Here you can change website language:

Autor Wątek: Predonis Helmet Quest  (Przeczytany 2496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cezary

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Predonis Helmet Quest
« dnia: 24 Sierpień 2017, 22:14:24 »
Na help sie splakalem to i tu sie splacze bo nie rozumiem troche xd
Jest jakis sposob zeby przejsc ten quest na 250k solo knightem? Biegaja jakies dragony co mnie 1 zbija do 30-40% hp, nie ma problemu wystoje ubije powoli i gitarka gra lece dalej, problem sie zaczyna jak wbijam na góre a tam na pietrze po 2 dragony i wala mi bule z full hp do 0 (8.5kk>0 w combo), ktos pisal ze wez ogarnietego eda i we 2 da sie zrobic, tylko w jaki sposob ED ma mi pomoc skoro spadam na combo? Jak to napisalem to mi chlop napisal, ze jezeli dla mnie problemem na tym quescie sa dragony to nie mamy o czym rozmawiac, czyli mam rozumiec ze tam jest cos jeszcze silniejszego? 1 mob mnie upierdoli na combo?
Questa musi sie dac zrobic skoro ludzie maja Atlantis odblokowane, ale czy to jakis tank byl kozak czy co? A moze MS jakis powinien tankowac bo wiecej many ma niz knight hp? pro tip pls i napiszcie ze gownem jestem i na Tibii sie nie znam bo mnie 2 moby zjadaja w combo
ps. przebiec tez nie bo co wbiegam na kolejne pietro ot kolejne 2 dragony i bez exh bija takze chuj nie robota xd
@EDIT
W sumie 1 też mnie upierdala, na 1 jeszcze z EDem bym poradzil w kryzysowych sytuacjach, ale 100%>20% w 1 combo to i ED nie pomoze jak 2 comba na raz dostane xd
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2017, 23:15:17 wysłana przez Cezary »
 

Klade Lupe

Odp: Predonis Helmet Quest
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2017, 03:44:58 »
250k rp solo to zrobilem i nic nie miało mnie na bułe, 2 dragony musialem stackowac, ale tam nie ma miejsca bez stacka,
na koncu jest mob ktory ma cie na 1 bule ale przechodzisz go stawiajac mwalle, zobacz sobie na yt pzdr