jak santander expil na death strikerach to przez tydzien tam wejsc nie moglem swiezo zrebowanymi charami bo tak dlugo to wbijal xD dlatego jak juz dodawac mobki to lepsze od strikerow/lepsze respy strikerow bo imo tam jest najwieksza luka xD
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2023, 17:28:13 wysłana przez Krzychu »
 
Osoby które lubią ten post: Vofeji

Sandal

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:29:15 »
gra gdzie 600k na 5 rebornie wbijasz w kilka dni jest kurwa bezsensowna, fajnie jak masz wyzywanie przy wbijaniu levela a nie, ze wpierdalasz sie w elite punkty kupujesz itemy i w tydzien masz wyexpionego kolejnego reborna xD

na 5 rebie jak wejdziesz na HH leci wolno ale nie aż tak jak na 6 rebie xd

na 6 rebie na 600k na dramie miałem 80lvl na godzię xd więc to jest wolno :)

rozmawiamy(przynajmniej ja) o 5 rebornie wiec chuj mnie to obchodzi ile miales na tym 6, jak ty kurwa oczekujesz ze mrozek ci da reborna nowego, wpiszesz go 10 minut po aktualizacji a za 2 tygodnie bedziesz nim blokowac questy to masz najebane w bani poteznie, bardzo dobrze ze sie tego nie expi szybko, ja bym w ogole stage zmniejszyl na tym 4 rebornie bo jak expilem swojego palka, to to lecialo tak jak na 1 xD

od 400k masz 9 respow hh + noloss + hunting arena, po pierwsze wystarczajaco a po drugie i tak wybijacie randomow za kazdym razem jak chcecie expic (my tez tak robilismy wiec nie mowie, ze jestescie kurwami z tego powodu) ale wam czy  nam jakbysmy kiedys wrocili nie potrzeba nowych respow, randomom juz predzej a zeby to rozwiazac wcale nie trzeba dodawac nowych potworkow


a druga sprawa pisales ze sa potworki do 75k, ta są ale jak santander expil na death strikerach to przez tydzien tam wejsc nie moglem swiezo zrebowanymi charami bo tak dlugo to wbijal xD dlatego jak juz dodawac mobki to lepsze od strikerow/lepsze respy strikerow bo imo tam jest najwieksza luka xD

no tak bo będę siedział i zabijał randomów bądź im wbijał RS jak wy całymi dniami + nocami  xd ale mniejsza z tym xd
 

Krzychu

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:29:54 »
tu nie chodzi o zabijanie randomow czy wbijanie im rsow tylko chodzi o wybijanie charkow z headhunterow, przeciez o tym caly czas rozmawiamy xD

jeszcze napisz, ze wy w ogole randomow na expach nie ruszacie i im jeszcze z respow wychodzicie  ::) ::) ::)
 
Osoby które lubią ten post: Vofeji

Sandal

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:31:31 »
tu nie chodzi o zabijanie randomow czy wbijanie im rsow tylko chodzi o wybijanie charkow z headhunterow, przeciez o tym caly czas rozmawiamy xD

nie chodzi o zabijanie randomów tylko charków z hh ? XD  większość randomów expi na HH ( czyli ich charki ) xd
 

Krzychu

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:33:16 »
albo juz sie pocpales, albo nie doczytales co napisalem takze ci powtorze:

piszesz ze jest za malo respow hh (przynajmniej tak to zinterpretowalem) a ja ci na to odpowiadam, ze dla was nie jest ich za malo bo wybijacie sobie randomow wszedzie gdzie expicie i tu jest roznica, miedzy czyszczeniem expa a zabijaniem randomow czaisz xD
zabijasz komus bota na expie to to nei to samo, jakbys latal na 10 wagonach po enigmie i bil 400k lvle na kamieniu
 
Osoby które lubią ten post: Vofeji

vitamins

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:35:01 »
Moim zdaniem, warto dodac jakiegos potworka od 650k 0reb
i moze jakis dodatkowy potworek od 5 reba od400k?

