Here you can change website language:

Autor Wątek: Letnia Aktualizacja  (Przeczytany 3348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Czerwiec 2023, 22:37:31 »
@Mrozu

Pomysl jeszcze o zmieniszeniu exaused na podlewaczke, ogolnie to kwiaty mozna i tak podlewac 1x na 24h wiec nie rozumiem czemu podlewaczka ma exaused 10 minut, przeciez to chore
 

Harfik

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Czerwiec 2023, 22:51:06 »
bardzo dobra propozycja i tak trzeba odczekac rowne 24h na ponowne podlanie danej rosliny
 

GrubasQ

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Czerwiec 2023, 19:35:26 »
Tansze wbijanie rebornow !! bo zeby wbic 1 reba musisz wydac +/- 100k pp -,-
 

Cachmaker

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Czerwiec 2023, 21:22:13 »
1.Co bylo dzisiaj na fejsie, malo ludzi ma lost city nie mowiac o dreamie
2. wedka, jak juz ktos wbije miesiac czasu trzeba robic 40 fishing do 5 reba ~ porazka
 

GrubasQ

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Czerwiec 2023, 19:39:46 »
Usuniecie DC z dropa kilofa, i dodanie w to miejsce rexia coinow lub vampire coinow.
 
Osoby które lubią ten post: Omen Xd Here

remczaak

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Czerwiec 2023, 21:40:05 »
Przesuń te drabinę na dreamie, bo za każdym jebanym razem tam wpadam + jak już przy tym pomieszczeniu jesteśmy to uważam że ma niewykorzystany potencjał. Mógłbyś zawrzeć na tych tabliczkach info o np 1 osobie, która zrobiła ten dostęp. Skład osób, które jako pierwsze zrobiły 1 questa albo wszystkie questy z dreama. Tam i tak nic nie ma a taki smaczek mógłby być ciekawy + imo należy się Justice'owi(za poradniki) i reszcie quest makerów. Zachęcam też innych do zaproponowania tekstu na te tabliczki ;p

Dodatkowo jestem za utworzeniem kanału na discordzie, na którym będziesz pytał o wprowadzenie zmian i gracze mogą głosować na tak lub na nie. Ewentualnie mogą decydować w podjęciu decyzji między zmianą A a zmianą B. W końcu serwer jest dla graczy, niech więc mają aktywny wpływ na jego zmiany. Podejrzewam, że więcej nowych (zwłaszcza nowych) osób pierw wchodzi na discorda, pyta na game chacie a dopiero z polecenia od starszych graczy wchodzi na forum. To już nie jest rok 2019 gdzie sie siedzi na ograniczonym ts'ie i forach, tylko na platformie, która łączy komunikator i łatwy dostęp do informacji w jedno. Jest zawsze opcja lupki, dzięki której łatwo jest wszystko wyszukać a forum może być w takim temacie przypięte.

Co do dodatkowych propozycji jest mega dużo z poprzedniej aktualizacji, które nie zostały dodane a moły by :)))
 
Osoby które lubią ten post: j00g1

Omen

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Czerwiec 2023, 00:19:37 »
To ja dam odmienna propozycje. Postawilbym akademie rexii gdzie bylby exp x2 w stosunku do tego co jest na glownym. Po 3 msc zlaczylbym serwery. Grajkowie rpg co tylko im exp i questy w glowie mogliby spokojnie sobie expic, a ludzie co by sie chcieli bic plus pelno osob, ktore tu graly, a aktualnie chodza na 3dniowe otsy wrocilaby sie popizgac. Wszystko do przemyslenia ale imo najlepszy pomysl, bo nowych ludzi to ty tu juz nie sciagniesz. Rownolegly otsik sprowadzilby nowych grajkow, a co za tym idzie? Kapucha w portfelu zebys sie juz maluchem na miescie nie musial pokazywac  :o
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Czerwiec 2023, 09:30:46 »
Tak spojrzałem i widzę ze tutaj same biznesowe propozycje grubasqa żeby zwiększyć swój majątek bo jest biedny xD

A tak na serio to powtórzę coś co kiedyś pisałem przywróć stary porządek na otsie gdzie wszystko trzeba było zdobyc a nie kupić, rozumiem ze w kwesti ekonomicznej jest to bez sensu jednak sam sobie odpowiedz czy zależy Ci na ilości graczy czy kasie. Kiedyś nie było tylu płatnych możliwości expa typu huntingi, nolossy itp. a teraz wystarczy wysłać donejta i mieć wyjebane jaja dlatego nic się nie będzie już tutaj działo w kwesti pvp.

A w kwesti rozgrywki to nie wiem jak ale dobrze byłoby zrobić tak żeby gra na otsie nie opierała się na zarabianiu punktów (przeczytaj sobie propozycje grubaska i innych) bo tutaj się w dupach poprzewracało i ludzie zamiast poświęcać swój czas na expa, robienie dostepow itp, poświęcają swój czas na robienie ppkow i maja lepsze postacie niż rpg grajki które siedzą po 12h dziennie, taki przykład który każdy zna, młody gra kilka lat expil to miał jednego chara 2 reborny do tylu od topki, a zaczął przejmować domki komornikiem, expic chary do 400 i ma dużo większy majątek niż przez kilka lat wcześniej.

Jak dla mnie ots idzie nie w ta stronę i od nadmiaru tych systemów wszystkich odbiega od tradycyjnej tibijskiej rozgrywki co niektórym może się nie podobać a z drugiej strony jest to po czasie nudne.

Ja tutaj przez 3 czy 4 lata gry wyexpilem z max 5 charow a miałem i mam ich z 50 z samego zarobku.


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Czerwiec 2023, 09:36:01 »
Albo co do pvp zrob główna rexie optional pvp a odpal drugi swiat typowo pvp, wiem ze już dużo razy było to omawiane i pisałeś ze ucierpiała by na tym główna rexia, ale uwierz ze na głównej rexi gra tyle osób co mógłbyś na palcach jednej ręki policzyć która wbiła by na pvp rexie co pokazało już wiele sytuacji.


 

Omen

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Czerwiec 2023, 22:30:13 »
Mrozu z checia nam podrzuci ilosc unikalnych IP zalogowanych na rexii prawda?

A co do opalenia drugiej rexii to oczywiscie bez zadnych nolossow czy dreama (huntingow tez nie chociaz to spora kase przynosi mrozowi wiec raczej odpada). Oczywiscie, ze ucierpialaby na tym glowa rexia, bo ludzie co maja wszystko na glownym serwerze poszliby na rownoleglego otsa gdzie by mieli ponowna ochote zdobywac wszystko od zera po czym na koniec i tak by wszystko zlaczylo sie w 1 ots. Jak taki nowy chlop co potencjalnie chcialby wbic na otsa zobaczy sobie topke i juz max 6 reborny 717k to mu sie odechciela zwlaszcza, ze taki grubasek gra tu w chuj czasu (nie wiem nawet ile), a na nowym otsiku chec rywalizacji (moze i) by go przekonala. Nowa rexia glownie bylaby dla ludzi co sie bujaja po 3 dniowych otsach. Tutaj mieliby pewnosc, ze otsik postoi, a moze nawet by sie glowna rexia po zlaczeniu serwow obudzila wiec sytuacja win win. Ostatni raz sie udzielam w tych tematach rexyjskich, bo juz mnie nudzi udowadnianie cos mrozkowi faktami, ktore on i tak obroci w zart i to oleje.

E
S
S
A
.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2023, 16:51:49 wysłana przez Omen »
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Krzychu

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Lipiec 2023, 20:01:00 »
propozycja:wprowadzic wejscia na dream questy za EP