Nie czytalem waszych wypowiedzi :) nie szkalujcie
 
Osoby które lubią ten post: Krejzi Pallek

Sandal

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:36:34 »
albo juz sie pocpales, albo nie doczytales co napisalem takze ci powtorze:

piszesz ze jest za malo respow hh (przynajmniej tak to zinterpretowalem) a ja ci na to odpowiadam, ze dla was nie jest ich za malo bo wybijacie sobie randomow wszedzie gdzie expicie i tu jest roznica, miedzy czyszczeniem expa a zabijaniem randomow czaisz xD
zabijasz komus bota na expie to to nei to samo, jakbys latal na 10 wagonach po enigmie i bil 400k lvle na kamieniu

sprawdź moje last dedy na postaciach i zobacz kiedy ostatni raz zabiłem jakiegoś randoma ... od kąd was nie ma nie siedzę już praktycznie tylko ek latał na expi + jakieś task nic więcej ............   respów jest za mało bo jak piszesz że jest ich 9 + no loss i ukryte to z tych expów wybierzesz max 5 dobrych a reszta jest do wyjebania + zobacz ile tam lata charków ludzi których trzeba wybijać cały czas bo cały czas randomy wracają i się stawiają ..... wybijać mi się ich też nie chce ( bo jak napisałem wyżej nie zabijam i mniej siedzę ) a random który siedzi i nie ma mc to ma na tych hh 200lvl/h czaisz ??

Normalnie niech dodaje potworka od 400k ...
 

Krejzi Pallek

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:36:42 »
Moim zdaniem, warto dodac jakiegos potworka od 650k 0reb
i moze jakis dodatkowy potworek od 5 reba od400k?

Nie czytalem waszych wypowiedzi :) nie szkalujcie


No i tu się idzie zgodzić z Aspirantem Młodym
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Krzychu

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:36:50 »
650k 0 reb git opcja tez, jak expilem paladyna to wbicie od 650 do maxa na 0 rebornie zajelo mi dluzej niz wyexpienie calego 1 xD

na temat 400k 5 reba juz pisalem z sandalem i to nie ma sensu, do 500k siedzisz na hh a potem nikt ci nie broni wejsc na dreama
 
Osoby które lubią ten post: Vofeji

vitamins

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:37:43 »
Moim zdaniem, warto dodac jakiegos potworka od 650k 0reb
i moze jakis dodatkowy potworek od 5 reba od400k?

Nie czytalem waszych wypowiedzi :) nie szkalujcie


No i tu się idzie zgodzić z Aspirantem Młodym
ciesze sie ze znalezlismy wspolny psi jezyk :D
 

Krejzi Pallek

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:38:13 »
Moim zdaniem, warto dodac jakiegos potworka od 650k 0reb
i moze jakis dodatkowy potworek od 5 reba od400k?

Nie czytalem waszych wypowiedzi :) nie szkalujcie


No i tu się idzie zgodzić z Aspirantem Młodym
ciesze sie ze znalezlismy wspolny psi jezyk :D

Może nie psi ale wspólny  ;D
 

Krzychu

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:38:18 »
albo juz sie pocpales, albo nie doczytales co napisalem takze ci powtorze:

piszesz ze jest za malo respow hh (przynajmniej tak to zinterpretowalem) a ja ci na to odpowiadam, ze dla was nie jest ich za malo bo wybijacie sobie randomow wszedzie gdzie expicie i tu jest roznica, miedzy czyszczeniem expa a zabijaniem randomow czaisz xD
zabijasz komus bota na expie to to nei to samo, jakbys latal na 10 wagonach po enigmie i bil 400k lvle na kamieniu

sprawdź moje last dedy na postaciach i zobacz kiedy ostatni raz zabiłem jakiegoś randoma ... od kąd was nie ma nie siedzę już praktycznie tylko ek latał na expi + jakieś task nic więcej ............   respów jest za mało bo jak piszesz że jest ich 9 + no loss i ukryte to z tych expów wybierzesz max 5 dobrych a reszta jest do wyjebania + zobacz ile tam lata charków ludzi których trzeba wybijać cały czas bo cały czas randomy wracają i się stawiają ..... wybijać mi się ich też nie chce ( bo jak napisałem wyżej nie zabijam i mniej siedzę ) a random który siedzi i nie ma mc to ma na tych hh 200lvl/h czaisz ??

Normalnie niech dodaje potworka od 400k ...

totalnie klade chuja na twoje last deady, to chyba wiadome ze z 9 czy 10 respow z otsa nie kazdy moze byc perfekcyjnie dobry, jest kilka lepszych na ktorych latalismy my (tera wy), randomy rzadko tam chodza bo wiedza ze zajete przez gildie dlatego siedza na tych gorszych xD to powinno byc oczywiste
 

Sandal

Odp: Nowy potworek do expa
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Czerwiec 2023, 17:38:46 »
650k 0 reb git opcja tez, jak expilem paladyna to wbicie od 650 do maxa na 0 rebornie zajelo mi dluzej niz wyexpienie calego 1 xD

na temat 400k 5 reba juz pisalem z sandalem i to nie ma sensu, do 500k siedzisz na hh a potem nikt ci nie broni wejsc na dreama

nikt ci nie broni wejść na dreama a jak random wbija 5 reba i nie ma dreama ??  jest sens więc niech mrozu doda potworka od 400k pozdrawiam